28.01.2023, meniny má
19. januára 2023

Šípkarska liga Darts Club Sereď odštartuje už štvrtú sezónu. Pridajte sa k skvelej skupine hráčov

Šípkarska liga Darts Club Sereď odštartuje už štvrtú sezónu. Pridajte sa k skvelej skupine hráčov
Zdroj: FB Darts Club Sereď
reklama

Šípky sú skvelým a napínavým športom, ktorý sa od predchádzajúceho roku teší obľube aj v našom okolí. Šípkarský klub Darts Club Sereď otvára už štvrtú sezónu miestnej ligy, ktorá odštartuje v piatok 27. januára 2023 o 17.30 hod. v Bowling centre Dolná Streda.

Registrácia na prvé kolo potrvá do 16.30 hod. toho istého dňa. Štartovné je v cene 5 eur pre mužov a 3 eurá pre ženy. Čakať na vás bude opäť fantastická atmosféra, množstvo napínavých súbojov a hráči s rovnakou záľubou.

Registrujte sa už teraz

Registrovať sa môžete telefonicky na čísle 0915 374 056 alebo prostredníctvom správy na messenger Darts Club Sereď. Nezáleží na tom, či ste v šípkach nováčikom alebo skúseným hráčom, stačí si so sebou priniesť dobrú náladu. Zaručene zažijete skvele strávený čas v super partii šípkarov, nielen z nášho okolia.

reklama

„Pevne veríme, že sa stretneme v plnom počte, ako tomu bolo zvykom minulú sezónu. Na všetkých sa veľmi tešíme. Táto sezóna bude opäť famózna,“ napísal šípkarsky klub v statuse.

V apríli to bude už rok

Šípkarske ligy sa tešia v našom okolí veľkému záujmu, čoho dôkazom sú aj šípkarske kluby v mestách Šaľa, Hlohovec či Trnava, ktoré fungujú už niekoľko rokov. Prvé kolo seredskej šípkarskej ligy sa odohralo v apríli 2022 a odvtedy sem za športom a zábavou jazdia hráči z celkovo 3 krajov Slovenska.

Členovia klubu sú veľmi vďační za doterajšiu podporu, o to viac aj novým oficiálnym partnerom klubu, ktorými sú Coffee Veronia, Hubert, Sportino.sk a Seredsity.sk. Aj vďaka nim dokáže klub neustále napredovať a pripravovať pre víťazov krásne ceny.

Nezáleží, či ste skúsený, alebo amatér

Spomenúť musíme aj zaujímavú bilanciu z tretej sezóny, ktorá trvala štrnásť týždňov a zúčastnilo sa jej až 102 hráčov. Darts Club Sereď sa tak môže pýšiť jednou z najväčších návštevností v rámci líg (nielen) v Trnavskom kraji.

Víťazom v celkovom poradí hráčov sa stal Dávid Gettín z Trnavy, ktorý svojimi výkonmi patrí pravidelne medzi lídrov tabuľky. Najlepšou šípkarkou sa stala Seredčanka Mária Kormančíková a z juniorov bol najšikovnejší Peter Šujdák. Darts Club Sereď má mnoho nápadov, ktoré dokážu ligu ešte zlepšiť, a preto sa rozhodne máte na čo tešiť aj v štvrtej sezóne.

Svoje miesto tu majú pripravené aj úplní amatéri, ktorí by sa však tomuto športu chceli začať venovať. Prísť môže naozaj každý bez ohľadu na pohlavie či vek. Jedinou podmienkou je vstup detí až od 8 rokov. Preto rozhodne neváhajte a príďte vyskúšať niečo nové v príjemnom prostredí Bowling centra v Dolnej Strede.

Zdroj: FB Darts Club Sereď

Zdroj: FB Darts Club Sereď

Zdroj: FB Darts Club Sereď

Zdroje: FB Darts Club Sereď
Zdieľať na Facebooku