19.04.2024, meniny má
13. augusta 2018

Seredsity.sk je aj na Instagrame. Nenechajte si ujsť inšpiratívne osobnosti Serede a tie najkrajšie fotky z nášho mesta

Seredsity.sk je aj na Instagrame. Nenechajte si ujsť inšpiratívne osobnosti Serede a tie najkrajšie fotky z nášho mesta
Michal Dinga / Luczofcik photography
reklama

Sme veľmi radi, koľkí z vás sledujú našu Facebookovú stránku. Na Facebooku Seredsity.sk je vás už niečo cez 2000 fanúšikov, a z tohto čísla máme úprimne veľkú radosť. Ďakujeme 🙂 Tešíme sa, že aj vďaka sociálnym sieťam máme k sebe bližšie a my to budeme naďalej robiť tak, že vám prinesieme to najzaujímavejšie z nášho mesta.  Ak sa vám naša FB stránka páči a chcete, aby o nej vedeli aj vaši známi alebo rodina, neváhajte a pozvite ich na našu fanpage a spolu vytvorme komunitu ľudí, ktorá v Seredi tak chýbala.


Ďalšou sociálnou sieťou, na ktorej nás môžete sledovať je aj populárny Instagram. Ak si do vyhľadávania naťukáte Seredsity.sk, nájde vám práve náš IG účet, a potom už stačí len kliknúť na tlačítko Sledovať. Na našom IG uverejňujeme denne to najzaujímavejšie, čo nám naše mesto ponúka. Krásne fotky nášho mesta alebo jeho jednotlivých častí, rôzne súťaže, zaujímavosti a inšpiratívne osobnosti, ktoré pochádzajú zo Serede a mali by ste ich sledovať. Ak nás chcete sledovať aj vy, kliknite jednoducho na tento odkaz.

Taktiež sme veľmi radi ak používate #seredsity, takýmto spôsobom sa môžete s nami podeliť o vaše fotky a tie najlepšie zazdieľame na našom účte. Nebudeme vás ďalej zdržiavať a pozrite si výber najlepších príspevkov na našom Instagrame.

BÚRKA NAD MESTOM SEREĎ

INŠPIRATÍVNA SYLVIA KRAJČOVÁ

MOST CEZ RIEKU VÁH

NOČNÁ OBLOHA NAD ŠOPORŇOU

VEVERIČKA V ZÁMOCKOM PARKU

ZAĽÚBENÝ PÁR NA VATAFESTE

PROFESIONÁLNA TANEČNÍČKA NIKOLETA MAJERNÍKOVÁ

ZÁPAD SLNKA NAD NAŠIM MESTOM

CAMPING NA JESEŇ

NOČNÁ DIAĽNICA PRI FM LOGISTIC

JESENNÁ PRÍRODA V CAMPINGU

KRÁSNY VEČER V MALOM PARKU

ZÁPAD SLNKA V ZÁMOCKOM PARKU

NOČNÝ POHĽAD NA HODOVÝ JARMOK

Ak sa vám článok páčil, tak ho nezabudnite zdieľať na svojom facebookovom profile alebo nás sledujte na našich FB a IG profiloch.

Zdroje: Michal Dinga / Luczofcik photography
Zdieľať na Facebooku