05.12.2021, meniny má
3. mája 2021

Seredská La Mia rozšírila ponuku jedál o skvelé novinky. Ich nové burgre a pizzu si zamilujete. Pozrite sa čo nám priniesli

Seredská La Mia rozšírila ponuku jedál o skvelé novinky. Ich nové burgre a pizzu si zamilujete. Pozrite sa čo nám priniesli
Zdroj: seredsity.sk

V dnešnom článku vám bližšie predstavíme jednu z najobľúbenejších seredských gastro prevádzok – La Mia Express. V našom meste funguje už niekoľko rokov a za ten čas sa neustále snaží inovovať a posúvať svoje služby na lepšiu úroveň.

Ako ste si mohli všimnúť, La Mia Express doplnila do svojho jedálneho lístka niekoľko noviniek, ako nové šťavnaté burgre, ľahké šaláty či nové druhy pizze a obľúbených minislimákov. Podstatnou novinkou je možnosť objednať si online.

Prevádzku nájdete na Námestí slobody 2890/7 a objednávať si môžete na telefónnom čísle 094‍9 21‍1 588 alebo online na stránke www.lamiasered.sk. Teraz si však už poďme povedať niečo viac o ich chystaných novinkách a skvelých jedlách.

Zdroj: La MIa Sereď

Obľúbená pizza, nové burgre či chutné šaláty pre Seredčanov

Jednoznačne najobľúbenejším, respektíve najžiadanejším jedlom v La Mii, je ich skvelá talianska pizza. Jej recept je už rokmi overený a bol vyladený aj na základe pripomienok zákazníkov.

Jej cesto je skvele vyvážené a presne také, ako má byť. Túto pizzu majú Seredčania radi aj vďaka bohatej vrstve syra, ktorá sa až „filmovo ťahá“, keď si z nej idete odhryznúť. Na výber máte z viac ako 25 druhov pizze a k tomu sú ešte v ponuke klasické pizza štangle, niva štangle alebo veľmi žiadané mini pizza slimáky a niekoľko dressingov.

Pred niekoľkými týždňami do svojej ponuky zaradili nové burgre, ktoré sa okamžite stretli s vynikajúcou odozvou. Zákazníci si chvália hlavne kvalitné mäso, ktoré La Mia berie čerstvé priamo z farmy niekoľko kilometrov od Serede. Vďaka tomu si zachováva fantastickú šťavnatosť a chuť. Keď sa k tomu pridá ich jedinečná slaninková majonéza, tak nie je čo vytknúť.

Zdroj: Seredsity.sk

Na výber máte z 6 druhov hamburgerov (Guacamole LaMia burger, LaMia bacon Burger ŠPECIÁL, Coleslaw LaMia burger, LaMia Fresh burger, LaMia kurací Fresh burger a LaMia Balkan Burger). Každý z nich ponúka iné ingrediecie a je si naozaj z čoho vyberať.

Pre tých, ktorí majú radšej o niečo ľahšie, no rovnako chutné jedlá, určite odporúčame jeden z výborných miešaných šalátov. Nečakajte nejakú maličkú porciu, dostanete 330 gramov skvelých chutí. Sedem druhov šalátov ulahodí nielen mäsožravcom, ale aj vegetariánom. My odporúčame šalát s údenou panenkou, ktorý nás doplna zasýtil.

Toto sme si objednali my

My sme skúsili kombo v podobe: Pizza Cardinale, La Mia Bacon Burger Špeciál, šunkovo – syrové pizza slimáky a šalát s kuracím mäsom.

Štyri osoby sa najedli do prasknutia a skutočne to stálo za to. Veľmi nás prekvapil burger, ktorý bol plný skvelého hovädzieho mäsa, na ktorom bolo cítiť, že je domáce a čerstvo privezené z farmy.

Bohatá porcia zeleniny a dressingu zaručovala skvelú štavnatosť a chrumkavé hranolky boli čerešničkou na torte. Určite vám odporúčame si k nemu dať slaninkovú majonézu.

