11.08.2020, meniny má
reklama
30. októbra 2019

Seredské Luxury Sun je najlepším soláriom v našom okolí. Okrem skvelých cien vám ponúka aj opálenie moderným a rýchlym spôsobom

reklama

Leto máme definitívne za sebou a momentálne počasie len dokazuje, že na teplé slnečné lúče si budeme musieť počkať niekoľko mesiacov. Seredčania samozrejme leto milujú nielen kvoli príjemnému počasiu, dlhým dňom a dovolenkovej sezóne, ale aj kvôli opáleniu, ktoré dá postave nezameniteľný šmrnc.

V dnešnom článku by sme vám radi predstavili Luxury Sun solárium, ktoré je bezpochyby tým najluxusnejším v Seredi. Známe je nielen pre svoju vysokú kvalitu a opaľovací výkon, ale aj pre svoj unikátny dizajn a skvelé služby, vďaka ktorým sa budete cítiť komfortne. Luxury Sun navyše znižuje svoje ceny a predstavuje vám nový cenník. Ten jednoznačne hovorí o tom, že v pomere ceny a poskytnutých služieb sú jednoducho najlepší v našom meste.

Ak vás tento článok osloví a rozhodnete sa, že túto zimu chcete mať krásne hnedú a opálenú pokožku, neváhajte a rezervujte si termín na telefónnom čísle 0950 737 737 alebo im jednoducho napíšte na Facebook či Instagram. Samozrejme, objednávka nie je povinnosťou, nakoľko disponujú tromi opaľovacími kabínkami. Solárium nájdete na Pekárskej ulici 2115/19. Ak radi jazdíte autom, zaparkovať môžete priamo pred soláriom alebo na priľahlých parkoviskách. Otvorené majú sedem dní v týždni, takže si termín môžete vybrať v akýkoľvek deň, ktorý vám vyhovuje.

Autor: Seredsity.sk

Autor: Seredsity.sk

 

Aké služby vám v soláriu Luxury Sun ponúkajú?

Toto seredské solárium je vybavené do posledného detailu. Okrem automaticky sa zatvárajúcich kabínok, ktoré zaručujú stopercetné súkromie, v ňom nájdete aj milé kozmetické doplnky (deodoranty, servítky, utierky), ktoré si tak nemusíte nosiť z domu. Pre tých, ktorí si potrpia na kvalitný pitný režim, sú v ponuke aj minerálky značky Royal Water. Ak si zakladáte na kvalitných opaľovacích krémoch a krémoch po opaľovaní, v bohatom sortimente solária si vyberie naozaj každý. V ponuke je množstvo renomovaných kozmetických produktov značiek Australian Gold, Devoted Creations alebo Tannymax. Personál solária vám pripraví aj chutnú kávičku zdarma.

Luxury Sun v Seredi má navyše možnosť vertikálneho či horizontálneho opaľovania, výber je len na vás. Tí pohodlnejší sa môžu „slniť“ poležiačky, ak je vám to však jedno, možete využiť aj druhú možnosť.

Cena je 0,50 eura za minútu čo je v porovnaní s vybavením solária a ich službami naozaj vynikajúca cena. Čas jedného opalovacieho cyklu vám poradí vyškolený personál. Pre svojich zákazníkov si solárium Luxury Sun pripravilo aj skvelé a výhodné pernamentky, vďaka ktorým ušetríte ešte viac. Veľkou výhodou tohto solária je aj detský kútik, kde sa vaše ratolesti určite zabavia.

Autor: Seredsity.sk

Autor: Seredsity.sk

Ako funguje solárium Luxury Sun?

Luxury Sun v Seredi predstavuje rýchle, krásne rovnomerné a pohodlné opálenie za naozaj krátky čas. Všetko spočíva primárne v kvalitných a profesionálnych opaľovacích trubiciach, ktoré okrem toho, že vynikajúco opaľujú, obsahujú aj požadované množstvo zložky UVB, ktorá má biopozitívny vplyv na ľudský organizmus.

Svetlo, ktoré v seredskom soláriu používajú, má optimálne zloženie pre rýchle a veľmi efektívne opaľovanie ľudskej pokožky. Špeciálne lampy poskytujú pomerne vysoký podiel mierneho UVA opaľovacieho žiarenia. Práve vďaka nemu človek predchádza spáleniu, a súčasne toto žiarenie vyvoláva pekné opálenie do bronzova v extrémne krátkom čase. Stroje v Luxury Sun sú v súlade s európskou normou žiarenia 0,3 w/m2.

Okrem kozmetického efektu, ktorý ocenia hlavne Seredčanky, je vhodné množstvo opaľovania zdraviu prospešné pri metabolických poruchách, krivici alebo prechladnutí. Veľmi dôležitým faktom je aj to, že počas opaľovania v soláriu sa tvorí v pokožke vitamín D, ktorý priamo ukladá vápnik do kostí, teda pôsobí proti odvápňovaniu organizmu. Pri rôznych kožných ochoreniach, ako je akné, psoriáza, sa tiež prejavuje priaznivý efekt opaľovania.

Autor: Seredsity.sk

Autor: Seredsity.sk

Dôležité rady

  • Nepreháňať, ale opaľovať sa rozumne. Tak znie najdôležitejšie pravidlo. To znamená: nie viac ako jeden slnečný kúpeľ denne. Ako pevné pravidlo platí: nanajvýš desať slnečných kúpeľov v priebehu dvoch až troch týždňov. Potom stačí jeden až dva slnečné kúpele za týždeň, aby sa dosiahlo požadované opálenie.
  • Do solária smú ísť len osoby staršie ako 18 rokov.
  • Dodržiavajte odporúčanú dobu opaľovania stanovenú podľa typu pleti. Komisia pre ochranu proti žiareniu považuje 50 opaľovaní za rok za vyhovujúce. Obráťte sa na školený personál solária, ktorý vám rád odborne poradí.
  • Pri opaľovaní majte zavreté oči a stále noste ochranné okuliare.
  • Ak pred opaľovaním užijete lieky, prečítajte si poriadne príbalový leták alebo sa poraďte s lekárom.
  • V soláriu nepoužívajte žiadnu kozmetiku s ochrannými faktormi určenú pre opaľovanie na slnku.
  • Pred opaľovaním odstráňte z pleti kozmetiku a odložte šperky.
  • Pred opaľovaním a po ňom myslite na ošetrenie pleti, aby pekné opálenie vydržalo čo najdlhšie. Obzvlášť vhodná na takúto starostlivosť je solárna kozmetika, pretože je špeciálne prispôsobená požiadavkám hnedej, opálenej pleti.

Autor: Seredsity.sk

Autor: Seredsity.sk

Autor: Seredsity.sk

Autor: Seredsity.sk

Autor: Seredsity.sk

Autor: Seredsity.sk

Autor: Seredsity.sk

Autor: Seredsity.sk

Autor: Seredsity.sk

Autor: Seredsity.sk

Autor: Seredsity.sk

Autor: Seredsity.sk

Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Luxury Sun v Seredi.

Zdieľať na Facebooku