28.05.2020, meniny má
9. októbra 2019

Rozumejú Seredčania svetovým jazykom? Preverte si svoje znalosti 20 cudzích jazykov vďaka zábavnému kvízu

Tentokrát vám prinášame kvíz, ktorý preverí vaše znalosti z dvadsiatich cudzích jazykov. Asi nám dáte za pravdu, že v dnešnej dobe je už povinnosťou ovládať aspoň jeden cudzí jazyk na základnej úrovni. Ako môžete vidieť, v mnohých pracovných inzerátoch sa znalosť anglického, respektíve nemeckého jazyka vyžaduje čím ďalej, tým viac.

Ak vás zaujíma, ako ste na tom s cudzími jazykmi, tak neváhajte a z pohodlia domova si vyplňte kvíz, ktorý preverí vaše znalosti. Do 20 jazykov sme preložili frázu „Dobrý deň, bývam v malom meste Sereď“ a v niektorých prípadoch bude pre vás naozaj obtiažne uhádnuť daný jazyk.

Ak aj výsledky kvízu nebudú podľa vašich očakávaní, nezúfajte. Máme pre vás riešenie, ako sa aj v Seredi môžete naučiť akýkoľvek cudzí jazyk rýchlo, zábavne, jednoducho a bez bifľovania. A síce, že výučbu cudzieho jazyka zveríte do rúk profesionálom z jazykovej školy Zaraz v Seredi. Tá pôsobí už v 27 mestách na Slovensku a výnimkou nie je ani naše mesto. Ešte predtým, ako sa pustíte do kvízu, prečítajte si, aké služby jazyková škola Zaraz ponúka a aké jazyky sa tu môžete naučiť.

Ukážková hodina zdarma a interaktívna aplikácia

Ak už dlhšie rozmýšľate nad tým, že by ste sa mali zlepšiť v angličtine, nemčine či v iných cudzích jazykoch, neváhajte a už dnes si zarezervujte ukážkovú hodinu zdarma. Na tej vám jednotliví lektori vysvetlia, ako prebieha celý proces výučby, aké sa využívajú metódy a čo všetko obsahujú služby jazykovej školy Zaraz.

Takýmto štýlom si môžete na vlastnej koži vyskúšať, či vám ich prístup vyhovuje a rovno sa prihlásiť aj na kurz. Ak vás to zaujalo, na ukážkovú hodinu sa môžete prihlásiť na tejto stránke.

Zdroj: Zaraz.sk

Zaujímavou novinkou je aj mobilná aplikácia jazykovej školy Zaraz, ktorú si môžete stiahnuť do mobilu a učiť sa anglicky alebo nemecky vždy, keď je to možné. Samotná aplikácia vyzerá naozaj super, preto vám odporúčame stiahnuť si ju na tomto odkaze a ihneď vyskúšať.

Individuálny prístup a široká škála kurzov

Zaraz je dynamicky sa rozvíjajúca jazyková škola, ktorá flexibilne reaguje na špecifické požiadavky slovenského trhu v oblasti vzdelávania a výučby cudzích jazykov. Zameriava sa na výučbu cudzích jazykov a slovenčiny pre cudzincov. Výučbu realizuje prostredníctvom skupinových, individuálnych, firemných a on-line kurzov.

Momentálne si v seredskej pobočke môžete vybrať z jazykov, ako angličtina, nemčina, ruština, ukrajinčina alebo aj nezvyčajná japončina, s ktorou seredská pobočka momentálne začína. Všetky jazyky sú rozdelené do jednotlivých kurzov podľa stupňa pokročilosti. Na základe vašich požiadaviek a vedomostí budete zaradený do skupiny, ktorá vám bude plnohodnotne vyhovovať. Ak ste si z vyššie spomínaných jazykov jeden vybrali, skúste využiť možnosť ukažkovej hodiny zdarma, na ktorú sa môžete prihlásiť na stránke jazykovej školy Zaraz.

Zdroj: Zaraz.sk

Špičkoví lektori a vysoká miera progresu

Základným pilierom tejto jazykovej školy sú špičkoví lektori, ktorí milujú svoju prácu a snažia sa na jednotlivých kurzoch okrem rýchleho progresu študenta vytvárať aj priateľskú atmosféru, ktorú určite každý z vás ocení. Skupinové kurzy nepresahujú počet desať študentov, čo je veľká výhoda a znamená to, že sa počas hodiny dostanú k slovu všetci účastníci kurzu.

Hlavnou výhodou jazykovej školy Zaraz je, že poskytuje široké spektrum učebných metód, vďaka ktorým vedia študenti dosiahnuť vysokú mieru progresu vo všetkých kategóriách študujúcich klientov.

Teraz už ale prejdime k spomínanému kvízu. Budeme veľmi radi, ak sa s nami o váš výsledok podelíte v komentári. Sami sme zvedaví, na akej úrovni Seredčania ovládajú cudzie jazyky.

Hello. I live in the small town Sered.

Goddag. Jeg bor i den lille by Sered.

Γεια σας. Ζω στη μικρή πόλη.

Goedendag. Ik woon in het kleine stadje Sered.

Dobar dan. Živim u malom gradu Seredu.

Halló. Ég bý í smábænum Sered.

こんにちは。私はセレッドという小さな町に住んでいます

Sveiki! Aš gyvenu mažame Seredo mieste.

Jó napot kívánok. Sered kisvárosában élek.

Witam Mieszkam w małym miasteczku Sered.

Olá. Eu moro na pequena cidade de Sered.

Bună ziua. Locuiesc în micul oraș Sered.

Pozdravljeni. Živim v majhnem mestu Sered.

İyi günler. Sered kasabasında yaşıyorum.

שלום. אני גר בעיירה הקטנה סרד

Moien. Ech wunnen an der klenger Stad Sered.

Salaan. Waxaan ku noolahay magaalada yar ee Sered.

Mirëdita. Unë jetoj në qytetin e vogël të Sered.

Habari. Ninaishi katika mji mdogo wa Sered.

Добрый день. Я живу в маленьком городке Серед.

Článok vznikol v spolupráci s jazykovou školou Zaraz.

Zdieľať na Facebooku