06.04.2020, meniny má
2. januára 2020

Slovenskú poštu čaká odstávka na 4 dni. Týka sa to aj pobočiek v Seredi, v ktorých nebudú dostupné žiadne poštové služby

reklama

Seredčania, ak sa chystáte v najbližších dňoch využiť poštové služby, urobte tak čo najrýchlejšie. Slovenská pošta na sociálnej sieti upozorňuje, že všetky systémy vrátane pobočiek budú od zajtra mimo prevádzky.

Odstávka bude prebiehať od piatka do utorka

Údržba je naplánovaná počas víkendu a štátneho sviatku, kedy je štandardne viac ako 85 % pobočiek pošty mimo  prevádzky. Odstávka bude teda prebiehať od piatka 3. januára 2020 do utorka 7. januára 2020.

Pozor! Zajtra budú poštovné služby ešte dostupné podľa bežných otváracích hodín. Odstávka sa začne v piatok vo večerných hodinách a skončí v utorok v raňajších hodinách.

To znamená, že tomto čase nebudú dostupné žiadne poštové služby, BalíkoBOXy, funkcionalita mobilnej aplikácie ani internetová stránka Slovenskej pošty. Zároveň budú všetky pobočky Slovenskej pošty zatvorené. To sa týka aj pobočiek v Seredi a okolia. Ako informuje Slovenska pošta na Facebooku, dôvodom je modernizácia informačných systémov zabezpečujúca všetky elektronické služby a plánovaná rozsiahla technická údržba IT infraštruktúry.

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: FB Slovenská pošta, a.s.
Zdieľať na Facebooku