28.05.2020, meniny má
19. júna 2019

Seredský Fotomaratón je skvelou príležitosťou pre všetkých začínajúcich fotografov

Seredský Fotomaratón je skvelou príležitosťou pre všetkých začínajúcich fotografov
Zdroj: Michal Dinga / Pexels.com
reklama

Občianske združenie Mladá Sereď aj tento rok organizuje jedinečnú fotografickú akciu – Fotomaratón. Nezáleží na tom, či ste mladý alebo starý, začiatočník alebo profesionál. Fotomaratón dáva možnosť všetkým fotografom prejaviť sa, rozvíjať svoje zručnosti, no aj  prispieť k fotografickej tvorbe v Seredi. Hlavnou myšlienkou však zostáva zabaviť sa a užiť si deň v kreatívne ladenom duchu.

Kedy, ako a kde?

Akcia pozostáva zo zadania dvoch zaujímavých tém, na ktoré majú účastníci vytvoriť fotky v limite 3 hodín. Fotografie následne zhodnotí odborná porota, teda skúsenejší fotografi, ktorí vyberú jednu najlepšiu za každú tému. Vybrané fotografie budú vystavené 2. a 3. augusta 2019 na druhom ročníku seredského VATA festu.

Samozrejme, spätnú väzbu od poroty dostane každý zo zúčastnených. Profesionálni fotografi vás totiž môžu inšpirovať a poskytnúť vám užitočné rady v ďalšej tvorbe. Zahájenie Fotomaratónu sa uskutoční 7. júla o 13:00 hod. v komunitnom centre PRIESTOR. Tam na vás budú čakať ďalší súťažiaci, porota a občerstvenie, no najmä dôležité zadanie. Podrobnejšie informácie o tejto akcii nájdete na facebookovej stránke podujatia

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: Komunitné centrum KC Priestor
Zdieľať na Facebooku