12.04.2021, meniny má
20. októbra 2020

Sestry Valentína a Natália Kovačikové sa spolu starajú o zdravie a krásu Seredčaniek. Doprajte si relax, ktorý potrebujete

Sestry Valentína a Natália Kovačikové sa spolu starajú o zdravie a krásu Seredčaniek. Doprajte si relax, ktorý potrebujete
Zdroj: Seredsity.sk

Sme vždy veľmi radi, ak môžeme písať o rodinnom podnikaní, ktoré ľudia robia s láskou a odhodlaním. Do tejto skupiny podnikateliek môžeme zaradiť aj sestry Natáliu a Valentínu Kovačikové, ktoré prinášajú Seredčankám nevídaný komfort pri relaxačných a skrášľujúcich procedúrach.

V týchto dňoch, kedy väčšinu ľudí trápi hlavne studené počasie, je veľmi dôležité nezabúdať na samého seba. Na to, aby sa človek cítil neustále dobre. Pohoda, starostlivosť o seba samého a žiadny stres sú hlavné faktory, ktoré dokážu pomôcť hlavne ľudskej imunite, ktorá je v tomto období namáhaná.

Silná imunita je „nástrojom“, vďaka ktorému vieme aj menej príjemné, upršané dni prečkať hlavne v zdraví. A jeseň je skvelým obdobím, kedy ju môžeme podporovať.

Najlepšie, čo si nielen ženy, ale aj muži môžu počas jesene dopriať, je taký malý beauty day. Z anglického beauty (krása) ide o chvíľku, kedy si doprajete maximálny relax a pohodu spojenú so starostlivosťou. Niečo také a ešte viac ponúkajú aj sestry Kovačikové.

Ich veľmi príjemné priestory nájdete na Parkovej ulici 2878/17. Konkrétne ich nájdete v bočnej uličke, kde sa nachádzajú viaceré prevádzky, a teda vám stačí odbočiť vľavo niekoľko metrov pred hlavnou bránou do veľkého parku.

Zdroj: Seredsity.sk

Kozmetika Valentína

Jedna zo šikovných sestier sa vydala na dráhu profesionálnej kozmetičky. Valentínu Kovačikovú baví neustále skrášľovanie a pomoc ženám v rôznych vekových kategóriách. Od dcéry cez mamičku až po babku si každá rada dopraje chvíľku relaxácie a oddychu spojenú s momentom, kedy sa necháte rozmaznávať.

Aké procedúry môžete u Kozmetiky Valentína absolvovať? Toto mladé kozmetické štúdio používa najmodernejšie a najžiadanejšie technológie.

Medzi ich ponukou ošetrení však nájdete aj klasické procedúry, ktoré by mala z času na čas podstúpiť každá Seredčanka. Všetky procedúry a technológie spisuje a vysvetľuje kozmetička Valentína Kovačiková na facebookovej stránke svojho kozmetického salónu Kozmetika Valentína.

Kozmetické štúdio poskytuje niekoľko druhov služieb. Ak sa rozhodnete pre úpravu obočia, tak máte možnosť podstúpiť farbenie, trhanie či novodobý trend laminácie obočia. Ak si potrebujete dať upraviť mihalnice, máte v ponuke hneď niekoľko procedúr.

Farbenie vašich prirodzených rias či lepenie umelých trsov mihalníc. Ak chcete niečo extravagantnejšie, Kozmetika Valentína vám urobí aj klasické 4D riasy či objemové riasy. Samozrejme, ponúka aj služby starostlivosti o tieto umelé riasy, ako je doplnenie rias či odstránenie rias.

Zdroj: Seredsity.sk

Ošetrenia pleti

Medzi hlavné a príjemné procedúry však patria hlavne ošetrenia pleti. Tieto ošetrenia sú spojené aj s masážou tváre, krku či dekoltu. Základné ošetrenia pleti zahŕňajú hĺbkové čistenie pleti alebo hĺbkové čistenie ultrazvukom. Veľmi populárne je aj kompletné ošetrenie pleti, ktoré zahŕňa čistenie, ozonizáciu a masáž. Valentína vás taktiež nalíči. V ponuke má denné, večerné či príležitostné líčenie.

Medzi ďalšie procedúry patrí napríklad relaxačné detoxikačné ošetrenie pleti, hydratačné ošetrenie pleti, ale aj ošetrenie galvanickou žehličkou alebo ozonizérom. Populárne procedúry ako mezoterapia, diamantová dermabrázia a chemický píling sú ďalšími jesennými favoritmi, ktoré Kozmetika Valentína používa.

Kozmetika, ktorú toto štúdio ponúka, zahŕňa svetové značky ako Bernard Cassiere, Yamuna, Syis alebo Institute BCN. O procedúrach sa dočítate ďalšie zaujímavé informácie aj na instagramovom účte Makeup_valen.tina.

