24.06.2024, meniny má
9. júna 2024

Seredčania Dávid a Kristína Baša vybudovali úspešnú jazykovú školu Guardian. Ich skvelé služby využívajú nielen firmy, ale aj školy a ľudia všetkých vekových kategórií

Seredčania Dávid a Kristína Baša vybudovali úspešnú jazykovú školu Guardian. Ich skvelé služby využívajú nielen firmy, ale aj školy a ľudia všetkých vekových kategórií
Zdroj: Seredsity.sk

V dnešnej dobe, keď sa svet stáva čoraz viac globálnejší a prepojenejší, je znalosť cudzích jazykov kľúčovým prvkom úspechu v mnohých oblastiach života.

Seredská jazyková škola Guardian, ktorú založili manželia Dávid a Kristína Baša zo Serede, prináša revolučný prístup k výučbe jazykov, ktorý si zamilovali študenti všetkých vekových kategórií.

Jedným z hlavných faktorov, prečo si študenti obľúbili jazykovú školu Guardian, je ich moderný a inovatívny prístup k výučbe. Na rozdiel od tradičných metód, ktoré sa spoliehajú na jednotné učebnice a pevné osnovy, Bašoví veria, že každý študent je jedinečný a vyžaduje si individuálny prístup.

„Azda preto si študenti obľúbili naše hodiny, pretože im tento prístup pomáha odbúrať strach z hovorenia, nakoľko je študent nútený 80% lekcie komunikovať a týmto simulujeme reálne prostredie,“ dodáva Dávid.

reklama

V prípade, že by vás ich služby zaujali a mali by ste o ne záujem, neváhajte ich kontaktovať na telefónnom čísle 0910 539 992 alebo emailom na adrese info@jazykovaskolaguardian.sk. Taktiež môžete využiť kontaktný formulár, ktorý nájdete na ich webovej stránke www.jazykovaskolaguardian.sk alebo sociálne siete Facebook a Instagram.

Zdroj: Seredsity.sk

Inovatívny a moderný prístup k výučbe si študenti obľúbili

Jazyková škola Guardian vznikla v roku 2023. Jej založeniu však predchádzali Dávidove a Kristínine dlhoročné skúsenosti vo výučbe cudzích jazykov, ktorej sa ako živnostníci venovali niekoľko rokov. Vd’aka pozitívnym referenciám sa rozrastala komunita ich študentov a rozhodli sa preto zmeniť formu ich podnikania, čo im umožnilo rozšíriť tím o šikovných mladých lektorov, ktorí v súčasnosti spoľahlivo reprezentujú jazykovú školu Guardian.

Zakladatelia úspešne absolvovali štátnu jazykovú skúšku z anglického jazyka na úrovni C1 a C2, čo im umožňuje kvalifikovane vyučovať jazyk na profesionálnej úrovni. Angličtina ich sprevádza takmer celý život a motiváciou sú im dosiahnuté výsledky.

„Bol to úžasný pocit, keď nám zavolala študentka z dovolenky z USA, že sa vďaka nám dokáže po anglicky rozprávať s rodinnými príslušníkmi, alebo keď sme študenta pripravili na pohovor, vďaka ktorému dostal lepšiu prácu… Toto sú spätné väzby, ktoré nás veľmi napĺňajú,“ uznáva Kristína.

Metodiku výučby si Dávid a Kristína tvoria sami. Prispôsobujú ju každému študentovi na mieru podľa jeho znalostí, schopností a cieľov.

Tento prístup umožňuje efektívnejšie učenie a rýchlejší pokrok, čo motivuje študentov k ďalšiemu štúdiu. „Naším cieľom je, aby sa študenti cítili pohodlne a sebavedome pri používaní cudzieho jazyka v reálnom živote,“ vysvetľuje Kristína Baša.

Zdroj: Jazyková škola Guardian

Jazyková škola Guardian ponúka svoje služby širokému spektru klientov. Medzi ich študentov patria deti, dospelí, seniori, firmy aj školy. Pre každú z týchto skupín vytvárajú špecifické učebné plány, ktoré zohľadňujú ich potreby a ciele. Deti sa učia hravou formou, ktorá im pomáha získať základy cudzieho jazyka bez stresu. Dospelí, ktorí potrebujú jazykové znalosti pre štúdium alebo kariéru, získavajú intenzívne kurzy, zamerané na ich konkrétne potreby.

Okrem individuálnych lekcií je jedným z významných pilierov jazykovej školy Guardian výučba biznis angličtiny pre firmy a ich zamestnancov.

Guardian vyvinul špeciálne kurzy biznis angličtiny, ktoré sú zamerané na praktické potreby firiem. Tieto kurzy pokrývajú rôzne oblasti vrátane obchodnej komunikácie, písania profesionálnych e-mailov, vedenia rokovaní, prípravy prezentácií a účasti na konferenciách. „Naše kurzy biznis angličtiny sú navrhnuté tak, aby zamestnanci mohli okamžite aplikovať získané znalosti a zručnosti v praxi,“ hovorí Dávid Baša.

