01.10.2022, meniny má
4. apríla 2022

Šintavčanka Katrin Virágová nadabovala hlavnú postavu v rozprávke Keď sa červenám. Tú si môžete pozrieť počas apríla aj v Kine NOVA

Šintavčanka Katrin Virágová nadabovala hlavnú postavu v rozprávke Keď sa červenám. Tú si môžete pozrieť počas apríla aj v Kine NOVA
Zdroj: FB Katrin Virágová
reklama

Katrin Virágová je talentovaná mladá Šintavčanka, ktorá študuje v treťom ročníku herectva na Konzervatóriu v Bratislave. Pravidelne hráva v rôznych inscenáciách v Divadle P. O. Hviezdoslava.

Na jeho doskách stáli herci ako Tomáš Maštalír či Zuzana Fialová. Minulý rok sa tam predstavila v úspešnej inscenácii Sused, ktorého nechcem.

Táto rodina je na talenty naozaj bohatá, nakoľko ich je v rodine Virágových viac. Jej brat David študuje na VŠMU, je muzikantom telom aj dušou a talent mu určite nechýba. Predstavil už aj svoj prvý singel MAYBE, v ktorom ukázal, že spievať vie skutočne na výbornú, alebo vianočnú pieseň Vôňa Vianoc, ktorú zložil so svojou priateľkou Vanessou Šarközi.

Nádejná mladá herečka

Katrin študuje na konzervatóriu pod vedením úžasných pedagógov a hercov Erika Peťovského, Juraja Hrčku a Dominiky Richterovej. Na doskách divadla sa jej veľmi darí a nepochybne ju uvidíme aj v ďalších predstaveniach. Čoskoro možno aj na televíznych obrazovkách.

reklama

Zatiaľ je jej ďalším úspechom napríklad aj to, že nadabovala hlavnú postavičku v novej rozprávke z dielne Disney Pixar. Rozprávka nesie názov „Keď sa červenám“.

Rozprávka sa aktuálne v tomto mesiaci premieta aj v našom seredskom Kine NOVA. KEĎ SA ČERVENÁM (Turning Red) sa premieta v dátumoch 8., 9., 10. 4. 2022 v piatok o 17.00 hod., v sobotu o 16.30 hod., v nedeľu o 16.30 hod. Následne sa premietanie zopakuje ešte 23. 4. a 29. 4. 2022, piatok o 17.00 hod., v sobotu o 16.30 hod. Vstupné na toto 2D premietanie je 5 eur.

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: FB Katrin Virágová
Zdieľať na Facebooku