23.07.2024, meniny má
20. júna 2024

Seredské zariadenie sociálnych služieb získalo za svoju dôslednú prácu certifikát kvality

Seredské zariadenie sociálnych služieb získalo za svoju dôslednú prácu certifikát kvality
Zdroj: google.maps/Trnavský samosprávny kraj
reklama

Seredský Domov dôchodcov a domov sociálnych služieb pre dospelých poskytuje svoje služby klientom už viac ako pol storočia. Ešte pod názvom Domov dôchodcov bol odovzdaný do prevádzky v roku 1972.

V súčasnosti v tomto zariadení poskytujú tieto druhy a formy sociálnej služby: domov sociálnych služieb s kapacitou 45 miest, zariadenie pre seniorov s kapacitou 40 miest a špecializované zariadenie s kapacitou 30 miest.

Len pred niekoľkými dňami získalo toto seredské zariadenie certifikát kvality.

Certifikát za kvalitnú a precíznu prácu

V DD a DSS v Seredi prebehol audit, ktorý pozostával z preverenia dokumentácie systému manažérstva kvality zavedeného v zariadení. Na toto preverovanie sa zamestnanci zo zariadenia pripravovali celý rok, a jeho výsledkom bolo získanie certifikátu, ktorý odzrkadľuje kvalitnú a precíznu prácu zamestnancov v zariadení.

reklama

„Certifikát predstavuje dosiahnutie vyššej úrovne kvality poskytovaných sociálnych služieb v zariadení, zefektívnenie práce zamestnancov a tiež zvýšenie prestíže zariadenia. Kolegyniam a kolegom ďakujeme za kvalitné poskytované služby pre klientov zariadenia,“ vyzdvihol Trnavský samosprávny kraj.

DD a DSS Sereď je kombinované zariadenie s viac ako 50-ročnou tradíciou, v ktorom zabezpečuje 70 zamestnancov komplexnú celoročnú starostlivosť spolu pre 115 klientov.

certifikát

Zdroj: TTSK

Zdroje: TTSK, seredsity.sk
Zdieľať na Facebooku