23.01.2022, meniny má
1. decembra 2021

Sestry Majka a Silvia založili značku Boxit s krásnymi boxami plnými exkluzívnych drobností. Ideálny darček pod stromček premyslený s láskou

Sestry Majka a Silvia založili značku Boxit s krásnymi boxami plnými exkluzívnych drobností. Ideálny darček pod stromček premyslený s láskou
Zdroj: Seredsity.sk

Vybrať ten správny vianočný darček nie je nikdy jednoduché. Mnohí členovia vašej rodiny sú nároční alebo naopak – na otázku, čo by si želali, vám povedia, že im to je jedno. Vnútri má však každý radosť z darčeku, ktorý je aspoň trošku osobný, zaujímavý, chutný či premyslený s láskou.

Ak hľadáte perfektný darček pre vašich milovaných, či už je to manžel, priateľka, mama alebo starí rodičia, v článku vám predstavíme značku Boxit, ktorú založili šikovné sestry z Vinohradov nad Váhom Majka a Silvia. Tieto Vianoce vám určite s radosťou pomôžu pri výbere darčeka šitého na mieru v podobe nádherných a personalizovaných boxov s krásnym obsahom.

E-shop boxitdarceky.sk pripravuje krásne balené boxy, ktoré vám pripravia podľa vašich požiadaviek. Zdroj: Seredsity.sk

Ak chcete zistiť viac, odporúčame vám navštíviť ich e-shop Boxitdarceky.sk, kde predávajú prémiové darčekové boxy, ktoré vám pripravia podľa vašich želaní. V prípade otázok ich neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu na adrese info@boxitdarceky.sk alebo na telefónnom čísle 0915 119 142.

reklama

Odporúčame vám sledovať nielen ich Facebook BoxIt, ale aj Instagram @boxit.sk, kde môžete vidieť najnovšie ponuky boxov, či sa zapájať do súťaží o exkluzívne ceny.

Tieto darčeky potešia každého

Ak sa pýtate, čo ešte nápadité môžete pod stromček zabaliť svojim blízkym, odpoveď je jednoduchá. Dobre zvolená kozmetika v kombinácii so sviečkami či exkluzívnymi produktami lokálnej výroby potešia ženy aj mužov. Na svoje si prídu dokonca aj deti, starí rodičia, maškrtníci aj milovníci nevšedných a trendy nápojov.

Veselé, energické a temperamentné. Jeden z boxov e-shopu boxitdarceky.sk. Zdroj: Boxitdarceky.sk

Boxy, ktoré zabalia v Boxitdarceky.sk, majú naozaj vizuálne podmanivé balenie. Každý box ukrýva obsah balený v hodvábnom papieri, čo zaručuje úspech aj pri samotnom otváraní a odbaľovaní.

Majka a Silvia používajú pri príprave boxov rôzne farby hodvábneho papiera, ako biely, ružový či čierny. Balí sa vždy tak, aby sa farebne hodil k obsahu, dokonca dekorácie sa do balíčka pridávajú podľa ročného obdobia.

Ideálny darček, ktorý vám tieto dámy pripravia k akémukoľvek sviatku, ako je Deň matiek, Deň otcov, Valentín a pod. Zdroj: Seredsity.sk

Čo všetko môžu vaši milovaní nájsť v balíčku?

V tejto uponáhľanej dobe je dôležité myslieť nielen na ostatných, ale aj na seba. Vďaka e-shopu boxitdarceky.sk môžete obdarovať nielen svojich blízkych, ale radosť môžete urobiť aj sám/sama sebe. Každý ocení malú „chvíľku pre seba“. Doprajte si dôležité momenty už tieto Vianoce.

Boxit balíčky obsahujú rôzne krásne a voňavé produkty. Väčšina z nich slúži predovšetkým na relax, oddych a váš osobný pôžitok. Síce si môžete dať zabaliť do takéhoto krásneho boxu hocičo podľa vašich požiadaviek, avšak zvyšné doplnené produkty tento darček určite osviežia. Ktorá žena by si raz za čas rada nevychutnala sama úžasné oriešky v prémiovej bielej čokoláde, pohár Prosecca a pritom kúpeľ podčiarknutý vôňou relaxačnej soli? 

Doprajte si s Boxit darčekom chvíľu pre seba. Zdroj: Seredsity.sk

Už niekoľko minút ticha denne vás naučí užívať si prítomnosť. Sedieť chvíľu v absolútnom tichu je ako malá meditácia. Vďaka Majke a Silvii si tí, ktorým chcete podarovať jedinečný box, môžu vychutnať takéto chvíle bez problémov. Súčasťou boxov môžu byť podľa vašej voľby sviečky, mydlá, prosecco, čokolády, orechy, ponožky, soľ do kúpeľa, peeling či ovocie a oriešky v čokoláde.

