27.06.2022, meniny má
1. mája 2022

Seredská Autoškola TOP ponúka interaktívne kurzy, vďaka ktorým získate vodičák bez stresu. Zákazníci si obľúbili ich ľudský prístup a prípravu na skúšky

Seredská Autoškola TOP ponúka interaktívne kurzy, vďaka ktorým získate vodičák bez stresu. Zákazníci si obľúbili ich ľudský prístup a prípravu na skúšky
Zdroj: Seredsity.sk

Absolvovanie autoškoly a získanie vodičského preukazu patrí dnes už takmer medzi „základné vzdelanie“. Aj keď vodičský preukaz nepotrebujete nutne ku každej práci, mať oprávnenie viesť motorové vozidlo oceníte ako vo svojom súkromí, tak i v pracovnom živote. V dnešnom svete je to v každom smere veľká pomoc.

Aj preto by sme vám radi predstavili seredskú Autoškolu TOP, ktorá v našom meste funguje od apríla 2021. Za ten čas si našla desiatky spokojných klientov, ktorí zvládli získať vodičský preukaz bez stresu a na prvýkrát. Autoškolu TOP založili dve Seredčanky a je jednou z mála čisto ženských autoškôl na Slovensku.

Ak vás Autoškola TOP zaujme a svoju druhú skúšku dospelosti by ste chceli absolvovať práve u nich, neváhajte ich kontaktovať na telefónnom čísle 0917 842 863. Veľa užitočných informácií a aktualít sa dozviete takisto z ich Facebooku alebo na webovej stránke www.autoskolatop.sk.

Zdroj: Seredsity.sk

reklama

Autoškola TOP = trpezlivosť, odhodlanosť, prístup

Práve tieto tri slovíčka vystihujú filozofiu samotnej autoškoly, ktorá je „najmladšia“ – najnovšie otvorená v Seredi, a čo je dôležité, s túžbou robiť veci inak. Autoškola TOP sa do výcviku snaží zaviesť nové trendy a štýl jazdenia.

Inštruktori optimálne koordinujú teóriu s praxou, aby si žiaci čo najlepšie osvojili pravidlá cestnej premávky. Následne ich učia aplikovať tieto pravidlá tak, aby ich jazda bola nielen plynulá, ale aj bezpečná v súčasných podmienkach.

Zdroj: Seredsity.sk

Vozový park Autoškoly TOP

Autoškola TOP disponuje dvomi kvalitnými automobilmi značiek Škoda a Volkswagen, ktoré sú pre začiatočníkov ako stvorené. Študenti si ich chvália najmä vďaka pohodliu, menšej veľkosti auta a kvalitným jazdným schopnostiam. Autá sa udržujú v čistote, aby mal každý študent zaručený potrebný komfort pre svoje prvé jazdy.

Jazdiť teda budete na novom automobile Škoda Fabia, ktorá je do mesta ako stvorená. Hravo sa s ňou naučíte cúvať či parkovať a jej exteriér je doplnený o reflexné prvky.

Druhé auto, na ktorom budete absolvovať svoje jazdy, je Volkswagen Up, ktorý jazdí na stlačený zemný plyn CNG. Automobily s týmto pohonom predstavujú v dnešnom svete hlavne ekologickejšie jazdenie a ak chcete aj vy trochu pomôcť životnému prostrediu, tak si jazdu s týmto autom určite užijete.

Zdroj: Seredsity.sk

Možnosť financovania kurzu na tri časti

Vodičský preukaz je investícia na celý život. Neopotrebuje sa, nepokazí sa, vaše znalosti sa s vašou vodičskou praxou a jazdami budú len prehlbovať. Podstatné gro však získate práve v Autoškole TOP.

Ľudia si bežne kupujú drahé telefóny a rôzne vybavenie, do ktorých neváhajú investovať aj tisíc eur. Ak majú podobnú sumu vložiť do svojich znalostí na celý život a do vodičského preukazu, tak sa im to zdá byť priveľa.

V Autoškole TOP však mysleli aj na to, že nie každý musí mať pri sebe hneď takú vysokú čiastku. Možnosť financovania vodičského kurzu je preto po dohode rozdelená na tri časti. Aktuálnu cenu nájdete na webovej stránke www.autoskolatop.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Prečo si vybrať práve Autoškolu TOP?

Jednou zo zakladateliek Autoškoly TOP je Lucia Kubandová, ktorá je zároveň aj inštruktorka s viac ako desaťročnou praxou. 

