19.04.2024, meniny má
16. novembra 2022

Seredčan Peter Ďuriš si zahral v novom reklamnom spote spoločnosti Hubert J.E. venovanému Karpatskému brandy

Seredčan Peter Ďuriš si zahral v novom reklamnom spote spoločnosti Hubert J.E. venovanému Karpatskému brandy
Zdroje: karpatskebrandy.sk/youtube.com
reklama

Seredčana Petra Ďuriša sme vám už predstavili v našom článku. Peter pracuje v spoločnosti HUBERT J.E. ako Master Blender. Má vedomosti o celom výrobnom procese od vína cez destiláciu až po zrenie v sudoch.

Vôňa drevených dubových sudov a intimita tradičnej pivnice, to všetko patrí k Petrovej práci. Peter totiž nesie zodpovednosť za najznámejšie brandy na Slovensku – Karpatské brandy. Je zodpovedný za to, aby chutilo tak, ako ho poznáme a ako ho máme všetci radi.

Úspech seredského brandy je aj Petrova zásluha

Peter Ďuriš sa zo svojej práce veľmi teší a váži si každoročné úspechy na medzinárodných súťažiach. Sú totiž istým spôsobom spätnou väzbou od odborníkov, ktorí sedia v komisiách a hodnotia ich výrobky.

Najväčšou odmenou a úspechom je však pre Petra to, že zákazníkom ich brandy chutí. Napríklad aj v ďalekom Hongkongu, kde tri roky po sebe získali významné ocenenia – raz double gold medal a raz gold medal pre KBŠ V.S.O.P. a v roku 2021 už aj zlato pre nové KBŠ V.S.

reklama

Ďalšie významné ocenenie je Grand Gold Medal, ktoré sa podarilo vyhrať na súťaži Concours Mondial De Bruxelles Spirits Selection pre KBŠ V.S.O.P. Striebornú medailu získali v Londýne s Karpatským Brandy Exclusive, na International Wine and Spirits Competition 2020 i na Concours Mondial de Bruxelles Spirits Selection 2021.

V roku 2021 bolo zlatom ohodnotené aj luxusné Karpatské brandy XO na International Wine and Spirits Competition, dokonca s prívlastkom OUTSTANDING, teda vynikajúce.

Zahral si v reklamnom spote

Peter Ďuriš si momentálne zahral aj v reklamnom spote spoločnosti Hubert J.E. Je vidieť, že práca ho veľmi baví a napĺňa. Posúďte sami, pozrite si reklamný spot.

Zdroje: youtube.com
Zdieľať na Facebooku