21.05.2024, meniny má
9. októbra 2022

Seredskí policajti pravdepodobne zachránili život 72-ročnému mužovi. Pozrite si podrobnosti a video z poskytnutia pomoci

Seredskí policajti pravdepodobne zachránili život 72-ročnému mužovi. Pozrite si podrobnosti a video z poskytnutia pomoci
Ilustračné foto. Zdroje: seredsity.sk/FB Polícia SR - Trnavský kraj
reklama

Ľudia často potrebujú pomoc nielen od lekárov a hasičov, ale aj od polície. Ide napríklad aj o prípad 72-ročného muža, ktorého našla policajná hliadka zraneného na ceste.

Potrebnú pomoc mu okamžite poskytli. Informácie o prípade priniesla v nedeľu Polícia SR – Trnavský kraj na svojom Facebooku.

Polícia poskytla pomoc 72-ročnému mužovi

Seredskí policajti – práp. Bc.Daniel Iracký a stržm. David Oláh túto noc zachránili staršieho muža. 

Bol na ceste z krčmy domov. Bez poskytnutej pomoci by už cestu nedokončil. Minútu po náleze muža išiel okolo kamión s návesom.

reklama

Nočná policajná hliadka hliadkovala v obci krátko po polnoci. Na hlavnej ceste si všimli bezvládne telo muža. 

Pri hlave mal kaluž krvi. Policajti zistili, že vitálne funkcie sú v poriadku, preto muža stiahli z cesty do bezpečia. Po privolaní posádky RZP člen hliadky vyrozumel osobne manželku muža.

Muž po prebratí sa policajtom povedal, že bol v krčme, pil a cestou domov pri prechádzaní cez cestu mu došlo zle. Spadol a po údere hlavu si viac nepamätá.

Video si môžete pozrieť na tomto odkaze.

Zdroje: FB Polícia SR - Trnavský kraj
Zdieľať na Facebooku