21.05.2024, meniny má
10. januára 2024

Seredské Fitko Relax ponúka širokú škálu profesionálnych trénerov. Zmeňte svoj život k lepšiemu a začnite pravidelne športovať

Seredské Fitko Relax ponúka širokú škálu profesionálnych trénerov. Zmeňte svoj život k lepšiemu a začnite pravidelne športovať
Zdroj: Seredsity.sk

Seredské Fitko Relax sme vám prednedávnom predstavili v článku a vy ste nešetrili pozitívnymi reakciami. Okrem samotných majiteľov, ktorými sú manželia Bihárioví, ste mohli spoznať aj priestory fitka či ich širokú škálu služieb a produktov. Tento článok si môžete prečítať na tomto odkaze.

Okrem toho tieto priestory prešli kompletnou rekonštrukciou, takže sa noví zákazníci majú na čo tešiť. Nové podlahy, omietky, zrkadlá, drevo dekor, osvetlenie, ozvučenie. Okrem toho rozšírili priestory a spustili tiež novú plne vybavenú miestnosť pre skupinové tréningy

Môžeme potvrdiť, že zmeny, ktoré manželia Biharioví vo Fitku Relax urobili, sa naozaj vydarili a zmenili toto miesto na moderné fitnescentrum prístupné pre všetkých. Do celej rekonštrukcie a vybavenia vložili nielen veľa finančných zdrojov, ale aj kus svojho srdca, čo je jednoznačne cítiť v každom kúsku týchto priestorov.

V dnešnom článku si predstavíme ich profesionálny trénersky tím, ktorý poskytuje širokú škálu cvičení, z ktorých si vyberie naozaj každý. Na výber máte nielen trénerov, ktorí vás zasvätia do správneho spôsobu posilňovania, no vybrať si môžete aj trénerky, ktoré sa zameriavajú na cvičenie s vlastným telom rôznymi spôsobmi. Ak sa chcete dozvedieť viac, tak určite čítajte ďalej.

reklama

Fitko Relax nájdete na adrese Dionýza Štúra 758, po ľavej strane pred vchodom do Kina Nova. Ich aktivity, zľavy, prehľad trénerov, ale aj ponuku služieb a tréningov nájdete aj na ich facebookovej či instagramovej stránke.

Otváracie hodiny sú pondelok až piatok od 8.00 do 21.00 hod., v sobotu a nedeľu od 8.00 do 12.00hod. a potom od 14.00 do 17.00 hod..

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Začnite nový rok naplno s profesionálnymi trénermi

Aktuálne pôsobia vo Fitku Relax dvaja osobní tréneri. Každý z nich má bohaté skúsenosti a osobitný prístup. Ak viete, že potrebujete individuálny prístup a dohľad nad spôsobom cvičenia, tak vám osobného trénera určite odporúčame, nakoľko vám dokáže presne na mieru pripraviť nielen cvičebný plán, ale aj jedálniček.

Ako sme vyššie spomínali, kompletnou rekonštrukciou prešla miestnosť pre skupinové tréningy. Od minulého roku pôsobí vo Fitku Relax viacero inštruktorov, ktorí sa venujú rôznym skupinovým cvičeniam. Jedná sa konkrétne o štyri šarmantné trénerky a každá z nich ma iné zameranie.

Aj s ich pomocou tak dokážu Janka s Ivanom napĺnať svoju víziu a vytvárať plnohodnotné fitnescentrum, kde si to svoje nájde naozaj každý bez rozdielu veku či pohlavia. Uvedomujú si, že nie všetkých láka a baví posilňovanie s činkami, a aj z tohto dôvodu vo Fitku Relax poskytujú ďalšie formy športu a pohybu.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Fitko Relax

Soňa Barantalová – TRX / BOSU

Je inštruktorkou TRX a Bosu, ktoré využívajú pri hodinách intervalových kruhových tréningoch spolu s vlastnou váhou a menším závažím. Tieto tréningy sú jedny z najefektívnejších v boji s nadváhou, získaní svalovej hmoty či v rámci vyformovania postavy.

