19.05.2024, meniny má
29. apríla 2024

Seredčanka Petra Dubayová opustila tanečnú show Let‘s Dance tesne pred bránami finálového kola

Seredčanka Petra Dubayová opustila tanečnú show Let‘s Dance tesne pred bránami finálového kola
Zdroj: FB Let‘s Dance
reklama

Tanečná šou Let‘s Dance už takmer dva mesiace beží na televíznych obrazovkách TV Markíza. V súťaži sa aj v tomto roku predstavili zaujímavé tanečné páry, ktoré bojujú o víťazstvo.

Dvojicou, ktorá nám v tomto ročníku najviac prirástla k srdcu, sa jednoznačne stala naša obľúbená Peťa Dubayová s tanečným partnerom Matyášom Adamcom.

Skončila tesne pred finále

Deviaty ročník obľúbenej tanečnej šou Let´s Dance odštartoval na televíznych obrazovkách v nedeľu 3. marca 2024. Jednou z účinkujúcich v tohtoročnej sezóne je aj rodáčka zo Serede, herečka a speváčka Petra Dubayová, o ktorej sme vám už priniesli niekoľko článkov.

Peťa od začiatku šou odvádzala krásne tanečné výkony, ktoré sa každým ďalším kolom zlepšovali. Pokrok v samotnom prevedení jednotlivých tancov si všimla aj porota.

reklama

Súčasťou nedeľného semifinálového kola bolo niečo špeciálne. Novinkou bola samba každého súťažného páru v trojici spoločne s hviezdami bývalých ročníkov.

Prvou trojicou, ktorá odtancovala túto špeciálnu sambu, bola Petra po boku Matyáša a jeho vlaňajšej partnerky Gabriely Marcinkovej. Ich samba v prevedení súboja dvoch tanečníčok o tanečného partnera bola celkovo porotcami pochválená. Za tento tanec si vyslúžili 34 bodov z toho až dve deviatky.

Zdroj: FB Let´s Dance

Peťa s Matyášom ako druhý tanec večera zatancovali quickstep, ktorý svojim spôsobom pochválil aj Ján Ďurovčík. Tanečný pár si ešte o bod vylepšil hodnotenie z prvého tanca, keď ich porota odmenila spolu 35 bodmi s tromi deviatkami.

Pred koncom semifinálového bola Peťa s partnerom na 4. priečke so ziskom 69 bodov.

Zdroj: FB Let´s Dance

SMS hlasovanie divákov spolu s bodmi od porotcov poslali obľúbenú Seredčanku do tanečného súboja o posledné postupové miesto do finále s Annou Jakab Rakovskou. Cha-cha rozstrel skončil na základe hodnotenia odbornej poroty lepšie pre Rakovskú a naša Peťa tak vypadla tesne pred bránami finálového kola Let‘s Dance.

Napriek vypadnutiu sme na Peťu nesmierne hrdí. V každom kole bolo vidieť, že do tanca dáva celé srdce a snahu o čo najlepší výkon jej nemožno uprieť.

Zdroj: FB Let´s Dance

Zdroj: FB Let´s Dance

Zdroj: FB Let´s Dance

Zdroj: FB Let´s Dance

Zdroje: seredsity.sk, FB Let´s Dance, mediaboom.sk
Zdieľať na Facebooku