Pizza je hlavnou doménou tejto prevádzky, takže sme neočakávali nič iné ako kvalitu. Opäť sa nám potvrdilo to, že La Mia syrom nešetrí a to je dobre. Ku kuraciemu šalátu nám pribalili aj dva kúsky čerstvých rožkov z pekárne, ktoré fantasticky pasovali k tomuto jedlu.

Pizza slimáky boli nezvyčajnou, ale za to veľmi chutnou voľbou. K seriálu, len tak na gauči a s výborným slaninkových dressingom, to bola viac ako skvelá kombinácia.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

 

Objednanie jedál online s novým objednávacím systémom

Ako ste si mohli všimúť, v názve La Mia pribudlo slovko Express, ktoré už samo o sebe naznačuje, o čo ide. La Mia chce totiž docieliť to, aby k vám vaše obľúbené jedlo dorazilo čím skôr.

Avšak La Mia to myslí naozaj vážne. Okrem nového objednávkového systému na ich webe, pribudli do ich tímu dve nové autá, ktorá zabezpečia rýchlejší dovoz.

Ďalšou veľmi zaujímavou novinkou bude čoskoro vlastný profesionálny dispečing. Ten bude mať na starosti iba telefonické objednávky, aby sa celý tím mohol venovať príprave a distribúcii vášho jedla. Dispečing bude mať celkový prehľad o čase doručenia a bude vám vedieť povedať presný čas doručenia pizze či iného jedla.

A tí, ktorým by aj čakanie okolo 40 minút prišlo ako večnosť, môžu využiť možnosť prísť si pre jedlo priamo na prevádzku. Pizzu či burger budete mať pripravené do 10 minút od objednania a spokojne s ním môžete ísť domov.

Musíme pochváliť spracovanie objednávkového online systému. Je prehľadný, zrozumiteľný a hlavne jednoduchý na použitie. Hneď na začiatku si vyberiete lokalitu, kam chcete priviezť objednávku, následne si vyberiete, na čo máte chuť. Objednávku ukončíte kliknutím na nákupný košík, vyplnením potrebných osobných údajov a zvolením spôsobu platby. Objednávku online si môžete vyskúšať na tomto odkaze.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa LaMia Sereď 🍕❤️ (@lamiasered_)

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa LaMia Sereď 🍕❤️ (@lamiasered_)

La Mii záleží na vašom názore. Povedzte im ho

Toto gastro tvoria mladí ľudia, ktorí sa snažia napredovať vo svojom odbore. Gastrosegment milujú a chcú aj naďalej plniť požiadavky zákazníkov. Ako hovorí majiteľ prevádzky Ľuboš Nodžák, nechcú ľuďom klamať, ale chcú im dať vždy to najlepšie.

Preto je pre nich dôležitá vaša spätná väzba na veci, ktoré by bolo potrebné zlepšiť, respektíve, čo im odporúčate. Neboja sa kritiky, lebo kto nič nerobí, nič nepokazí. Uvedomujú si, že chyby sa môžu stať, no vždy sa ich snažia adekvátne vynahradiť a svojho zákazníka si cenia nadovšetko.

Ak chcete mať jasnú predstavu o tom, čo môžete od La Mia Express očakávať, odporúčame vám skúsiť niektoré z ich jedál. Za ten čas, čo fungujú v našom meste, sú ich recepty naozaj vyladené do extrémne dobrej chuti. Veď sa o ich kvalitách presvedčte sami, nech o tom iba nečítate.

Ak sme vám teraz narobili chute, tak neváhajte a niečo si objednajte na telefónnom čísle 094‍9 21‍1 588 alebo si skúste objednať online na tomto odkaze. Prajeme vám dobrú chuť.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: La Mia Express

Zdroj: La Mia Express

Článok vznikol v spolupráci s La Mia Express.

Zdroje: Článok vznikol v spolupráci s La Mia Express.
Zdieľať na Facebooku