Tieto cviky posilňujú celé telo a zlepšujú vytrvalosť a kardiorespiračnú kondíciu. Vo Fitku Relax jú nájdete na skupinových cvičeniach a taktiež aj na individuálnych osobných tréningoch podľa dohody.

Jej tréningy si obľúbili najmä ženy, ktoré si chcú na tréningoch poriadne zacvičiť, no mať z toho aj dobrý pocit. Soňa sa tomuto druhu cvičenia venuje už niekoľko rokov a Seredčanky ju môžu poznať ako výbornú trénerku, ktorá vám pomôže pri formovaní postavy či chudnutí.

Číslo na trénerku: 0905 861 003

Skupinové tréningy: 

Pondelok 17.30hod

Utorok 18.00hod

Štvrtok 18.00hod

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Monika Valkovičová – PortDeBras

PortDeBras je súbor funkčných posilňovacích aj strečingových pohybov, ktoré na seba plynulo nadväzujú a v ladnom tempe vytvárajú ucelený koncept. Ženy veľakrát nevedia, čo od toho majú očakávať a predstavujú si jednoduché baletenie.

Po hodine sú však prekvapené, že odchádzajú spotené, so svalovicou a úplne zrelaxované. Z dlhodobého hľadiska toto cvičenie zlepšuje stabilitu a koordináciu pohyvov prepájaním ľavej a pravej hemisféry, posilňuje centrum tela a hlboký stabilizačný systém a tým môže výrazne pomôcť aj pri bolestiach chrbta či hlavy.

Počas hodiny tiež zapájajú prvky s fyzioterapeutickými gumami – PortDeBras Band, či cviky na zemi podobné pilatesu – PortDeBras ParTerre. Keďže je počas hodiny potrebná úplná sústredenosť na pohyb, núti nás to vypustiť z hlavy všetky ostatné starosti, vypnúť a na nič iné nemyslieť. Preto toto cvičenie radíme do kategórie Body&Mind.

Číslo na trénerku: 0911 655 993

Skupinové tréningy:

Streda 17:30

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Gabika Tóthová – Power Joga

Cvičeniu Power jogy sa venuje už 12 rokov a za tento čas načerpala obrovské množstvo skúseností, ktoré teraz odovzdáva svojim zverenkyňám. Power joga je dynamickejšia ako klasická joga čo môže vyhovovať o niečo viac aktívnejším ľudom. Prechod z pozície do pozície je logický a plynulý plne v súlade s vašim dychom.

Vďaka týmto cvičeniam zlepšíte flexibilitu a ohybnosť svalov a kĺbov. Osvojíte si správne držanie tela a zbavíte sa bolestí chrbta. Spevnia sa nám svaly aj kosti, pretože cvičíte s vlastnou váhou tela vďaka čomu predchádzate rednutiu kostí (osteoporóze).

Joga pomáha navrátiť pokoj a pohodu. Upokojí sa naša myseľ a zbavíte sa stresu či nervozity.

Číslo na trénerku: 0905 743 859

Skupinové tréningy:

Pondelok – 18:45

Streda – 18:45

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Martin Práznovský – Rozvaha pohyb

Naše telo je chrámom Ducha – dajme mu pozornosť a opateru, aby sme sa v ňom necítili ako vo väzení, ale slobodne a voľne! Na tejto vzrušujúcej ceste vás bude sprevádzať Martin Práznovský, ktorý do nášho mesta prináša úplne nový spôsob cvičenia a relaxu.

Okrem pohybu vám prinesie aj zážitky plné zvukov a hudby – od didgeridoo, handpan, cez tibetské misky či šamanský bubon. Zažijete tak jedinečný pocit, kedy sa spája hudba, relax a telesný pohyb.

Pridajte sa na túto dobrodružnú cestu sebapoznania a objavte krásu svojho tela prostredníctvom Rozvahy pohybu.

