18.10.2021, meniny má
28. júla 2021

Seredčania sa môžu tešiť na ďalší hudobný festival v okolí. Slávnosti v Jaslovských Bohuniciach lákajú na multižánrovú zostavu skupín

Seredčania sa môžu tešiť na ďalší hudobný festival v okolí. Slávnosti v Jaslovských Bohuniciach lákajú na multižánrovú zostavu skupín
Zdroj: musicgate.cz/trnava-live.sk
reklama

Leto nabité festivalmi a podujatiami pokračuje aj napriek pandémii a Seredčania si tak môžu v blízkom okolí vychutnať ďalšie koncerty legendárnych skupín. Slávnosti v Jaslovských Bohuniciach otvárajú svoje brány aj tento rok a účinkujúce skupiny sú jasným dôkazom toho, že návštevníci sa majú naozaj na čo tešiť.

Festival potrvá od 6. augusta do 7. augusta 2021 v amfiteátri Na rybníku. Vstupenky sú už v predpredaji v sieťach Predpredaj.sk a Ticketportal.

Ako informovalo Trnavské rádio, zakúpiť si ich môžete aj na Obecnom úrade v Jaslovských Bohuniciach a v kaviarni Lokáll v Piešťanoch.

Program, z ktorého si vyberie každý

Publikum rozospievajú skupiny ako Polemic, Heľenine Oči, Bijouterrier, Zóna A, HEX či Horkýže Slíže. Ďalej Alkehol, Peter Lipa, Konflikt, Gladiator, Karpina, MF, Bullet Holes, Arzén, King Shaolin a Los Brados.

Na návrat koncertov sa rovnako tešia aj samotní hudobníci. „Desaťmesačná pauza hrania pred živým publikom bola najdlhšia, akú sme v histórii kapely zažili. Bolo pre nás náročné prečkať to. Na pódiá sme sa vrátili úplne natešení. 

Naši fanúšikovia to cítili veľmi podobne, lebo koncerty sú nabité emóciami na oboch stranách a užívame si ich, ako by bol každý ten posledný. Je neskutočne povznášajúce znovu stáť na pódiu a rozdávať radosť hudbou.

Keď prídu fanúšikovia na náš koncert, tak odídu spotení a vytancovaní,“ povedal pre Trnavské rádio spevák a trúbkar Polemicu Peter Petko Opet.

Zdroj: topstar.noviny.sk

 

Je potrebné naďalej rešpektovať protipandemické opatrenia

Ako povedal zástupca organizátora Martin Noga, brány areálu sa otvárajú o 14.00 hod. Stále platí obmedzená kapacita, preto fanúšikom festivalu odporúčajú zakúpiť si vstupenky vopred a vyplniť formulár, ktorý im následne odovzdajú pri bráne.

Pri vstupe je nutné preukázať sa negatívnym testom alebo očkovacím preukazom. Evidencia návštevníkov je totiž povinnosťou organizátorov. V prípade, že si zakúpite lístok pri pokladni, je potrebné vyplniť kontaktné informácie – meno, telefónne číslo a prípadne e-mail. Bez poskytnutia kontaktného údaja vás nemôžu vpustiť na festival.

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: trnavske.radio, predpredaj.zoznam.sk
Zdieľať na Facebooku