Jej profesijné pôsobenie je obohatené o výnimočné znalosti od skúsených inštruktorov a lektorov zo školy šmyku, ale aj z predchádzajúcich autoškôl, kde roky pôsobila. Aj preto sme sa jej opýtali, ako vníma postavenie ich novej autoškoly na seredskom trhu a čo všetko svojim klientom môžu ponúknuť.

Ako by ste popísali vašu Autoškolu TOP?

Sme autoškola, ktorá z nevodičov robí vodičov. Prišli sme na trh búrať tradičný systém klasickej výučby. Napriek tomu sa snažíme využívať najnovšie trendy vzdelávania a zavádzať ich do výučby ekošoférovania.

Sme síce noví najmladší na trhu, no máme bohaté skúsenosti s niekoľkoročnou praxou. Naše skúsenosti sú obohatené aj o poznatky od lektorov zo školy šmyku.

Pre koho sú vaše služby určené?

Naše služby sú tu pre všetkých stredoškolákov a vysokoškolákov, ktorí najviac túžia stať sa šoférmi, a my im ponúkneme to, po čom túžia. Ide o mladých ľudí, ktorí začínajú svoju dospelosť a k nej patrí aj získanie vlastného vodičáku.

Všeobecne však platí, že sme tu pre všetkých ľudí z kategórie „nevodičov“. Ide o osoby, ktoré nemajú vodičský preukaz alebo už sú jeho vlastníkom, ale z nejakého osobného dôvodu nešoférujú a chceli by opäť začať.

Čím sa odlišujete od iných autoškôl?

Hlavne tým, že naši inštruktori majú bohaté skúsenosti s ekošoférovaním a zo školy šmyku. Tieto skúsenosti a poznatky sú našim študentom poskytované počas celého kurzu prostredníctvom prednášok a jázd, ktoré sú o tieto poznatky obohatené s cieľom zlepšiť ich predvídanie v premávke a rýchle reakcie na nepredvídateľné situácie.

Pri výučbe pripravujeme pre žiakov rôzne aktivity, využívame prácu v skupinách, používame najnovšie aplikácie a technológie. Výučba teórie prebieha hlavne cez tímové výzvy, rôzne hry a aktivity. Snažíme sa od úplneho začiatku ísť cestou ekológie a udržateľnosti. V prvom rade však vychovávame generáciu zodpovedných, zdatných a flexibilných vodičov.

Zdroj: Seredsity.sk

Ako vnímate vaše ročné pôsobenie v našom meste?

Napriek tomu, že naša autoškola je otvorená kratší čas ako ostatné autoškoly v Seredi, tak už máme za sebou niekoľko úspešne absolvovaných kurzov a naši študenti prostredníctvom recenzií chválou nešetria.

Každý inštruktor má zo svojich predchádzajúcich pôsobení v iných autoškolách dobré referencie od bývalých žiakov, ktorí sa stali našimi kamarátmi a tieto priateľstvá pretrvávajú aj po absolvovaní kurzov. 

Inštruktori učia svojich žiakov šoférovať pokojne, sú veľmi ochotní, trpezliví a všetko, čo potrebujete, vám aj vysvetlia a nechajú vás si to vyskúšať. Cítime tiež spokojnosť žiakov s novou formou výučby teórie. Pred finálnymi skúškami sa cítili veľmi dobre pripravení, čo nás veľmi teší.

Čo ďalšie od vás môžu Seredčania očakávať? Aké sú vaše ambície?

Našou víziou do budúcnosti je hlavne to, aby si naši študenti najlepšie osvojili pravidlá cestnej premávky a aplikovali ich tak, aby ich jazda bola bezpečná a plynulá v súčasných podmienkach.

Chceme mať také postavenie na trhu, aby sa naše služby využívali v každej rodine viacgeneračne. Aby čo najviac ľudí zažilo pocit slobody z nadobudnutého vodičského preukazu bez stresu.

Aj prostredníctvom tohto článku by sme chceli apelovať na všetkých nevodičov, že sa naozaj nemajú čoho báť. Navyše im zostanú skvelé spomienky na toto obdobie, ktoré vďaka nášmu prístupu a podpore žiaci prežívajú bez stresu.

Ak vás Autoškola TOP zaujala, neváhajte ich kontaktovať na telefónnom čísle 0917 842 863. Veľa užitočných informácií a aktualít sa dozviete takisto z ich Facebooku alebo na webovej stránke www.autoskolatop.sk.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Dominika Beličková

Zdroj: Dominika Beličková

Zdroj: Dominika Beličková

Zdroj: Dominika Beličková

Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Autoškola TOP.

Zdroje: Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Autoškola TOP.
Zdieľať na Facebooku