20.06.2021, meniny má
11. mája 2021

Seredská Drevona nás prekvapila krásnym a kvalitným nábytkom. Tieto svetové kúsky môžu rozžiariť aj váš domov

Seredská Drevona nás prekvapila krásnym a kvalitným nábytkom. Tieto svetové kúsky môžu rozžiariť aj váš domov
Zroj: seredsity.sk

Naše mesto je charakteristické aj tým, že tu sídli mnoho celoslovensky pôsobiacich firiem s dlhoročnou tradíciou. Jednou z nich je nepochybne aj spoločnosť Drevona, ktorá na Slovenskom trhu pôsobí už od roku 1949.

Za tú dobu sa stala jednou z popredných slovenských nábytkárskych firiem, ktorá určuje trendy v oblasti výroby všetkého druhu nábytku. Počas dlhých desaťročí fungovania sa vypracovala na stabilnú spoločnosť, ktorá zamestnáva viac ako 300 odborníkov v oblasti výroby a predaja nábytku.

Momentálne má firma Drevona na Slovensku celkovo šesť predajní. Jedna z nich sídli aj v našom meste a Seredčanom prináša ten najkvalitnejší nábytok už niekoľko rokov. Seredskú predajňu nájdete na ulici Vonkajší rad 792. 

Ak by ste sa po prečítaní článku chceli o seredskej Drevone dozvedieť viac, respektíve by ste ich chceli kontaktovať, môžete tak urobiť na telefónnom čísle 0918 605 304 alebo emailom na adrese sered@drevona.sk. Zákazníkom však veľmi rýchlo odpovedajú na všetky dopyty aj na ich facebookovskej stránke, ktorú nájdete na tomto odkaze alebo pod názvom Drevona Sereď.

Zdroj: Seredisty.sk

Moderný vzhľad a kvalitná domáca práca

Nábytok, ktorý nájdete v seredskej Drevone, si zamilujete už na prvý pohľad. Presne tak, ako my, keď sme vytvárali tieto fotky. Na svoje si príde naozaj každý. Tí, čo majú radi sýte a pestré farby, ale aj tí, ktorí svoj domov radšej ladia do jemnejších a neutrálnejších farieb.

Takmer okamžite nám do oka padli kreslá a taburetky série HUGO. Už na pohľad pohodlné kreslo, v ktorom si môžete užívať voľné chvíle doslova ako kráľ či kráľovná. Možnosť vyloženia si nôh na štýlovú taburetku je už len čerešničkou na torte.

Na výber máte hneď z niekoľkých farebných prevedení, z ktorých si vyberie každý. Kompletný výber kresiel si môžete pozrieť online na tomto odkaze.

Svoje zaujímavé čaro majú všetky ďalšie kreslá či stoličky, ktoré v seredskej predajni nájdete. Štýlové, moderné a hlavne kvalitné. Výroba nábytku v Drevone podlieha prísnym kvalitatívnym normám, ktoré nepošlú do obehu nábytok s nejakou chybou. Práve to zaručuje jeho stabilnosť aj po dlhých rokoch používania.

Zdroj: Seredisty.sk

Zdroj: Seredisty.sk

Výber spální a kuchýň v Drevone

Ak ste ten typ človeka, ktorý rád nakupuje na jednom mieste, tak Drevona je tá správna voľba. Ak si práve zariaďujete nový byt či dom alebo túžite po novom a sviežom nádychu pre váš domov, na tomto mieste si ho môžete kompletne zariadiť.

Spálňu si dokážete zariadiť celú od skrine cez posteľ až po doplnky. Najviac nás presvedčili masívne a pevné rámy postelí, ktoré vyzerali veľmi odolne. Drevona s hrdosťou ponúka postele domácej výroby. Šikovné ruky slovenských čalúnnikov výrabajú pre vás postele v rôznych farebných prevedeniach a tvaroch. Či už hľadáte postele, matrace, rošty, váľandy, poschodové postele či lehátka, tu nájdete naozaj všetko.

