28.07.2021, meniny má
20. júla 2021

Seredčanom nechýba obchodný duch. Na týchto online burzách predáte a kúpite naozaj čokoľvek

Seredčanom nechýba obchodný duch. Na týchto online burzách predáte a kúpite naozaj čokoľvek
Zdroj: FB Seredská burza, FB SEREĎ a okolie - predaj/kúpa
reklama

V dnešnom svete už takmer všetko prebieha online. Prístup k mobilu aj k internetu má dnes už naozaj každý a práve tieto dve veci nám stačia aj na to, aby sme si našli prácu či uverejnili nejaký inzerát.

Pomerne veľká časť obchodov sa kvôli pandémii presunula do online priestoru. Takisto sa tam objavuje čoraz viac pracovných ponúk a skupín na ich vyhľadávanie. Nájdeme tu aj rôzne predajné inzeráty, prosby o pomoc či veci na darovanie a výmenu.

Veľké seredské burzy

Aj Seredčania môžu na Facebooku okrem nájdenia si práce či brigády predať množstvo svojich vecí. Presne na to boli pre obyvateľov nášho mesta založené rovno dve skupiny – Seredská burza a SEREĎ a okolie – predaj/kúpa. Obe tieto skupiny majú už veľké množstvo členov, ktorí prispievajú a ponúkajú zaujímavé produkty.

Zdroj: FB SEREĎ a okolie – predaj/kúpa

Seredská burza má zatiaľ 3 000 členov a nájdete ju na tomto odkaze. Potrebujete niečo predať, kúpiť alebo darovať? Skupinka sa rýchlo rozrastá a spokojní užívatelia pribúdajú.

SEREĎ a okolie – predaj/kúpa je o niečo väčšia, má už 13 000 členov. Skupina vznikla za účelom pomáhania si. Ľudia ju tiež využívajú na zbavenie sa vecí, ktoré už nepotrebujú, ale iní ľudia by ich potrebovať mohli. Túto seredskú skupinu nájdete na tomto odkaze.

Ak potrebujete niečo predať, chcete nájsť majiteľa pre svoje nepotrebné veci alebo si hľadáte prácu, neváhajte sa do týchto skupín pridať.

Zdroj: FB SEREĎ a okolie – predaj/kúpa

Bábiky, skútre, marhule, cumlíky

V týchto skupinkách nájdete naozaj hocičo. Ak ste členom, počas vášho scrollovania na Facebooku máte možnosť vidieť ovocie, hračky, výbavu pre bábätká, vozidlá či dokonca ručne robené výrobky. Nechýba ani nábytok, trampolíny, ale aj veci do kuchyne či kúpeľne a kvety. Seredčania majú naozaj obchodného ducha.

Takmer všetko sa odohráva na Facebooku

Doba ide dopredu a na sociálnych sieťach nájdeme už aj starších ľudí. Dnes nie je už nič zvláštne na tom, že babičky pridávajú recepty na Facebook. Postupne sa tam presúva naozaj všetko a dokonca si prostredníctvom facebookových stránok môžeme nájsť aj prácu.

V tomto smere môže hlavne Seredčanom pomôcť skupina PRÁCA, BRIGÁDY a zamestnanie SEREĎ a okolie. Ak prácu hľadáte, ponúkate či vás len zaujíma nejaká brigáda, v tejto skupinke nájdete množstvo takýchto ponúk.

Zdroj: FB Seredská burza

Zdroj: FB Seredská burza

Zdroj: FB Seredská burza

Zdroj: FB Seredská burza

Zdroj: FB Seredská burza

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: FB Seredská burza, FB SEREĎ a okolie - predaj/kúpa
Zdieľať na Facebooku