11.08.2020, meniny má
reklama
1. júla 2019

Seredčania už nemusia hľadať módne inšpirácie za hranicami mesta. V Seredi sa chystá vôbec prvá módna prehliadka

reklama

Ako sme vám spomínali už v mnohých článkoch, občianske združenie Mladá Sereď sa podieľa na príprave rôznych zaujímavých podujatí a aktivít. Aj vďaka nim spríjemňuje a obohacuje život Seredčanov a výnimkou nebude ani nadchádzajúca módna prehliadka s názvom Za udržateľnou módou v Seredi. Tá bude súčasťou už očakávaného festivalu Vata fest 2019.

Čo je to udržateľná móda?

Ide o prehliadku alternatívnej módy, teda oblečenia zo second handov. Hlavnou myšlienkou je poukázať na to, že nakupovanie v týchto typoch obchodov už nie je záležitosťou len našich starých rodičov, ale že tento trend sa stáva stále viac a viac populárny medzi mladými ľuďmi po celom svete. Naviac, nákupy v „sekáčoch“ nie sú šetrné len k vašej peňaženke, ale aj k životnému prostrediu. Prehliadka sa bude konať 2. augusta o 21:30 hod. v zámockom parku v Seredi. Toto podujatie bude súčasťou druhého ročníka seredského Vata festu, na ktorý sa už teraz veľmi tešíme a všetkých vás naň pozývame.

Okrem samotnej prehliadky sa môžete tešiť na zaujímavé diskusie zamerané na tému udržateľnej módy. Na nich vám jednotliví rečníci vysvetlia, čo to udržateľná móda vlastne je a ako sa dá využiť v praxi. Príjemným osviežením na záver bude after party pod taktovkou známeho DJ-a, ktorého meno vám zatiaľ ešte neprezradíme.

Príďte sa inšpirovať alternatívnymi outfitmi, vychutnať si večer plný elegancie a módy v sprievode hudby, tanca a reflektorov. Hlavnou  myšlienkou však bude podporenie tejto jedinečnej akcie. Podrobnejšie informácie o prehliadke nájdete na FB evente na tomto odkaze.

Ak by ste aj vy chceli byť súčasťou Vata festu, tak máte možnosť pomôcť pri jeho organizácii a celkovom priebehu ako dobrovoľník. Okrem skvelých zážitkov získate aj veľmi veľa skúseností. Veríme, že aj tento rok to bude opäť skvelá udalosť. Ak ste sa práve rozhodli, že chcete pomôcť, stačí, ak vyplníte dotazník na tomto odkaze.

Zdroj: Mladá Sereď

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: Mladá Sereď, VATAfest 2019,
Zdieľať na Facebooku