Kuchyňa je „srdcom“ každej domácnosti. Každý deň si tu doprajeme raňajky, obed alebo večeru a chceme sa v nej cítiť dobre a priestranne. Pri návrhu a spracovaní kuchyne Drevona zohľadňuje možnosti priestoru, ale zároveň sa snaží vždy splniť predstavy zákazníka.

Stále modernejším riešením jedálne, ktoré presadzujú aj Seredčania, je barový pult s pohodlnými barovými stoličkami, vďaka ktorému ušetríte mnoho priestoru.

Zdroj: Seredisty.sk

Zdroj: Seredisty.sk

Pohodlné detské izby a obývačky

Obývačka je miestnosť, v ktorej jednoznačne trávime najviac času počas bežného dňa. Okrem toho v nej organizujeme rodinné oslavy či posedenia s priateľmi. O tom, ako sa v nej budete cítiť, nerozhoduje iba jej dizajn, ale aj funkčnosť a kvalita nábytku.

V sortimente Drevony nájdete moderné obývacie izby, ktoré sledujú najnovšie trendy. Ponuka je naozaj bohatá a na výber máte z pohodlných a kvalitných sedacích súprav či pohoviek, ďalej komôd, skriniek pod televízor, ale aj na stenu. Taktiež vám pomôžu aj so samotným sťahovaním nábytku, ktoré zabezpečia ďalší Seredčania z firmy Autodoprava Gašparík.

Detské izby, ktoré nájdete v Drevone, sú viac ako len miesto na spanie. Je to miesto, kde naše deti vyrastajú, trávia voľný čas alebo sa učia. Nejeden rodič si láme hlavu, ako správne zariadiť detskú izbu. Odborníci z Drevony dávajú vždy dôraz na jej funkčnosť, bezpečnosť, pohodlnosť a ľahkú premiestniteľnosť jednotlivých prvkov.

Pandémia, ktorá nás zavrela v našich domácnostiach, nám jasne ukázala, aké dôležité je mať doma pohodlný a kvalitný nábytok. Využívanie takzvaného homeoffice bude čoraz častejšia záležitosť, a preto by sme mali myslieť na to, ako sa nekvalitný nábytok môže odraziť na našom zdraví.

Zdroj: Seredisty.sk

Zdroj: Seredisty.sk

Zdroj: Seredisty.sk

Podporujme lokálne a domáce firmy z nášho mesta

Na pobočke v našom meste bol vytvorený skvelý tím ľudí, ktorí robia všetko preto, aby každý zákazník odchádzal spokojný. Na predajni môžete stretnúť každý pracovný deň vždy dobre naladených odborníkov, ktorí vám zaručene pomôžu pri výbere vášho nového nábytku.

Ako drvivú väčšinu podnikateľov, aj ich zasiahla koronakríza v plnej miere. Na dlhé mesiace zatvorená predajňa si vyžiadala svoju daň, no nikdy to nevzdali a svojou usilovnosťou a pevnou vierou dokázali prekonať najhoršiu krízu od roku 2009.

Značka Drevona pôsobí v našom meste od čias socializmu až dodnes a patrí k tým značkám, ktoré definujú Sereď ako takú. Preto ak si budete v najbližšej dobe zariaďovať či obmieňať nábytok vo vašom byte či dome, spomeňte si na túto firmu a podporte ju.

Jej kvalitný nábytok možno slúžil už vašim rodičom alebo starým rodičom, no Drevona tu chce byť pre vás aj teraz, pri novom nádychu z pandémie, ktorý Slovensko, ale aj Sereď práve zažíva.

Zdroj: Seredisty.sk

Zdroj: Seredisty.sk

Zdroj: Seredisty.sk

Zdroj: Seredisty.sk

Zdroj: Seredisty.sk

Zdroj: Seredisty.sk

Zdroj: Seredisty.sk

Zdroj: Seredisty.sk

Zdroj: Seredisty.sk

Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Drevona Sereď.

Zdroje: Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Drevona Sereď.
Zdieľať na Facebooku