20.06.2024, meniny má
12. decembra 2022

Stanislav Lobotka poslal hráčom ŠKF Sereď veľmi pekný odkaz. Stretne sa s ním niekto aj osobne? To uvidíme časom

Stanislav Lobotka poslal hráčom ŠKF Sereď veľmi pekný odkaz. Stretne sa s ním niekto aj osobne? To uvidíme časom
Zdroje: Michal Dinga/ta3.com
reklama

Keď sa povie meno Stanislav Lobotka, takmer každý určite vie, o koho ide. Stano je 28-ročný slovenský futbalový záložník a reprezentant vo futbale, ktorý aktuálne hrá za známy SSC Neapol.

V rámci projektu Integrácia tento úspešný futbalový hráč nahral pozdrav aj pre ŠKF Sereď. Vo video vizitke povzbudzuje všetkých hráčov seredského klubu a praje im veľa zdravia a úspechov.

Projekt mal pomôcť jednému dieťaťu, teraz sa šíri po celom Slovensku

Projekt Integrácia vznikol v roku 2008 a predstavuje schopnosť spájať dokopy svet dospelých a detí. Umožňuje nám to vstúpiť do ich krehkého sveta a ukázať tak cestu ku vzájomnej tolerancii a porozumeniu. Cieľom tohto projektu je pomáhať deťom a spájať ich. Snažíme sa dávať im hodnoty, ukazovať tie správne vzory a viesť ich ku konaniu a šíreniu dobra.

Jednou z osobností, ktoré sa do projektu Integrácia zapájajú, je aj spomínaný Stano Lobotka. Vo svojom videu venovanom seredskému futbalovému klubu praje hráčom okrem iného aj veľa zdravia a vyslovil prianie: „Dúfam, že s niektorými sa uvidíme aj osobne.“

reklama

Pokiaľ by ste chceli podporiť ŠKF Sereď, máte možnosť kúpiť si kalendár, ktorý klub pripravil pre svojich fanúšikov. Nájdete v ňom fotografie všetkých kategórií od U7 po A mužstvo.

V prípade záujmu si ho jednoducho môžete objednať na e-maili skfseredakademia@gmail.com. Môžete tak urobiť do stredy 14. decembra 2022 do 10.00 hod. Cena kalendára je 18 eur a platba prebieha v hotovosti pri prebratí.

stanislav lobotka

Zdroj: integracia.net

Zdroj: FB ŠKF Sereď

Zdroj: FB ŠKF Sereď

Zdroje: FB ŠKF Sereď, FB OZ Integrácia, integracia.net
Zdieľať na Facebooku