Momentálne patrí medzi ich klientov aj seredská Sedita alebo Cukrovar a v rámci týchto spoluprác zlepšujú angličtinu desiatkam zamestnancov.

Zdroj: Jazyková škola Guardian

Profesionálni lektori, native speaker a skvelé sociálne siete, ktoré vás niečo naučia

Výučba angličtiny v škole Guardian nie je len v rukách Dávida a Kristíny. Majú tím profesionálnych lektorov, z ktorých každý prechádza dôkladným procesom zaškolenia.

„Chceme, aby naši lektori boli nielen odborníkmi na jazyk, ale aby vedeli aj efektívne a motivujúco učiť,“ dodáva Kristína. Tento proces zaručuje, že všetci učitelia v škole Guardian sú schopní poskytovať vysoko kvalitné a jednotné vzdelanie. V prípade, že by ste mali záujem patriť do tímu profesiálnych lektorov, tak ich neváhajte kontaktovať.

Aktuálne jazyková škola Guardian ponúka kurzy anglického a nemeckého jazyka. Vzhľadom na rastúci dopyt a úspechy, ktoré dosiahli, plánujú v blízkej budúcnosti rozšíriť svoju ponuku o ďalšie jazyky. Medzi novými jazykmi, ktoré budú čoskoro k dispozícii, sú španielčina a ruština. Týmto krokom chcú vyjsť v ústrety ešte širšiemu spektru študentov a uspokojiť ich rozmanité jazykové potreby.

Veľkou novinkou, ktorú jazyková škola Guardian plánuje zaviesť, je spolupráca s native speakrom z USA. Native speaker je osoba, ktorá hovorí anglickým jazykom od narodenia a má ho ako svoj materinský jazyk. Táto spolupráca prinesie študentom jedinečnú možnosť zlepšiť svoje jazykové zručnosti v reálnom prostredí a získať autentický prízvuk a výslovnosť.

Podľa Kristíny sú hodiny s native speakrom obrovskou výzvou a verí, že ak študent zvládne plynulo komunikovať  s rodením hovoriacim, nadobudne dôveru vo svoju angličtinu a aj v zahraničí sa bude lepšie cítiť.

Jazyková škola Guardian sa tiež vyznačuje moderným a hravým využitím sociálnych sietí. Každý týždeň zverejňujú na svojich kanáloch videá, v ktorých vysvetľujú význam rôznych slov a fráz. Tieto videá si ľudia doslova obľúbili a aj takýmto spôsobom učia svojich sledovateľov nové veci. Tento prístup umožňuje študentom učiť sa neformálne a kontinuálne a zároveň si zlepšovať jazykové schopnosti aj mimo klasických hodín.

Angličtina ľavou zadnou na základnej škole zožala veľký úspech

Projekt Angličtina ľavou zadnou vznikol v spolupráci so Základnou školou Juraja Fándlyho v Seredi. V rámci neho aktívne využívajú čas, ktorý deti trávia v družine a v priestoroch školy. Počas celého roka sa do projektu zapojilo 79 detí, ktoré si vďaka nemu zlepšili svoju angličtinu.

Angličtina sa vyučuje bez knižiek a veľmi hravou formou, ktorú majú na starosti skúsení lektori Dominika, Kika, Dávid a Ľubka. V rámci tohto projektu sa zameriavajú na menšie skupiny detí, vďaka čomu sa im môžu venovať intenzívnejšie. Ako vo všetkom, tak aj v tomto prípade platí, že kvalita vždy vyhráva nad kvantitou.

Zdroj: Seredsity.sk

Vďaka neustálej komunikácii s vedením školy a rodičmi vytvorili fungujúci tím, ktorý zabezpečuje pravidelné lekcie počas celého školského roka a umožňuje sa deťom pravidelne zúčastňovať lekcií. Veria, že do budúcna sa tento projekt dostane aj do iných škôl a možno tak budú zlepšovať angličtinu aj vašich detí.

Dávid a Kristína sú ukážkou, že aj v relatívne mladom veku sa dá vybudovať úspešná firma, ktorá ponúka služby najvyššej kvality a má stovky spokojných klientov. Do ďalšieho pôsobenia im veľmi držíme palce a za nás ich môžeme odporučiť každému, kto má záujem sa naučiť alebo zlepšiť komunikáciu v cudzom jazyku.

V prípade, že by vás ich služby zaujali a mali by ste o ne záujem, neváhajte ich kontaktovať na telefónnom čísle 0910 539 992 alebo emailom na adrese info@jazykovaskolaguardian.sk. Taktiež môžete využiť kontaktný formulár, ktorý nájdete na ich webovej stránke www.jazykovaskolaguardian.sk alebo sociálne siete Facebook a Instagram.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Článok vznikol v spolupráci s jazykovou školou Guardian.

Zdroje: Článok vznikol v spolupráci s jazykovou školou Guardian.
Zdieľať na Facebooku