Číslo na trénera: 0949 429 151

Skupinové tréningy:

Štvrtok – 19:15

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Marek Iracký – osobný tréner

Marek Iracký je osobný tréner pôsobiaci vo Fitku Relax v Seredi. Kulturistike a fitness sa venuje už 14 rokov. Počas tejto cesty prešiel osobnou, ale aj  fyzickou premenou. Zúčastnil  sa niekoľkých kulturistických súťaží. Posilňovanie je jeho životný štýl, hobby ale aj práca, ktorej sa venuje 24 hodín 7 dní v týždni.

Jeho prax zahŕňa certifikácie ako je napríklad stupeň trénerstva I. a II., certifikácie od držiteľov Nobelových cien za medicínu, biochémiu, výživu, zdravie ale aj obezitu či kardiovaskulárne ochorenia. Výsledkom sú stovky spokojných klientov.

Svojim súčasným ako aj budúcim klientom ponúka: osobné tréningy vo fitku (individuálne alebo pár s rovnakým cieľom), individuálny prístup ku každému klientovi podľa jeho požiadaviek, zdravotných a osobnostných predpokladov, redukciu hmotnosti, formovanie postavy, naberanie svalovej hmoty, kondičné tréningy, online tréningy, zostavovanie tréningových plánov na mieru, zostavovanie stravovacích a výživových programov na mieru.

Marekovi klienti majú k dispozícii aj osobného reprezentačného športového maséra za zvýhodnené ceny (prvá masáž zdarma).

Číslo na trénera: 0915 470 930

Facebook: Marek Kekso Iracký

Instagram: Marek Kekso Iracký

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Matej Kulich – osobný tréner

Je certifikovaným trénerom 2. kvalifikačného stupňa a snaží sa neustále ďalej vzdelávať. Jeho cieľom je pomáhať zlepšiť kvalitu vášho života, naučiť vás základy zdravého stravovania a ukázať vám obrovské výhody cvičenia.

Klienti, ktorí prechádzajú jeho rukami dosahujú reálne výsledky. Napokon – dobré referencie hovoria za všetko. Preto ak aj vy tužíte zmeniť váš život k lepšiemu a niečo v ňom zmeniť, tak neváhajte a kontaktujte trénera Mateja Kulicha.

Číslo na trénera: 0949 395 235

Facebook: Matej_coach

Instagram: Matej_coach

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Ronin Mixed Martial Arts

Sú nadšenci bojových umení a športov, ktorí chcú, aby sa ľudia rozvíjali po psychickej i fyzickej stránke a posúvali svoje hranice. Venujú sa a zaujímajú sa o Japonské Ju Jutsu. Vo svojich radoch majú člena s certifikátmi, ktorý patrí do slovenskej asociácie ju jutsu.
Ju jutsu je staré japonské bojové umenie založené na technikách bez zbrane, ale aj techniky malých zbraní. Zahrňuje metódy kopov, úderov, použitia kolien, hádzania, škrtenia, blokovania kĺbov, držania a zviazania nepriateľa.
Venujú sa základom, ale aj pokročilým tréningom boxu a iných techník a štýlov. Medzi ich aktivity patrí otužovanie, beh, kardio tréningy, posilňovanie, rozvíjanie zdravého sebavedomia a sebaovládanie pri situáciách, s ktorými sa môže v bežnom živote stretnúť ktokoľvek z nás.
Tréningy prebiehajú:
UTOROK / 19:15 – 21:00
PIATOK / 17:00 – 19:00
NEDEĽA / 8:00 dobrovoľné otužovanie

Číslo na trénerov: 0911 108 550, 0940 205 266

Facebook: Ronin Mixed Martial Arts

Instagram: Ronin Mix Martial Arts 

Zdroj: Fitko Relax

Zdroj: Fitko Relax

Zdroj: Fitko Relax

Zdroj: Fitko Relax

Zdroj: Fitko Relax

Zdroj: Fitko Relax

Zdroj: Fitko Relax

Článok vznikol v spolupráci s Fitkom Relax

Zdroje: Článok vznikol v spolupráci s Fitkom Relax
Zdieľať na Facebooku