Zdroj: Seredsity.sk

Tip na oddychovku

Skvelým tipom na oddych je podľa Kozmetiky Valentína unikátne hydratačné ošetrenie Hydra-Lock. Urobte si hodinku času pre seba a doprajte vašej pleti hydratačné ošetrenie pleti Bernard Cassiere (Hydra-Lock ošetrenie). Ošetrenie je vhodné v lete aj v zime pre všetky typy dehydratovanej pleti.

Produkty obsahujú extrakt z aloe vera, bambusu, avokáda, mandlí, bieleho čaju a kyselinu hyalurónovú. Ošetrenie zahŕňa „vegetal peeling“, ktorý zabezpečí hydratáciu, výživu, zvlhčenie pleti, a má protizápalový účinok.

Biocelulózna maska zase ochranu, spevnenie, zjemnenie, výživu a chladivý efekt. Okrem peelingu a masky vás čaká síce krátka, ale intenzívna masáž tváre, krku a dekoltu. Valentínu možete kontaktovať na jej sociálnych sieťach alebo na telefónom čísle 0944 370 784.

V prípade, že práve premýšľate nad narodeninovým alebo vianočným darčekom pre vašu kamarátku, maminu či sestru, vynikajúcou voľbou je darčeková poukážka na akékoľvek relaxačné služby, ktoré zaručene potešia a prekvapia.

Zdroj: Seredsity.sk

Masáže a pedikúra NatalyRelax

Druhá z týchto dvoch šikovných sestier sa taktiež vydala dráhou skrášľovania a rozmaznávania ľudí, nakoľko v ponuke nájdete okrem obľúbených masáží a telových zábalov aj pedikúru. V ponuke Natálie Kovačikovej nájdete kozmetickú masáž či tzv. mikro-masáž. Ďalšou oddychovou masážou je napríklad známa banková masáž, ktorú vyhľadáva čoraz viac zákazníkov.

Masáže sú príjemné a predstavujú pôsobenie na telo a manipuláciu s telom zákazníka pomocou tlakov. Tieto tlaky môžu byť štruktúrované či neštruktúrované, stacionárne alebo pohyblivé. Tie pohyblivé predstavujú najmä tlak, impulz či vibrácie. Určite vám odporúčame skúsiť aj masáž lávovými kameňmi, ktorá vás doslova prenesie do iného sveta.

Populárna banková masáž alebo bankovanie je jedným z najčastejších dôvodov, prečo sa ľudia obracajú na alternatívnu medicínu. Bankovanie je tíšenie a odstránenie bolesti či už svalov a kĺbov. Túto procedúru môžete taktiež absolvovať v seredskom NatalyRelax.

Natália rovnako ako jej sestra je aktívna na svojich sociálnych sieťach, kde nájdete všetky potrebné informácie. Na jej Instagrame NatalyRelax  si môžete prečítať zaujímavosti o jednotlivých procedúrach.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Okrem masáží aj epilácia

Okrem zábalov, pedikúry a masáží môžete v tomto salóne absolvovať aj rôzne typy epilácií. Medzi ne patrí napríklad epilácia hornej pery, brady, chrbta, brucha, spodného chrbta, podpazušia, rúk, bikinovej oblasti, stehien, lýtok či celých nôh.

Kozmetika, ktorú NatalyRelax používa, patrí taktiež k celosvetovej špičke. Značky ako Yamuna, Bielenda Professional či Apis sú kvalitnou kozmetikou, ktorá nemôže chýbať v kvalitných salónoch.

Tip na oddychovku

Beauty day, ktorý môžete absolvovať v tejto časti salónu, zahŕňa hneď niekoľko procedúr, ktoré sa vzájomne dopĺňajú a vyvažujú. Masáž lávovými kameňmi, celotelová relaxačná masáž a pedikúra wellness je presne to, čo potrebujete dopriať svojmu telu po náročnom dni v práci.

Pri tomto špecifickom lávovom druhu masáže sa na určité časti tela umiestnia hladké a ploché kamene, ktoré sú vyhrievané do 70 °C. Tieto liečivé kamene sú zvyčajne vyrobené z čadiča, ktorý si dlhšiu dobu zachováva teplo.

Masáže alebo celý beauty day si môžete kúpiť takisto ako darček. Každej procedúre sa Natália zvlášť venuje na jej facebookovom profile Natalia NatalyRelax, kde sa dočítate okrem zaujímavostí aj účinky každej masáže a procedúry. Natáliu môžete kontaktovať na jej sociálnych sieťach alebo na telefónnom čísle 0948 826 047.

Aj v tomto prípade platí, že ak práve premýšľate nad narodeninovým alebo vianočným darčekom pre niekoho z rodiny či z kruhu priateľov, darčeková poukážka na akékoľvek relaxačné služby jednoducho vždy poteší.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Tento článok vznikol v spolupráci s NatalyRelax a Kozmetika Valentína.

Zdroje: Tento článok vznikol v spolupráci s NatalyRelax a Kozmetika Valentína.
Zdieľať na Facebooku