06.08.2020, meniny má
reklama
27. februára 2019

Spoločnosť Kaufland zaviedla bezplatné pripojenie na WiFi. Výnimkou nie je ani seredská pobočka

reklama

Spoločnosť Kaufland prešla v uplynulých rokoch viacerými zmenami, čo sme si všimli aj v Seredi – postupná modernizácia prevádzok, spestrenie sortimentu výrobkami od malých regionálnych dodávateľov, využívanie elektronických cenoviek či mobilná aplikácia pre zákazníkov.

K pozitívnym zmenám pribudlo aj bezplatné bezdrôtové WiFi pripojenie na internet, ktoré je dostupné na všetkých slovenských prevádzkach spoločnosti. K prihláseniu sa na sieť nebude potrebné ani zadávanie hesla a online počas nakupovania môže byť odteraz skutočne každý. Možno sa vám bezplatná WiFi bude zdať ako zbytočnosť, no treba myslieť na to, že nie všetci maju v mobilných telefónoch dostupné (zaplatené) dátové služby.

„Byť online je v dnešnej dobe často nevyhnutnosťou. Aj počas nakupovania sa môže stať, že zákazník si potrebuje nájsť napríklad recept na rodinný obed alebo večeru, pozrieť aktuálny akciový leták, vyhľadať spoje mestskej hromadnej dopravy alebo chce komunikovať na sociálnych sieťach so svojimi priateľmi či známymi. Chceme, aby naši zákazníci počas nákupu našli všetko, čo potrebujú nielen v našich regáloch, ale aj na internete,“  vysvetľuje Lucia Langová, hovorkyňa spoločnosti Kaufland v. o. s.

Využite WiFi na aplikáciu Kauflandu

Bezplatné WiFi pripojenie bude pre zákazníkov výhodou nielen v rámci bežného využívania internetu. Pozitívnu zmenu bude vo veľkej miere predstavovať aj pre tých zákazníkov, ktorí používajú bezplatnú mobilnú aplikáciu spoločnosti Kaufland.

Zákazníci môžu vďaka nej zistiť informácie o predajniach, otváracích hodinách či aktuálnych akciách pre čo najvýhodnejší nákup. Okrem toho aplikácia ponúka možnosť tvorby nákupného zoznamu, ktorý sa dá jednoducho zdieľať s blízkymi a nechýbajú v nej ani inšpirácie v podobe rôznych receptov na lahodné jedlá.

Aplikáciu si môžete stiahnuť na tomto odkaze.

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním

Zdroje: Tlačová správa spoločnosti Kaufland
Zdieľať na Facebooku