Vašu polovičku určite potešia luxusné bonbóny vyrobené v dielni na brehu Dunaja, ktoré sú neobyčajné nielen na chuť, ale aj na pohľad. Sú neobvyklé svojou pestrofarebnosťou a dostanú vás na prvý pohľad.

Vybrať si môžete aj z rôznorodých, ručne zbieraných čajov spod Kriváňa. Kompletnú ponuku si môžete pozrieť priamo na tomto odkaze, kde nájdete len to najlepšie nielen pre všetky ženy.

Romantický výber pre nežnú polovičku. Zdroj: Seredsity.sk

Ideálny darček pre akúkoľvek príležitosť. Kvalita je garantovaná a produkty sú nielen lokálne, ale aj slovenské

Súčasťou vášho boxu v žiadnom prípade nebudú lacné a bežné produkty. Každý balíček ukrýva pod hodvábnym papierom samé prémiové produkty. Všetky sú naozaj výnimočné, kvalitné a myšlienkou značky Boxit je, aby boli nevšedné. V obsahu boxu nájdete prírodné, poctivé, slovenské, ako aj vegánske produkty bez umelých farbív a prísad.

Boxit spolupracuje aj s mnohým lokálnymi značkami, ktoré svoje produkty vyrábajú ručne. V prípade kúpy teda podporujete aj ručnú prácu lokálnych maloobchodných predajcov.

Kravaty, ponožky, zápalky a skvelý lipový med. Boxy sú rôznych veľkostí. Zdroj: Seredsity.sk

Aj takto môže vyzerať džentlmenský darček pre muža. Zdroj: Seredsity.sk

Či už zháňate darček na narodeniny, výročie, len tak pre radosť alebo ako svadobný dar, v každom prípade ide o krásne prekvapenie. Tieto dámy vám pripravia ideálny a univerzálny darček k akémukoľvek sviatku, ako je Deň matiek, Deň otcov, Valentín a iné príležitosti, kedy môžete dať svojim blízkym darček šitý na mieru. Boxy vám zhotovia naozaj k akejkoľvek príležitosti.

Boxit vám pripraví krásny box aj pre deti či narodeninové oslavy najmenších. Zdroj: Seredsity.sk

Boxitdarceky.sk pripravuje svoje boxy tak, aby produkty v nich k sebe farebne ladili. Zdroj: Seredsity.sk

Pripojiť môžete aj milý odkaz, ktorý vyžiari úsmev

Boxit darčeky je vždy možné „ušiť na mieru“ a vyskladať podľa vašich požiadaviek, čo sa týka obsahu, ako aj farby hodvábneho papiera. Naozaj milé je, že Boxit darček môžete venovať aj s personalizovanou kartičkou, do ktorej môžete nechať vložiť venovanie či odkaz. V prípade objednávky cez e-shop Boxitdarceky.sk stačí v poznámke k objednávke zadať text priania, ktoré si želáte k produktu priložiť.

Okrem boxov nájdete na e-shope aj ďalšie kategórie produktov, ktoré si môžete objednať. V ponuke majú rôzne orieškové maslá, medzi ktorými nájdete nielen luxusné pistáciové maslo, ale napríklad aj arašidovo-čokoládové nátierky či unikátne čokolády. Produkty, ktoré nájdete v kategórii „Pochutiny“, zahŕňajú aj sušené ovocie v čokoláde, zdravé krekry a rôzne druhy medov. Zaujímavým produktom je napríklad aj včelí chlieb.

Majka a Silvia si dávajú na dizajne svojich boxov naozaj záležať. Zdroj: Seredsity.sk

Čokoláda, ktorá spája neskutočnú chuť s tradíciou slovenského včelárstva. Zdroj: Seredsity.sk

Osobné vyzdvihnutie vo Vinohradoch nad Váhom

Ak si dáte vyhotoviť váš darčekový balíček u značky Boxit na Vianoce, máte napríklad aj možnosť osobného vyzdvihnutia darčekov vo Vinohradoch nad Váhom. Ak vás ponuka týchto luxusných darčekových balení, ktoré sú pripravované a kombinované naozaj precízne, zaujala, môžete si pozrieť kompletnú ponuku na webe Boxitdarceky.sk.

Na facebookovej a instagramovej stránke Boxitdarceky.sk sa môžete zapájať do súťaží, čítať si zaujímavosti o produktoch alebo kontaktovať Majku a Silviu. V prípade akýchkoľvek otázok im môžete tiež zavolať na telefónne číslo 0915 119 142. Ak ste hľadali darček v krásnom balení na akúkoľvek príležitosť, teraz ste ho už našli.

Majka a Silvia vám tieto Vianoce určite s radosťou pomôžu pri výbere darčeka šitého na mieru. Zdroj: Seredsity.sk

Článok vznikol v spolupráci so značkou Boxitdarceky.sk.

Zdroje: Článok vznikol v spolupráci so značkou Boxitdarceky.sk.
Foto: Seredsity.sk
Zdieľať na Facebooku