21.10.2021, meniny má
26. apríla 2021

ŠKF Sereď pozýva mladých futbalistov do Letného futbalového kempu Ľubomíra Michalíka

ŠKF Sereď pozýva mladých futbalistov do Letného futbalového kempu Ľubomíra Michalíka
Zdroj: sport.aktuality.sk/ŠKF Sereď
reklama

Ako minulý rok, aj počas tohto leta ponúka ŠKF Sereď mladým/malým futbalistom možnosť zapojiť sa do Letného futbalového kempu Ľubomíra Michalíka, ktorý sa bude konať v areáli ŠKF Sereď v dvoch termínoch – turnusoch: prvý termín v dňoch 5. – 9. júla 2021, druhý termín v dňoch 12. – 16. júla 2021.

Neviete, čo s vaším živým striebrom cez leto? Čo tak mu dopriať poriadnu dávku kvalitných tréningov, celodennej starostlivosti a hlavne veľa zábavy?

Čo ponúka denný tábor pre vaše ratolesti?

Nenechajte v lete svoje deti len tak sa poflakovať po vonku, ale zabezpečte im niečo viac. Vašim deťom bude zabezpečená takmer celodenná starostlivosť (domov sa vrátia po olovrante) a prísun poriadnej dávky futbalu, futbalových tréningov, stretnutí so staršími futbalistami a v neposlednom rade užívanie si spoločných chvíľ s kamarátmi tou najlepšou formou – športom.

Letný futbalový kemp je denným táborom, čo znamená, že deti ráno priveziete a po olovrante v popoludňajších hodinách si ich zasa vyzdvihnete. V rámci denného tábora je pre deti zabezpečené:

  • dva plnohodnotné futbalové tréningy – denne,
  • dohľad nad deťmi kvalifikovanými trénermi,
  • výživná strava (desiata, obed, olovrant),
  • mimofutbalové zábavné aktivity,
  • výstroj na kemp (dres a trenírky),
  • celodenný pitný režim,
  • dohľad zdravotníka,
  • spoločný tréning s hráčmi A-mužstva ŠKF Sereď.

Ako môžem na kemp prihlásiť svoje dieťa?

Nezáväzná registrácia bude prebiehať do 31. mája 2021. Po tomto termíne sa určí, či sa budú konať oba turnusy, počet detí na daný turnus je obmedzený.

Stačí zavolať na telefónne číslo 0908 904 585 športovému riaditeľovi mládeže Miroslavovi Greguškovi. Dieťa môžete prihlásiť aj emailom na skfseredakademia@gmail.com, kde je potrebné uviesť celé meno dieťaťa, dátum narodenia, meno (aké chce mať na drese), veľkosť dresu, na ktorý termín ho prihlasujete a kontakt na zákonného zástupcu.

Koľko stojí futbalový kemp a pre koho je určený?

Určený je pre všetkých futbalových nadšencov, ktorí si chcú spríjemniť prázdniny, zdokonaliť svoju futbalovú techniku a zažiť tréning s profíkmi. Stačí, ak je dieťa vo veku od 7 do 15 rokov a má záujem o futbalové aktivity.

V záujme zabezpečenia kompletnej starostlivosti je cena kempu určená na 150 eur. Ak je dieťa hráčom ŠKF Sereď, poplatok je 120 eur.

Informácie o zálohovej platbe budú osobitne zaslané všetkým prihláseným účastníkom daného turnusu prostredníctvom e-mailu. Po zaplatení zálohy bude všetkým účastníkom včas zaslaný kompletný program s presným harmonogramom, ako aj pokynmi. Všetky ďalšie potrebné informácie o Letnom futbalovom kempe 2021 nájdete na tomto odkaze.

Doprajte vašim deťom plnohodnotne strávený čas, na ktorý len tak nezabudnú. ŠKF Sereď už teraz chystá pre deti prekvapenia a tešia sa na každého jedného účastníka.

Zdroj: skfseredfutbal.sk

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: skfseredfutbal.sk
Zdieľať na Facebooku