24.06.2024, meniny má
13. februára 2023

Staňte sa novým zamestnancom mesta Sereď. Prihlásiť sa môžete na voľnú pracovnú pozíciu správca trhoviska

Staňte sa novým zamestnancom mesta Sereď. Prihlásiť sa môžete na voľnú pracovnú pozíciu správca trhoviska
Zdroje: freepik.com/sered.sk
reklama

Mestský úrad prijme do svojich radov nového zamestnanca. Tentoraz ide o ponuku na pracovnú pozíciu správca mestského trhoviska na Mlynárskej ulici v Seredi.

Prečítajte si, čo táto práca obnáša a aké predpoklady sú nutné pre úspešné splnenie základných podmienok na ďalšie výberové konanie.

Nová práca už od marca?

Predpokladaný termín nástupu na pracovnú pozíciu je 25. marca. Ide o prácu na dobu určitú (od dátumu otvorenia trhoviska do dátumu zatvorenia trhoviska) s predpokladom od 25. marca 2023 do 31. decembra 2023.

Pracovná pozícia správcu trhoviska je vhodná pre absolventov nižšieho stredného odborného vzdelania alebo stredného odborného vzdelania.

reklama

Výkon práce je na základe dohody o pracovnej činnosti v rozsahu 10 hodín týždenne. V predajné dni v utorok a vo štvrtok max. 1 hodina/denne a v sobotu v čase od 5.00 do 13.00 hod. s prestávkou na obed od 10.00 do 10.30 hod., teda 7,5 hodiny.

správca

Zdroj: sered.sk

Správca trhoviska a jeho náplň práce

  • zabezpečovanie povinností mesta Sereď pri predaji na trhovisku v súlade so zákonom, u predávajúcich vykonávanie kontroly povolení mesta na predaj, oprávnení na podnikanie, dokladu o nadobudnutí tovaru, používanie elektronickej registračnej pokladnice, udržiavanie poriadku, hygieny a čistoty počas a po skončení predaja, dodržiavanie trhového poriadku,
  • poskytovanie informácií o možnostiach predaja na mestskom trhovisku, o výške nájomného za prenajaté predajné stoly aj prenajatú plochu, o spôsobe a termíne úhrady nájomného, vo výnimočných prípadoch preberanie finančných prostriedkov od predajcov – úhrada nájomného v hotovosti,
  • evidencia predávajúcich v daný deň.

Zdroj: sered.sk

Osobnostné predpoklady a zručnosti potrebné na výkon práce

  • Samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, časová flexibilita a záujem o prácu,
  • znalosť Trhového poriadku pre mestské trhovisko na Mlynárskej ulici v Seredi a výšky nájomného za prenajaté predajné stoly a prenajatú plochu.

Mzdové podmienky za hodinu práce sú 5,21 eura + 1,79 eura (mzdové zvýhodnenie za prácu v sobotu + 1,43 eura mzdové zvýhodnenie za nočnú prácu).

V prípade, že vás táto ponuka zaujala a myslíte, že ste vhodným uchádzačom, neváhajte príliš dlho. Žiadosť o prijatie do zamestnania so stručným životopisom, s uvedením mailového kontaktu alebo tel. čísla je potrebné doručiť v obálke s označením „Správca trhoviska“ poštou na adresu Mestského úradu do 1. marca 2023 do 16.00 hod.

Pre viac informácií kontaktujte e-mailom daniela.vargova@sered.sk alebo telefonicky 031/789 20 94, kl. 242. Celé znenie pracovnej ponuky si môžete prečítať kliknutím na tento odkaz.

Zdroje: sered.sk
Zdieľať na Facebooku