17.02.2020, meniny má
22. marca 2019

Seredskí rockeri sú tu s novým hitom, ktorý vás dostane. V skvelom klipe účinkuje aj šarmantná Dominika zo Serede

reklama

Minulé leto sme vám priniesli článok o štyroch elegánoch v jednotných oblekoch, ktorí naše mesto rozozvučili skvelými gitarovými evergreenmi. Inšpirácia kapely The ShellDoves vychádza z atmosféry doby, keď pôsobila legendárna britská skupina The Shadows. Členovia však už dávnejšie avizovali, že nezostanú len pri inštrumentálnych skladbách, ale určite príde čas na autorskú tvorbu s vokálmi.

Netrvalo dlho a po vlastnej inštrumentálnej skladbe s názvom Good Morning tu máme dnes ďalšiu autorskú novinku, ktorá je tentokrát dynamickejšia a obsahuje aj vokály. Pieseň sa volá Oh, Honey a ide o skvelú blues-rockovú skladbu s chytľavým refrénom venovaným hlavne našim nežnejším polovičkám. V skladbe začínajúcej trojhlasným vokálom na vás čakajú vycibrené gitarové sóla od Rada Palkoviča a Petra Doboša a kvalitné výkony basgitaristu Vladimíra Tótha a bubeníka Roberta Mrvu.

ZĽAVA: RADO PALKOVIČ, PETER DOBOŠ, VLADIMÍR TÓTH, ROBERT MRVA. ZDROJ: FB THE SHELLDOVES

Bluesrockový klip s nevšedným retro nádychom

Okrem toho sa kapela rozhodla k skladbe vydať aj videoklip, ktorý režíroval Seredčan Lukáš Klčo v priestoroch galantskej vinárne. V klipe vystupuje aj známa tvár z nášho mesta, vizážistka Dominika Tosh. Musíme povedať, že režisérska práca s Dominikou sa skutočne vydarila a aj vďaka tomu má vizuál príznačnú atmosféru plnú správneho retro nádychu a bluesrockovej dynamiky. Slov už bolo dosť a teraz si určite pozrite skvelý klip od našej seredskej kapely The ShellDoves.

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním

Zdieľať na Facebooku