27.07.2021, meniny má
17. júna 2021

Skvelý hudobný program, no najmä kvalitné a chutné pivo. V júli sa bude konať už štvrtý ročník Pivnej špacírky

Skvelý hudobný program, no najmä kvalitné a chutné pivo. V júli sa bude konať už štvrtý ročník Pivnej špacírky
Zdroj: unsplash.com/ozrod.sk
reklama

K horúcim letným dňom patrí pre milovníkov piva neodmysliteľne dúšok ich obľúbenej a overenej značky. Pre všetkých z vás, ktorí radi siahate po tomto kvasenom nápoji vyrobenom zo sladu, chmeľu a vody, máme dobrú správu. Aj toto leto sa v Seredi bude konať Pivná špacírka, ktorú by si nemal nechať ujsť žiaden fajnšmeker.

V poradí už štvrtý ročník so sebou prinesie bohatý program pre dospelých, plný kapiel zo Serede, ale aj iných kútov Slovenska. Organizátori mysleli aj na deti, ktoré čaká v ranných hodinách hudobný program.

Navštívte obľúbené seredské podniky

Štvrtý ročník pivno-turistickej špacírky po seredských podnikoch organizuje Občianske združenie ROD SK. Ide o komunitu nadšencov slovanskej kultúry, hudby a domáceho varenia piva zo nášho okolia. „Celá myšlienka vznikla na podporu organizovania akcií, zviditeľnenia nášho malého mesta a obohatenia kultúrneho života nás, ale aj ostatných“ píšu na svojej webstránke.

Štart Pivnej špacírky bude už tradične v seredskom Campingu, odkiaľ bude trasa viesť po 13 podnikoch. Patrí medzi ne Da Vinči, Pizzzeria AB (letná terasa), Forrest Pub, Mlynárčan, Oldtimer Café, Bistro Raketa, Mlynárska záhrada Kamenáč, Bar Fontána, Bar Ivov dvor, Kolkáreň, Pohostinstvo Papuča a Hostinec Bar Trio. Špacírka bude zakončená opäť v Campingu.

O 10.00 hod. začne hudobný program pre deti v podaní trnavského zoskupenia MalinyJAM plný veselých chytľavých piesní a prekvapení. O 16.00 hod. sa na pódiu predstavia kapely Manyac a FU-SI-ON zo Serede, S.B.A. a Slovenská klobása z Galanty, Fanatik z Vysokých Tatier a Zotrwačnosť z Trnavy.

Okrem diplomu máte možnosť získať aj ceny

Špacírka sa uskutoční v sobotu 31. júla 2021 s rozbehom o 9.00 hod. Dobeh bude možný do 19.00 hod. Všetci zúčastnení sa môžu po dobehnutí do cieľa tešiť na diplom a na prvých troch bude čakať aj cena.

Tematické tričká s obojstrannou potlačou si budete môcť objednať rovnako ako aj minulý rok. Dostupné sú pre mužov, ženy a aj deti. Cena za jedno tričko je 15 eur a objednať si ich môžete formou správy do 15. júla 2021 na FB OZ Rod SK.

Informácie k IV. ročníku Pivnej špacírky môžete sledovať aj v udalosti na Facebooku.

Zdroj: FB Bistro Raketa

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: FB Bistro Raketa, FB Pivná špacírka IV., ozrod.sk
Zdieľať na Facebooku