24.06.2024, meniny má
19. júna 2024

Sereď zažije fantastické hudobné podujatie! Kapely Vidiek a Polemic ovládnu seredský amfiteáter a sľubujú úžasnú šou pod holým nebom

Pripravte sa na nezabudnuteľný večer plný skvelej hudby a neopakovateľných zážitkov! Dve legendárne slovenské kapely Vidiek a Polemic vám prinesú dva úžasné koncerty, na ktoré budete dlho spomínať. Tento hudobný sviatok sa bude konať pod holým nebom v čarovnom prostredí amfiteátra v Seredi, kde sa budete môcť naplno ponoriť do letnej atmosféry a užiť si skvelé prostredie obklopené prírodou.

Predstavte si teplý letný večer, kedy slnko pomaly zapadá a na oblohe sa začínajú objavovať prvé hviezdy. Vzduch je naplnený vôňou leta, zatiaľ čo sa ozývajú prvé tóny vašich obľúbených skladieb. Amfiteáter v Seredi, so svojou vynikajúcou akustikou a príjemným prostredím, je ideálnym miestom pre takúto hudobnú udalosť. Sediac pod holým nebom, obklopení zeleňou a krásnou prírodou, budete môcť naplno vnímať každý okamih tohto výnimočného koncertu.

Tento jedinečný hudobný zážitok sa odohrá 21. júna 2024 v amfiteátri v Seredi. Cena vstupenky je len 20 eur, v cene máte zahrnutý aj welcome drink. Nezmeškajte túto príležitosť vidieť dve slovenské hudobné legendy na jednom pódiu a užiť si večer plný zábavy a skvelej hudby.

Program začína už od 19:00 a pripravených je pre vás 240 minút fantastickej slovenskej hudby. Lístky si môžete zakúpiť na tomto odkaze, respektíve na webe www.amfiteater.sered.sk. Dva koncerty za cenu jedného sú ponukou, ktorú by mal využiť kazdý milovník slovenskej tvorby.

reklama

Vidiek: Ikony slovenskej hudby

Koncert odštartuje kapela Vidiek, ktorá už desaťročia prináša radosť do sŕdc svojich fanúšikov. Ich hity ako “Vidiečan” a “Fajčenie škodí zdraviu” sa stali neoddeliteľnou súčasťou slovenskej hudobnej scény. Energia, ktorú táto kapela prináša na pódium, vás okamžite vtiahne do víru tanca a zábavy. Nechajte sa unášať ich nezameniteľným štýlom a prežite s nimi večer plný spomienok a skvelej muziky.

Polemic: Králi slovenského ska

Po úžasnom vystúpení skupiny Vidiek sa na pódium postaví kapela Polemic, ktorá je synonymom pre slovenské ska. Ich rytmické melódie a chytľavé texty vás nenechajú stáť na mieste. Hity ako “Komplikovaná” a “Horúce časy” rozpália atmosféru do biela. Polemic je známy svojou interakciou s publikom a nezabudnuteľnými koncertnými vystúpeniami, ktoré vás prinútia spievať a tancovať až do poslednej noty.

Bohatý doprovodný program

Koncerty budú obohatené o bohatý doprovodný program, ktorý začne už od 19:00. Pri vstupe dostanete welcome drink, ktorý vás naladí na správnu vlnu.

Okrem skvelej hudby sa môžete tešiť na široký sortiment občerstvenia, kde si každý nájde niečo podľa svojej chuti. PopUp bary ponúknu špeciálne drinky, ktoré len podčiarknu atmosféru tohto výnimočného večera. Lístky si môžete zakúpiť na tomto odkaze.

VIP zóna: Luxus a komfort, ktorý si zaslúžite

Pre tých, ktorí si chcú užiť koncert v ešte väčšom pohodlí, je pripravená VIP zóna s pohodlným sedením a všetkým komfortom, ktorý si v piatok večer zaslúžite. Vybrať si môžete z dvoch typov VIP vstupeniek:

  • VIP ALL YOU CAN DRINK: Táto vstupenka zahŕňa prístup do VIP baru s neobmedzeným množstvom nápojov, garantované sedenie a studený catering, ktorý uspokojí aj najnáročnejších gurmánov.
  • VIP KLASIK: Zahŕňa welcome drink, studený catering a prístup do VIP baru.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Vidiek

Zdroj: Polemic

Zdieľať na Facebooku