19.08.2019, meniny má

Rozkošné deti nechali seredským mamám nádherné odkazy plné lásky

12. mája 2019
reklama

Druhá májová nedeľa je každý rok venovaná všetkým mamičkám na svete. Ide o výnimočnú medzinárodnú udalosť, ktorá sa aj na Slovensku oslavuje ako Deň matiek. Tento deň je venovaný mamám – najlepším, najkrajším, proste našim. Byť matkou znamená byť všetkým. Rodičom, priateľom a oporou. Naše mamy nám dávajú pocit bezpečia, láskavú náruč a obetujú sa pre nás vždy, keď treba. Hovorí sa, že medzi mamou a dieťaťom je láska nekonečná, puto nepretrhnuteľné a aj tento článok je dôkazom, že je to naozaj tak.

Deťom sme pomohli prekvapiť ich mamičky

V ramci osláv Dňa matiek sa po celom Slovensku tradične koná Míľa pre mamu, o ktorej vám čoskoro prinesieme samostatný článok, keďže sme sa s našou redakciou zúčastnili na tej seredskej, ktorá pravidelne patrí medzi Míle s najvyšším počtom zúčastnených ľudí. Všetci dobre vieme, že naše mamičky nepotrebujú vôbec veľa. Najväčšiu radosť im spraví aj tak malý darček od svojho dieťatka. Či už ide o nejakú kresbu, kvetinu, vystrihnuté srdce alebo zarecitovanú báseň.

Presne toho sme sa držali aj my, a preto sme na Míli pre mamu prichystali  okrem rôznych aktivít aj kriedovú tabuľku. Pri príležitosti Dňa matiek mohli na nej deti nechať svojim mamičkám jedinečný odkaz. Do tejto milej aktivity sa zapojili nielen školáci s napísanými odkazmi, ale aj detičky v predškolskom veku, ktoré sa nedali zahanbiť a mamám nakreslili milé kresby. Pozrite sa s nami na krásne odkazy a prekvapenia, ktoré prichystali ratolesti svojim mamám.

Páčil sa vám tento článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdieľať na Facebooku

Pridaj komentár