18.10.2021, meniny má
7. augusta 2021

Seredčan Pierre Lexis Fabo natočil hudobný videoklip k novému letnému hitu Lívie Doležalovej. V minulosti natáčali aj priamo v Seredi

Seredčan Pierre Lexis Fabo natočil hudobný videoklip k novému letnému hitu Lívie Doležalovej. V minulosti natáčali aj priamo v Seredi
Zdroj: youtube.com/netky.sk
reklama

Najnovší hudobný videoklip k piesni Stratená do teba od hudobníčky Lívie Doležalovej vznikol v réžii talentovaného Seredčana. Pierre Lexis Fabo, ktorého môžete poznať z našich predchádzajúcich článkov, je naozaj majstrom svojho odboru. V jeho portfóliu nájdete okrem videoklipov aj krátke filmy, ako Ulička a Kobieta, či reklamné spoty.

So speváčkou z Hlohovca spolupracoval už aj v minulosti na klipe k skladbe Púšťam ťa, ktorý sa natáčal práve v Seredi a jej okolí. Jeho kreativita neunikla ani pozornosti Petra Lipu či skupine Smola a Hrušky, ktorí taktiež využili jeho filmárske nadanie na produkciu zaujímavých klipov.

Skladby odrážajú jej životné obdobia

Lívia o sebe vraví, že nie je speváčka iba žena, ktorá rada spieva a hrá na gitare. Od mladej hudobníčky, z ktorej pera vyšiel aj text a pieseň Dlhy sa neodpustia, môžeme očakávať v budúcnosti ďalšiu skvelú tvorbu. Jej nová skladba, ktorá sa nesie tentokrát vo veselom duchu, bola odpremiérovaná vo štvrtok 29. júla 2021 o 19.00 hod.

„Po nie príliš priaznivom životnom období som sa zasa začala tešiť zo života a chcela som urobiť pesničku, ktorá urobí dobrú náladu mne, keď ju budem hrať, a ľuďom, keď ju budú počúvať. Keď sa nad tým zamýšľam, text je zasa trošku nostalgický. V konečnom dôsledku však v spojitosti s nadnesenou „letno“ atmosférou vyznieva pozitívne,“ prezradila pre hlohovskyzurnal.sk.

S Pierrom z Lexis Production sa Lívia spoznala už na vysokej škole, kde ju v minulosti oslovil s tým, že jej raz spraví klip. Po dvoch rokoch sa jeho slová naplnili a my si tak môžeme užívať krásne melódie s pútavým vizuálom k obom doterajším spoluprácam.

„Ani sekundu som neváhala nad tým, kto mi bude natáčať klip k novej pesničke. Pierre Lexis Fabo je odborník vo svojom remesle a klipy robil viacerým známym interpretom. O to viac sa teším, že si našiel vo svojom plnom kalendári miesto aj pre mňa – dievča (alebo už skôr ženu) s gitarou,“ doplnila.

Nahliadnite do zákulisia videoklipu

Hudbu produkoval skutočný profesionál Robert „Brucky“ Bruckmayer z Trnavy, ktorý študuje prestížnu školu Berklee College of Music v americkom Bostone so zameraním na hudobnú kompozíciu a je naozaj profesionál.

„Zároveň je to aj skvelý človek a kamarát, presne vedel, ako si predstavujem, aby skladba znela v konečnom výsledku. A to aj vtedy, keď som mu moje predstavy nevedela celkom dobre slovami vysvetliť,“ doplnila Lívia.

V letnej skladbe zaznie aj sólo na elektrickej gitare, o ktoré sa postaral Ondrej Kupča. Postavu nájdenej lásky v hudobnom videoklipe stvárňuje Michal Thoma. Lívia uverejnila na svojom YouTube kanáli vtipné video, v ktorom zistíte, ako prebiehalo samotné natáčanie videoklipu.

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: hlohovskyzurnal.sk, lexisproduction.com
Zdieľať na Facebooku