24.02.2024, meniny má
21. júna 2022

Seredskej firme SEKOM dôverujú etablované firmy, ktoré spoliehajú na ich odborné inžinierstvo. Do svojho tímu hľadajú nových kolegov a ponúkajú plat 1 200 eur

Seredskej firme SEKOM dôverujú etablované firmy, ktoré spoliehajú na ich odborné inžinierstvo. Do svojho tímu hľadajú nových kolegov a ponúkajú plat 1 200 eur
Zdroj: Seredity.sk

Navštívili sme seredskú spoločnosť SEKOM, aby sme sa na vlastné oči presvedčili, čo sa skrýva za ich bohatým portfóliom projektov v oblastiach, ako je vzduchotechnika a vetranie, vykurovanie, chladenie, klimatizácia a stlačený vzduch.

Hlavným zameraním firmy SEKOM je komplexná inžinierska a dodávateľská činnosť týchto systémov s dôrazom na celkovú hospodárnosť prevádzky, funkčnosť a efektivitu zariadení. Ich odborné riešenia vyhľadávajú veľké, stredné, ale aj menšie firmy so zásadnými projektovými výzvami. 

Spoločnosť založil Šoporňan Marián Ruta s kolegom Andrejom Černanským. Obaja uplatňujú svoje bohaté skúsenosti z tejto oblasti od roku 2008, kedy transformáciou zo živnosti vznikla spoločnosť s ručením obmedzeným SEKOM. Firma sídliaca na ulici Strednočepenská 18 v Seredi momentálne ponúka aj zaujímavé pracovné pozície, o ktorých sa dozviete ďalej v článku.

Zdroj: Seredsity.sk

reklama

SEKOM úspešne riadi projekty s veľkými výzvami

Boli sme milo prekvapení, keď nám spoločnosť SEKOM predstavila portfólio svojich spokojných klientov. Zameriavajú sa totiž na inštalácie v priemyselných halách, administratívnych budovách aj obchodných centrách. Na túto seredskú firmu môžeme byť právom hrdí, pretože zastupuje zvučné značky nielen z nášho mesta, ale aj zo širšieho okolia.

So službami spoločnosti SEKOM sú dlhodobo spokojné firmy ako Jaguar Land Rover Slovakia, Volkswagen Slovensko, Cloetta Slovakia v Leviciach, Carlton Property na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave alebo aj jedno z najväčších nákupných centier na Slovensku Avion Shopping Park v Ružinove. Pracujú aj pre rôzne administratívne budovy, orgány štátnej správy alebo napríklad pre Dessewffyho palác, ktorý je národnou kultúrnou pamiatkou Slovenskej republiky.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: SEKOM

Medzi väčších klientov zo Serede patrí napríklad DIPEX či Slovenské cukrovary. Zo širšieho okolia musíme určite spomenúť renomovanú spoločnosť ENVIRAL z Leopoldova, vôbec prvého výrobcu bioetanolu na Slovensku, ktorému SEKOM poskytuje svoje služby.

Takéto úctyhodné spolupráce jednoznačne dokazujú, že seredská spoločnosť SEKOM je firma s najvyššou kvalitou služieb. Referencie spokojných klientov sú predsa najdôležitejšie a tejto spoločnosti dôverujú renomované spoločnosti a značky. Víziu spoločnosti SEKOM nám popísal aj zakladateľ spoločnosti Marián Ruta. 

„Od svojho vzniku sa spoločnosť stále snaží o neustály kvalitatívny rast. Správne nasmerovanie spoločnosti potvrdzujú desiatky spokojných partnerov. Kompetentným prístupom, znalosťou problematiky a nadobudnutými skúsenosťami sa tak snažíme partnerským dialógom spoločne s klientom nájsť pre neho najvýhodnejšie riešenie. Partnerstvo sa začína už pri samotnom návrhu riešenia a nekončí len realizáciou diela. Pre našich zákazníkov ponúkame a zabezpečujeme okrem inštalácie aj záručný a pozáručný servis.“ Marián Ruta

Zdroj: Seredsity.sk

Hľadáte si novú prácu? Spoločnosť SEKOM ponúka zaujímavé pracovné ponuky

Letná sezóna je v plnom prúde a seredská spoločnosť SEKOM vo veľkom zháňa posily. Preto sme pre vás pripravili výber aktuálnych pracovných pozícií v tejto firme. Ak ste práve v situácii, kedy rozmýšľate nad zmenou súčasnej práce alebo si hľadáte nové uplatnenie, tento článok je ako šitý pre vás. 

Medzi zamestnanecké výhody určite patrí stabilné pracovné miesto, ktoré je v dnešnej hektickej dobe viac ako želané. Zamestnanci v spoločnosti SEKOM tvoria súdržný a priateľský kolektív, do ktorého svojou lojalitou a zodpovednosťou určite zapadnete.

SEKOM pravidelne organizuje pre svojich zamestnancov odborné školenia a vzdelávacie aktivity, ktoré vás budú profesijne posúvať dopredu. Samozrejmosťou je kvalitné pracovné oblečenie a odmeny, ktoré môžete dostať na základe vášho výkonu a šikovnosti. 

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Osobný pohovor bude prebiehať v prevádzkových priestoroch firmy SEKOM na ulici Strednočepenská 18 v Seredi. Ak vás niektorá z pracovných ponúk zaujme, žiadosti s profesijným životopisom posielajte na emailovú adresu sekom@sekom.sk.

Spoločnosť môžete kontaktovať aj na telefónnom čísle +421 317 874 240. Všetky pracovné pozície sú otvorené s okamžitým nástupom. Miesto výkonu vašej práce bude na západnom Slovensku, a to najmä v Bratislavskom, Trnavskom a Nitrianskom kraji.

Výber aktuálnych pracovných pozícii vo firme SEKOM

  • Montér – montáž potrubných rozvodov
  • Elektrikár – elektrická inštalácia a pripojenie zariadení
  • Kurenár/vodár – montáž potrubných rozvodov, chladiacich zariadení a ústredného kúrenia
  • Chladiar – inštalácia, servis chladiacich a klimatizačných zariadení

Predpoklady: samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, chuť vzdelávať sa v danej oblasti, technická zručnosť, remeselná zručnosť, odborná spôsobilosť na spájkovanie je výhodou. 

Mzda: 1 200 eur brutto + dohoda. Výška celkovej mzdy závisí od dohody s kandidátom na základe jeho vedomostí, vzdelania a pracovných skúseností.

Počet zamestnancov: 10 – 20 zamestnancov.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Sekom

Zdroj: Sekom

Zdroj: Sekom

Zdroj: Sekom

Zdroj: Seredsity.sk

Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou SEKOM, s.r.o.

Zdroje: Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou SEKOM, s.r.o.
Zdieľať na Facebooku