21.10.2021, meniny má
3. októbra 2021

Šintavčanka Henrieta Bobuľová očarila svojím krásnym hlasom porotcov v súťaži SuperStar 2021

Šintavčanka Henrieta Bobuľová očarila svojím krásnym hlasom porotcov v súťaži SuperStar 2021
Zdroj: ig _henrrietta_/FB Televízia Markíza
reklama

V populárnej speváckej súťaži SuperStar, ktorú práve vysiela TV Markíza, zahviezdila aj Henrieta Bobuľová zo Šintavy, o čom sme vás informovali aj v predchádzajúcom článku.

Porotu uchvátila svojím krásnym hlasom, ktorého kvality predviedla v piesni Čerešne od Hany Hegerovej. Na klavíri ju sprevádzal samotný Marián Čekovský, ktorý v tejto sérii zasadol na porotcovskú stoličku.

Priniesla so sebou aj dobrú náladu

Na kasting si priniesla aj malý, no šikovný hudobný nástroj – ukulele. Na jej Instagrame nájdete hudobné videá, kde jej spev doprevádza práve tento malý strunový nástroj, ale aj klavír.

Jej vystúpenie ste mali možnosť vidieť v piatok 1. októbra o 20.30 hod. na TV Markíza. Pokiaľ ste si však nestihli pozrieť piatu časť tohtoročnej série, môžete si ju pozrieť v archíve na Voyo. Heňkino vystúpenie začína v minutáži 6:45 min. Henrieta sa pred porotu postavila zo všetkých súťažiacich ako druhá v poradí.

Šintavčanka oslnila porotu aj svojím úsmevom a krásou, o ktorej jeden z porotcov básnil ešte aj po jej odchode. Dobrú náladu navnadila aj svojím priezviskom, nad ktorého výslovnosťou si niektorí z porotcov riadne lámali hlavu.

Zdroj: FB Televízia Markíza

Študovala a naďalej pôsobí aj v Seredi

Henrieta má 20 rokov a je študentkou psychológie na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Vyskúšala však aj prijímačky na Vysokú školu múzických umení. V minulosti bola žiačkou Gymnázia Vojtecha Mihálika v Seredi.

Vďaka výmenným pobytom programu Erasmus si mala možnosť vyskúšať aj štúdium v zahraničí. Heňa sa v Seredi angažuje aj v kultúrnom centre PRIESTOR, v rámci ktorého moderovala v roku 2019 aj VATA Fest.

Čo sa týka spevu, venuje sa mu už odmalička a počas základnej školy vyhrávala mnohé spevácke aj recitátorské súťaže.

V mene celej redakcie Henriete gratulujeme k fantastickému úspechu a tešíme sa na jej ďalšie vystúpenia. Veríme, že ju uvidíme ešte v mnohých nasledujúcich kolách.

Podporte Henrietino účinkovanie v SuperStar zdieľaním.

Zdroje: superstar.markiza.sk, Henrieta Bobuľová
Zdieľať na Facebooku