19.05.2024, meniny má
11. októbra 2019

Seredčan Denis Kučera vyvrátil mýty o vozičkároch a priznal veci na rovinu. Toto video jednoducho musíte vidieť

Seredčan Denis Kučera vyvrátil mýty o vozičkároch a priznal veci na rovinu.  Toto video jednoducho musíte vidieť
Zdroj: youtube.com/@hyperwheel171
reklama

Seredčana Denisa Kučeru môžete stretnúť nielen v uliciach nášho mesta, ale aj na sociálnej sieti Youtube. Nemá síce vlastný kanál, no častokrát sa objavuje na kanále vidaduTV.

Po novom sa stal hosťom ich najnovšej relácie s názvom Mýty a fakty, kde Denis zastupoval komunitu vozičkárov a zodpovedal na najčastejšie zvedavé otázky. Vo videu Denis ozrejmil, či je pravda, že si všetci vozičkári necítia nohy, nedokážu viesť intímny život, nemôžu sa zamestnať, športovať, šoférovať či cestovať.

O čom je kanál vidaduTV?

VidaduTV tvorí obsah, ktorého cieľom nie je len zábava, ale aj presah do oblastí ako vzdelávanie, sociálne témy či dialóg medzi generáciami. Spovedajú hostí, ktorými sú  ľudia z ulíc, ale aj tváre, ktoré mnohí ľudia poznajú zo sveta Youtube. Nájdeme v ňom aj množstvo zaujímavých foriem videí, ktoré si obľubuje stále čoraz viac divákov. Kanál funguje sotva rok a na konte má 85,6-tisíc odoberateľov a vyše 14,4 milióna zhliadnutí.

Denis sa predovšetkým objavuje vo videách z kategórie 50 ľudí nám povedalo, a tiež Hádaj kto, som. Nerobí mu problém odpovedať na otázky, ktoré sú niekedy zaujímavé, inokedy vtipné a častokrát „na telo“.

reklama

Mýty a fakty

V tejto forme videí sa vyvracajú a potvrdzujú mýty na rôzne témy s človekom z praxe a hosťami zastupujúcimi laickú verejnosť. V ich najnovšom videu ĽUDIA NA VOZÍKU „TO“ NEROBIA? (okrem postojačky ide všetko) je ich hosťom z praxe Seredčan Denis, ktorý je od puberty na vozíčku, a vo videu vyvracia mýty o vozičkároch. Na druhej strane si môžeme vypočuť laickú verejnosť, ktorú v tomto prípade zastupuje Bohda a Erik.

Ako sme už spomínali, vo videu Denis spolu s ďalšími hosťami reaguje na rôzne tvrdenia v spoločnosti. Spoločnosť mu robí aj jeho priateľka Alex, s ktorou otvorene hovoria aj o ich vzťahu. Celá diskusia sa nesie v zábavnom duchu a Denis nemá problém uviesť veci na správnu mieru. Úprimnosť je na prvom mieste a dokonca nechýbajú momenty, kedy si Denis dokáže urobiť srandu sám zo seba a zaspomínať na rôzne príhody zo života.

Viac prezrádzať nebudeme, pretože video určite stojí za pozretie. Mimochodom, má skoro 50-tisíc zhliadnutí.

Ak sa vám zdá Denis sympatický a chceli by ste sa o ňom dozvedieť viac, tak ho určite nezabudnite sledovať aj na Instagrame.

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: youtube.com
Zdieľať na Facebooku