01.10.2022, meniny má
21. septembra 2022

Seredčanka Simona Rybárová je účastníčkou obľúbenej relácie Bez servítky. Varila už v utorok a pozrieť si ju môžete na televízii JOJ

Seredčanka Simona Rybárová je účastníčkou obľúbenej relácie Bez servítky. Varila už v utorok a pozrieť si ju môžete na televízii JOJ
Zdroje: FB Simona Rybarova/YouTube
reklama

Ak milujete relácie o varení či gastronómii, televíznu šou Bez servítky musíte určite poznať. Tento formát sa vysiela už roky a nové časti tejto relácie bežia už niekoľko mesiacov na televízii JOJ.

My sme veľmi radi, že aj v našom meste sa nájdu ľudia, ktorí nielen radi varia, ale taktiež aj radi súťažia. Patrí medzi nich aj Seredčanka Simona Rybárová, ktorú môžete aktuálne sledovať na televíznych obrazovkách práve v relácii Bez servítky po celý týždeň.

Zdroj: FB Bez Servítky

O relácii a kto je účastníkom

Bez servítky je slovenská reality show, ktorú vysiela televízia JOJ. Vysielanie prebieha od pondelka do piatka v čase od 17.50 hod. Vystupuje tu päť súťažiacich, ktorí sa snažia pripraviť večeru a program najlepšie, ako vedia. Každý deň dostávajú na záver relácie body od svojich hostí.

reklama

Na konci týždňa je na základe najvyššieho počtu bodov spomedzi všetkých účinkujúcich určený víťaz. Reláciu si môžete pozrieť aj v archíve. Preto ak ste náhodou zmeškali utorkovú časť, tak si ju môžete pozrieť na tomto odkaze.

46-ročná Simona pochádza zo Serede a pracuje ako opatrovateľka manžela. Pani Rybárová sa v relácii zdôverila s tragédiou, ktorá postihla ich rodinu. Pred tromi rokmi im nečakane zomrela dcéra Nikolka, ktorá bola pre nich všetkým. Nikolka zomrela behom dvoch týždňov po návrate z dovolenky z Turecka. V tej dobe ju prijali na vysokú školu a mala priateľa.

Na jej pamiatku dala pani Rybárová zhotoviť fontánu, okolo ktorej ste už možno mnohí z vás išli a obdivovali ste ju. Rodinu Rybárových môžete poznať aj vďaka nádhernému vianočnému osvetleniu na ich rodinnom dome, ktoré každý rok poteší všetkých Seredčanov. Robia to aj preto, aby svojej Nikolke cez Vianoce zasvietili do neba a dali jej najavo, že na ňu stále myslia.

Simona Rybárová varila v utorok 20. septembra 2022. My jej prajeme, aby hodnotenie jej jedla aj programu bolo najvyššie v tomto týždni a aby vyhrala skvelých 500 eur. Podľa nás pripravila naozaj úžasný program a ešte lepšie jedlo, ktoré by sme hneď ochutnali. Držíme palce.

Zdroj: FB Bez Servítky

Zdroj: FB Bez Servítky

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: Facebook: Bez servítky
Zdieľať na Facebooku