24.06.2024, meniny má
29. septembra 2020

Seredčan Tony Dúbravec patrí medzi najlepších marketérov Slovenska. V súčasnosti je jedným z lektorov Creative Academy

Seredčan Tony Dúbravec patrí medzi najlepších marketérov Slovenska. V súčasnosti je jedným z lektorov Creative Academy
Zdroj: FB Tony Dúbravec
reklama

Seredčana Tonyho Dúbravca vám nijako špeciálne predstavovať nemusíme. Okrem sociálnych sietí a blogu ho môžete poznať z občianskeho združenia Mladá Sereď a KC PRIESTOR.

Okrem súkromných konzultácií a prednášok ohľadom sociálnych sietí je Tony v súčasnosti jedným z lektorov Creative Academy. Môžeme teda povedať, že Tony je jedným z najlepších odborníkov na sociálne siete a marketing na Slovensku.

Čo je Creative Academy?

Creative Academy je marketingová akadémia, ktorá svojim študentom ponúka ucelené a intenzívne štúdium marketingu, komunikácie a reklamy. Okrem toho prinášajú záujemcom o marketing a komunikáciu know-how od najlepších profesionálov, ktoré následne môžu uplatniť vo svojom zamestnaní alebo pri vlastnom podnikaní. Na Slovensku vznikla Creative Academy v roku 2016 a odvtedy sa uskutočňuje formou večerných alebo víkendových kurzov.

Vzdelávať sa môžete v predmetoch, ako sú napríklad správanie zákazníkov, videomarketing, digitálne trendy, efektívna reklama, komunikačné stratégie či social media stratégia a budúcnosť sociálnych sietí, ktoré vyučuje práve Tony Dúbravec.

reklama

Záujemcovia sa na nový kurz s Tonym môžu tešiť aj v októbri a novembri tohto roka. Keďže je však zdravie prvoradé aj pre organizátorov akadémie, kurz sa bude tento rok uskutočňovať online. Nič to však nemení na fakte, že študenti načerpajú cenné marketingové know-how, zažijú priamy dotyk s praxou a odnesú si prestížny certifikát.

zdroj: bratislava.creativeacademy.sk

zdroj: bratislava.creativeacademy.sk

Tonyho príbeh

Tony začínal s dobrovoľníckymi projektami práve v Seredi, a to ako jeden zo zakladajúcich členov OZ Mladá Sereď a KC PRIESTOR. Svoj blog založil počas vysokej školy v lete 2015 a dvakrát sa dostal medzi najlepšie cestovateľské blogy v súťaži Bloger roka.

Okrem blogu založil v septembri 2018 vlastnú YouTube talkshow 10ka a neskôr sa začal venovať aj podcastu. Medzi inými v rámci talkshow 10ka vyspovedal aj chemika zo Serede Ľubomíra Švorca a nájdete uňho aj podcast formou rozhovoru s Norbertom Danišom.

„Nastaviť si správnu stratégiu v prostredí sociálnych sietí nie je jednoduché. Je potrebné spojiť dva svety – obsahový a platený. Kvalitný obsah a správna reklamná stratégia možno neprinášajú výsledky okamžite, no z dlhodobého hľadiska budujú vašu značku a súčasne vašu konkurenčnú výhodu. Medzi mojich klientov patria živnostníci, malé a stredné firmy, ktorým pomáham vybudovať obsahovú stratégiu a učím ich, ako pracovať so sociálnymi sieťami, ktoré sa k ich značke hodia,“ píše Tony na svojom blogu.

V súčasnosti sa najviac venuje sociálnym sieťam a marketingovým konzultáciám. Školil desiatky podnikateľov o využití sociálnych sietí pre nakopnutie podnikania. Dnes klientom ponúka najmä online marketingové konzultácie so zameraním na sociálne siete. Občas sa nechá presvedčiť aj k účasti na rôznych konferenciách, workshopoch a vzdelávacích eventoch.

Medzi jeho doterajších klientov patria aj veľké a úspešné firmy ako napríklad Tatra banka, Slovnaft, Dobrý anjel, Tatrakon a Tesco. V dnešných dňoch má tento úspešný Seredčan na starosti online komunikáciu približne 15 značiek z portfólia St. Nicolaus a Budiš.

„Rád sa stretnem aj s klientmi, ktorí potrebujú „nový vietor“ v rámci ich obsahu a rozprávame sa spolu o tom, ako ich posolstvo dostať k ľuďom čo najkreatívnejšie. Konzultácie poskytujem aj malým občianskym združeniam a neziskovým organizáciám, nakoľko viem, aká dôležitá je odborná pomoc v tomto sektore,“ vyjadril sa Tony na svojom blogu.

zdroj: FB Tony Dúbravec

zdroj: FB Tony Dúbravec

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: bratislava.creativeacademy.sk, tonydubravec.com
Zdieľať na Facebooku