08.12.2023, meniny má
15. decembra 2022

Seredská LY Dance United zahviezdila v talentovej súťaži a teraz vás pozývajú na Vianočnú show

Seredská LY Dance United zahviezdila v talentovej súťaži a teraz vás pozývajú na Vianočnú show
Zdroje: FB LY Dance United/IG Henrieta Bobuľová
reklama

Tanečná skupina LY Dance united nie je na tanečnej scéne novinkou. Vznikli v roku 2005 a odvtedy sa môžu pochváliť viacerými úspechmi. Pýšia sa napríklad titulom majster a vicemajster Európy za školský rok 2016/2017, ktorý získali na Majstrovstvách Európy v Budapešti v kategórii deti a juniori.

Tento rok mali dokonca možnosť účinkovať v šou Česko Slovensko má talent. Tu zaujali ako porotu, tak aj samotných divákov. Talentovú súťaž síce nevyhrali, no určite sa ešte viac zviditeľnili.

Vianočná show

V talentovej šou Česko Slovensko má talent očarili svojím vystúpením porotu, ktorá im dala hodnotenie v podobe štyrikrát áno. Vidieť sme to mohli ešte v septembri.

Po účinkovaní v šou tanečná skupina nezaháľala a ďalej pokračovala v tréningoch. Zorganizovali strašidelnú Haloween party, ktorá sa konala v dome kultúry.

reklama

Zdroj: FB LY Dance united

Už o týždeň, v stredu 21. decembra 2022 o 17.30 hod. opäť vystúpia v dome kultúry. Tentoraz si pre divákov pripravili Vianočnú show. Celé podujatie bude v moderátorskej réžii Ferdinanda Kováča. Hudobným hosťom bude Henrieta Bobuľová, ktorú môžete poznať aj z minuloročnej Superstar.

Cena vstupného je 4 eurá, pričom deti do 15 rokov majú vstup zdarma. Príďte sa pozrieť, čo si pre vás LY Dance united vo svojej vianočnej show pripravili, určite nebudete ľutovať.

Kúsok z ich tréningu si môžete pozrieť aj v priloženom videu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa LY dance united (@ly_dance_united_)

Zdroj: FB LY Dance united

Zdroje: FB LY Dance United, IG Henrieta Bobuľová, seredsity.sk
Zdieľať na Facebooku