08.12.2023, meniny má
28. septembra 2023

Sereď hľadá zhotoviteľa na dva projekty rekonštrukcie. Týkajú sa cesty na Garbiarskej ulici a ihriska na ul. Dionýza Štúra

Sereď hľadá zhotoviteľa na dva projekty rekonštrukcie. Týkajú sa cesty na Garbiarskej ulici a ihriska na ul. Dionýza Štúra
Zdroje: seredsity.sk/sered.sk
reklama

Tiež vás vždy poteší informácia o novej plánovej rekonštrukcii detského ihriska, niektorého z vnútroblokov alebo cesty v našom meste? Sereď sa tak zakaždým stane bezpečnejším, modernejším a príjemnejším miestom.

Nielen vnútroblok na Garbiarskej ulici a ul. D. Štúra, ktoré práve prechádzajú rozsiahlou revitalizáciou, sa dočkajú nového vzhľadu. Mesto Sereď najnovšie zverejnilo hneď dve výzvy na predkladanie cenových ponúk na projekty rekonštrukcie.

Sereď bude opäť krajšia

Rekonštrukciou by mal prejsť aj povrch cesty na Garbiarskej ul.. Ako uvádzajú dokumenty zverejnené mestom, predmetom zákazky je rekonštrukcia vrchnej vrstvy komunikácie pred bytovým domom, rekonštrukcia vrchnej vrstvy parkoviska a rekonštrukcia obrubníkov na parkovisku pred bytovým domom na ul. Garbiarska.

Stavebné práce, ktoré by mali byť hotové ešte v tomto roku, bude mesto financovať z vlastných zdrojov, pričom predpokladaná hodnota zákazky pre tento projekt je 34 051,19 eur bez DPH.

reklama
rekonštrukciu

Zdroj: Mesto Sereď

Druhá zverejnená výzva sa týka rekonštrukcie povrchu ihriska na ulici D. Štúra. Aj v tomto prípade bude mesto rekonštrukciu financovať z vlastných zdrojov. Predpokladaná hodnota tejto zákazky je vyčíslená na 23 451,31 eur bez DPH.

Svoje cenové ponuky môžu záujemcovia predkladať do 5. októbra 2023 elektronickou formou. Všetky podrobnejšie informácie pre obe výzvy sú k dispozícii na webovej stránke mesta sered.sk.

Zdroj: Mesto Sereď

Zdroje: sered.sk
Zdieľať na Facebooku