13.07.2020, meniny má
27. novembra 2019

Skvelé tipy na vianočný darček? Seredská firma Gobyus má v akciovej ponuke značkový notebook a tlačiareň za exkluzívne ceny

Skvelé tipy na vianočný darček? Seredská firma Gobyus má v akciovej ponuke značkový notebook a tlačiareň za exkluzívne ceny
Asus.com / Canon.co.uk

Seredská počítačová firma Gobyus. Obľubená predajňa na Železničnej ulici v Seredi, ktorá sa Seredčanom už desiatky rokov stará o ich počítače a všetko, čo s nimi súvisí. Aj my si v našej redakcii dobre pamätáme časy, keď sme ako malí chodili do predajne obdivovať neueriteľné herné počítače. Boli to pre nás skvosty a majiteľ predajne, pán Gašparík, nám ich vždy s úsmevom ochotne ukázal. Príbeh o tejto populárnej predajni je natoľko zaujímavý, že sa mu budeme venovať v samostatnom rozhovore. O čom by ste však s istotou mali teraz vedieť, je informácia o ich aktuálnej akciovej ponuke, ktorú sa v predvianočnom období určite oplatí využiť.  

V čase prichádzajúcich vianočných sviatkov je to super príležitosť na to, aby ste kúpili darček v časovom predstihu a vyhli sa tak stresujúcim nákupom na poslednú chvíľu. A ak ste náhodou plánovali v blízkej budúcnosti investíciu do notebooku alebo tlačiarne, tak ste tu absolútne správne. Ide o limitovanú kampaň, ktorá bude trvať do vypredania zásob. V tomto článku vám priblížime dva produkty, ktoré firma Gobyus predstavuje verejnosti tiež prostredníctvom vonkajšej reklamy aj v meste Sereď (viď. na vizualizáciách na obrázku). Ide o skvelý notebook značky ASUS a univerzálnu tlačiareň od Canonu. 

Podobné reklamné nosiče, tzv. citylighty od firmy Gobyus môžete vidieť aj na seredských uliciach. Zdroj: Seredsity.sk

Ľahký, výkonný a elegantný notebook. Skvelý pomer cena – výkon

Tak by sa dal v krátkosti opísať notebook prémiovej značky ASUS, ktorý ma seredská firma Gobyus v akciovej ponuke za exkluzívnu limitovanú cenu 449 eur. Tento model je ideálnym pracovným nástrojom pre študentov, pre pracujúcich, ale aj plnohodnotným spoločníkom do domácností. Jednoznačne zaujme extra tenkými rámčekmi, kvalitným hardvérom, hmotnosťou a pekným dizajnom. Či už čítate tento článok ako rodič, študent alebo pracujúci mladý človek, daný notebook je univerzálny skutočne pre všetkých.

Ako darček a pozornosť podniku dostanete k notebooku príslušenstvo v podobe myšky a vkusnej tašky na notebook. Stačí, keď ich budete kontaktovať na ich facebookovej stránke, resp. prídete osobne do predajne na adrese Železničná 1031/1 v Seredi a informujete sa ohľadom tejto ponuky.

V rámci akciovej ponuky dostanete k notebooku aj tašku a myšku zdarma. Zdroj: asus.com

Technická špecifikácia notebooku ASUS X512F-EJ886

Tento plnohodnotný pracovný nástroj modelu ASUS X512F-EJ886T v sebe ukrýva rýchly SSD 256 GB disk s výkonným procesorom Intel Core i3 8145U Whiskey Lake a integrovanú grafickú kartu Intel UHD Graphics 620. Displej veľkosti 15,6” je antireflexný s rozlíšením Full HD. Určite musíme spomenúť výborný zvuk vďaka hardvéru ASUS SonicMaster a efektívnu konektivitu, ktorá spĺňa vysoké štandardy dnešného multimediálneho sveta.

 

Notebook je veľmi praktický, ľahký a tenké rámčeky obohacujú celkový dizajn a dojem z produktu. Zdroj: asus.com

Notebook ASUS v sebe ukrýva kvalitný procesor najnovšej generácie Intel Core i3 8145U Whiskey Lake. Zdroj: asus.com

Univerzálna tlačiareň prináša skvelý štandard a kvalitu do domácností

Mať plnohodnotnú tlačiareň vo vlastnej domácnosti alebo kancelárii je na nezaplatenie a uvedomujú si to aj pracovníci v seredskom Gobyuse. Preto sa rozhodli pre svojich stálych, ale aj nových zákazníkov pripraviť akciový balíček. Ponúkajú multifunkčnú tlačiareň značky Canon za skvelú cenu 79 eur. Pridanou hodnotou kúpy je skvelý darček v podobe náhradných kompatibilných a kvalitných farieb v hodnote 25 eur zdarma, ktoré môžete ušetriť.

Multifunkčná tlačiareň, model PIXMA TS5050 so skenerom je plne univerzálna a vhodná tlačiareň pre celú domácnosť. Tlačiareň zabezpečuje totiž výbornú kvalitu tlače a vďaka svojej kompaktnosti a minimálnym nárokom na priestor sa hodí do akéhokoľvek interiéru. 

Ak si túto tlačiareň v predajni Gobyus zakúpite, tak dostanete náhradné farby v hodnote 25 eur zdarma. Zdroj: Canon

Nemusíte tlačiareň využívať každý deň. Stačí, keď si len občasne potrebujete vytlačiť nejaké fotky, raz za čas naskenovať staré fotografie alebo prekopírovať dokumenty. Domáca atramentová tlačiareň po ruke plnohodnotne splní tento účel a ušetrí veľké množstvo času. Absolútnu väčšinu tlače, ktorú ste doteraz riešili niekde v meste, budete vedieť vyriešiť priamo z domu. V neposlednom rade, stresujúcemu tlačeniu rodinných fotiek hodinu pred oslavou bude navždy koniec.

Technická špecifikácia tlačiarne Canon PIXMA TS5050

Možnosť využitia pripojenia cez WiFi využijú určite zákazníci, ktorí chcú minimalizovať káblové napájanie. Tlač môžete spustiť priamo z vášho smartfónu alebo aj tabletu a ovládanie na diaľku je praktické. Využiť môžete aj aplikáciu Canon PRINT a obsah bude uložený priamo vo vašom mobile. Tlačiareň ovládate aj na veľkom 3″ displeji, ktorý je možné nakloniť. Pre jednoduché kopírovanie a skenovanie dokumentov je tlačiareň vybavená skenerom s rozlíšením 1 200 × 2 400 dpi. Rýchlosť tlače je 9 farebných strán za minútu, respektíve 12 čiernobielych strán za minútu. Štandardná bezokrajová tlač fotografií 10 x 15 cm zaberie tlačiarni necelých 40 sekúnd.

Vďaka svojej kompaktnosti a minimálnym nárokom na priestor sa táto tlačiareň hodí do akéhokoľvek interiéru. Zdroj: Canon

Nadšenci bezdrôtového ovládania ocenia appku Canon Print a ovládanie cez WiFi a telefón. Zdroj: Canon

Tento článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Gobyus s.r.o. 

Zdroje: https://www.canon.co.uk/
https://www.asus.com/sk/
Zdieľať na Facebooku