04.03.2024, meniny má
24. júna 2020

Stará kotolňa v Seredi je zrovnaná so zemou. Namiesto nej tu vzniknú nové Srdiečkové byty. Pozrite sa, ako budú vyzerať

Stará kotolňa v Seredi je zrovnaná so zemou. Namiesto nej tu vzniknú nové Srdiečkové byty. Pozrite sa, ako budú vyzerať
Zdroj: seredsity.sk/srdieckovebyty.sk
reklama

Ak ste v posledných týždňoch prechádzali ulicami Vonkajší rad a Dionýza Štúra, tak vašej pozornosti neunikli búracie práce. Budova starej kotolne má už od minulého roka nového majiteľa, ktorý sa rozhodol pre výstavbu nových bytov pod názvom Srdiečkové byty.

Roky nepoužívanú kotolňu si určite pamätáte. Svoje využitie stratila už pomerne dávno a okolitému prostrediu moc neprospievala. Schátralá budova bola doslova nepoužiteľná, a preto musela byť zrovnaná so zemou.

Po starej kotolni už nie je ani stopy

Samotná budova bola pomocou jedného technologicky moderného bágra zbúraná do dvoch týždňov a celý proces zhodenia stavby prebiehal bez komplikácií. Ak budete mať niekedy cestu okolo, určite sa na toto miesto choďte pozrieť.

Hlavne pre Seredčanov to bude zvláštny pohľad, nakoľko budova kotolne tam stála niekoľko rokov a momentálne tam opticky chýba. No určite nám dáte všetci za pravdu, že nové využitie tohto priestoru si to už vyžadovalo.

reklama

Nový bytový dom dodá lokalite moderný vzhľad a skrášli sa aj celé okolie. Pozrite sa spolu s nami, ako budú vyzerať nové Srdiečkové byty, v ktorých možno aj vy nájdete svoj nový domov. Nový seredský projekt má aj svoju oficiálnu Facebookovú stránku, ktorú nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: seredsity.sk

Zdroj: seredsity.sk

Zdroj: seredsity.sk

Zdroj: seredsity.sk

Bývanie, ktoré vás chytí za srdce

Cieľom novej výstavby je zhodnotiť pozemok ležiaci na ulici Vonkajší rad novostavbou, ktorá vyhovuje architektonickým danostiam lokality. Snahou investora je vytvorenie nového bytového domu, ktorý zvýši štandard kvality bývania v meste Sereď.

Bytový dom je citlivo zasadený do sídliska situovaného na ulici Dionýza Štúra a Vonkajší rad v Seredi. Svojou architektúrou prináša tomuto sídlisku oživenie a nový, vyšší štandard bývania.

Päťposchodový bytový dom ponúka celkom 35 bytov, 14 parkovacích miest na prízemí a 15 parkovacích miest v podzemí bytového domu. V okolí bytového domu sú v pešej dostupnosti všetky potrebné služby, školy aj škôlky. Veľkou výhodou pre nových majiteľov bude veľmi rýchly prístup na diaľnicu. Predpokladané ukončenie výstavby je naplánované na zimu 2021.

Cena bytov sa bude pohybovať od 61 900 eur do 107 900 eur podľa metráže a počtu izieb v jednotlivých bytoch. Môcť si tak môžete vyberať zo širokej ponuky jedno, dvoj a trojizbových bytov. Celú ponuku Srdiečkových bytov nájdete na stránke www.srdieckovebyty.sk.

Prečo „Srdiečkové byty“? Pretože miesto pre bývanie si ľudia vyberajú predovšetkým srdcom. Prvoradým prianím developera je vytvoriť ľuďom také miesto pre život, kde sa budú cítiť šťastne a bezpečne a ktoré zmení ich život k lepšiemu.

Zdroj: srdieckovebyty.sk

Zdroj: srdieckovebyty.sk

Zdroj: srdieckovebyty.sk

Zdroj: srdieckovebyty.sk

Predaj bytov zabezpečuje Directreal Norea

Kompletný predaj všetkých bytov domov zabezpečuje realitná kancelária Directreal Norea v Seredi, ktorá je výhradným predajcom tohto projektu. Tá bude mať na starosti kompletné sprostredkovanie kúpy bytu, ktorý si vyberiete.

Ak momentálne vlastníte byt či dom a financovanie novej nehnuteľnosti chcete vyriešiť predajom staršej nehnuteľnosti, postarajú sa aj o jej samotný predaj a pomôžu vám taktiež s kompletným vybavením hypotekárneho úveru na kúpu nového bytu.

Jednoducho povedané, vybavia za vás naozaj všetko. Ak ste niekedy riešili hypotekárny úver alebo predaj nehnuteľnosti, určite nám dáte za pravdu, že mať skvelého realitného makléra alebo maklérku je na nezaplatenie.

Realitná kancelária Directreal Norea v Seredi pôsobí na seredskom trhu s realitami už cez 12 rokov a je zárukou kvalitných služieb, ktoré využili už stovky spokojných klientov naprieč celým regiónom. Jej kanceláriu nájdete v „Sokolovni“, respektíve na adrese M. R. Štefánika 2997 v Seredi.

Maklérky Lenku Rakovickú Sčasnú a Katarínu Halabrínovú môžete kontaktovať na číslach 0944 370 188 / 0903 394 840 alebo emailom na adrese srdieckovebyty@directreal.sk .

Zdroj: srdieckovebyty.sk

Zdroj: seredsity.sk

Zdroj: seredsity.sk

Zdroj: seredsity.sk

Článok vznikol v spolupráci s Directreal Norea.

Zdroje: srdieckovebyty.sk, Directreal Norea
Zdieľať na Facebooku