24.06.2024, meniny má
4. júna 2024

Seredčanka Sára si na súťaži v Maďarsku vybojovala zlatú, striebornú aj dve bronzové medaily

Seredčanka Sára si na súťaži v Maďarsku vybojovala zlatú, striebornú aj dve bronzové medaily
Zdroje: Sára Kvocerová/eastlabs.sk
reklama

Sára Kvocerová je meno, ktoré ste v našich článkoch mohli čítať už niekoľkokrát. Ide o mladú Seredčanku, ktorá len minulý rok v októbri začala po dlhej príprave pod vedením skúsenej trénerky a majsterky sveta súťažiť v bikini fitnes.

Už na svojej prvej súťaži sa Sára umiestnila na výbornom 4. a 6. mieste, čo sú na nováčika medzi ostrieľanými profesionálmi perfektné priečky. Do týchto dní absolvovala niekoľko súťaží, z ktorých si odniesla aj zlaté medaily.

V prvý júnový víkend sa Sára zúčastnila na medzinárodnej súťaži 2024 IFBB Diamond Cup Hungary. Popri nej sa konala ešte jedna sprievodná súťaž 2024 IFBB Bikini and Fit Model European Cup.

Na oboch súťažiach sa našej obľúbenej Seredčanke veľmi dobre darilo. V prvej spomenutej súťaži sa Sára v dvoch kategóriách, bikini junior aj bikini 169cm, umiestnila na bronzových priečkach. Čo sa týka súťaže 2024 IFBB Bikini and Fit Model European Cup, v nej sa Sáre darilo ešte lepšie. Domov si v rovnakých kategóriách 1. a 2. miesto.

reklama

Zdroj: Sára Kvocerová

Aká bola Sárina cesta za týmto krásnym úspechom?

Veľa ľudí sa ma pýta, že čo ma na tom súťažení stále baví a nechápe prečo som tomu schopná obetovať a prispôsobiť celý svoj život… pravda je, že každou prípravou zisťujem, že som oveľa silnejšia ako si myslím. A to je to v čom vidím ten najväčší potenciál.
Táto sezóna, bola veľmi náročná a ovplyvnená veľa ľuďmi/myšlienkami/pocitmi, ktoré mi moc na mojej ceste za úspechmi nepomohli a skôr ma potápali ku dnu.
Ja som sa rozhodla napriek tomu nevzdať, nabrala som preto zostatkovú silu, a posledný predsúťažný týždeň dobojovala veľmi ťažko, no naplno.

Bola som psychicky veľmi zničená, prestávalo ma všetko baviť a prišla som si byť strašne slabá a bez nádeje v úspechy. Opak sa stal pravdou, nečakala som a prišlo to! A ja som to zvládla! „Keď je niečo čo si človek naozaj zaslúži, tak to dostane práve vtedy keď to najmenej čaká“ a keby si môžem teraz vybrať či si to chcem zopakovať, poviem áno! Sú to veľmi účinné životné lekcie, ktorých úlohou je nás posunúť za hranice komfortu a spraviť z nás silných bojovníkov! Ďakujem Radka Szombathová, že ma po celý ten čas držíš za ruku a ukazuješ mi ten najsprávnejší smer a hlavne… meníš ma na šťastného človeka s hodnotami na mieste a veľkým srdcom zároveň ďakujem že ťa mám.

Zdroj: Sára Kvocerová

Čo nám k súťaži povedala samotná Sára?

V nedeľu 2. júna 2024 som sa opäť zúčastnila na medzinárodnej súťaži a tentokrát v Maďarsku. Príprava na túto súťaž bola veľmi náročná. Počas tejto sezóny súťažím už od začiatku apríla a držať sa vo forme viac ako dva mesiace je naozaj ťažké. S mojou trénerkou sme to veru nevzdávali a aj napriek veľa okolnostiam, ktoré nám vchádzali do cesty sme celú prípravu zvládli bez najmenšieho spochybnenia. Na tejto súťaži som súťažila v štyroch kategóriách. Šťastie sa na mňa usmialo a podarilo sa mi v každej uspieť a to aj napriek veľkej a početnej konkurencii!

Som veľmi vďačná, že som to počas prípravy nevzdala a zvládla som ďalšiu výzvu svojho života! Teraz už sa neviem dočkať najbližšej sezóny.

Zdroj: Sára Kvocerová

sára

Zdroj: Sára Kvocerová

Zdroj: eastlabs.sk

Zdroj: eastlabs.sk/Sára Kvocerová

Zdroj: eastlabs.sk/Sára Kvocerová

Zdroje: eastlabs.sk, FB Sára Kvocerová, seredsity.sk
Zdieľať na Facebooku