01.03.2021, meniny má
10. februára 2021

Stará lekáreň v Seredi nadväzuje na tradičné lekárnictvo. Bola prvou lekárňou pre mesto aj okolie

Stará lekáreň v Seredi nadväzuje na tradičné lekárnictvo. Bola prvou lekárňou pre mesto aj okolie
Zdroj: Stará lekáreň Sereď
reklama

Len málokto nepozná v našom meste túto príjemnú, malú a voňavú lekáreň. Stará Lekáreň má svoju dlhoročnú tradíciu už od roku 1961, kedy bola prvou otvorenou lekárňou pre Sereď a okolie. Stará Lekáreň oficiálne funguje pod názvom spoločnosti Flos Tilia, s.r.o. Kvôli tradícii a dobre známemu menu, ktoré lekáreň má od začiatku pôsobenia v Seredi, sa rozhodla pre zachovanie originálneho názvu Stará Lekáreň.

Široký sortiment vlastných výrobkov

Lekárni záleží na tom, aby sa u nich nakupujúci cítil dobre. Nadväzuje na tradičné lekárnictvo a osobný prístup k zákazníkovi. Nájdete tam široký sortiment výrobkov, zdravotníckych pomôcok, liekov, ale aj ortopedickú či detskú obuv rôznych značiek.

Zameriavajú sa na výrobu originálnych čajových zmesí, tinktúr, čapíkov, mastí, pást, sirupov a prípravu IPL prípravkov podľa lekárskeho predpisu. Myslia aj na zákazníkov trpiacich rôznymi alergiami, preto majú v ponuke široký sortiment vlastných výrobkov sv. Rity.

Lekáreň ponúka aj poradňu

Na webovej stránke lekárne nájdete aj poradňu, ktorú môžete využiť z pohodlia domova. Po vyplnení formuláru s vašimi kontaktnými údajmi sa vám zamestnanci lekárne sami ozvú, aby s vami prebrali váš problém.

Lekáreň tiež ponúka široký sortiment vlastných výrobkov, ktoré si môžete objednať cez ich internetový obchod. Môžete pritom využiť služby kuriéra, ktorý vám objednávku doručí. Alebo si ju môžete ísť osobne vyzdvihnúť do lekárne v dohodnutom čase.

Čo všetko nájdete v obchode?

V online obchode si určite vyberiete zo širokej škály výrobkov, ktoré lekáreň sama pripravuje. Čajové zmesi, prírodné produkty, masti, oleje, krémy, pleťové vody, globule, dezinfekčné roztoky, vitamíny a výživové doplnky, ale aj inú kozmetiku od rôznych značiek.

Objednať si taktiež môžete výrobky pre deti, pre mamičky aj pre budúce mamičky. Takisto majú v ponuke rôzne darčekové balenia. V ponuke prírodných produktov nájdete okrem mastičiek a balzamov na pery aj hojivé krémy či kvapky a regeneračné olejčeky.

Celý sortiment aj novinky, ktoré lekáreň ponúka, môžete sledovať aj na jej sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

Zdroj: Stará Lekáreň

Zdroj: Stará Lekáreň

Zdroj: FB Stará Lekáreň Sereď

Zdroj: Stará Lekáreň

Zdroj: Stará Lekáreň

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: Stará lekáreň Sereď, staralekaren.sk, FB Stará Lekáreň Sereď
Zdieľať na Facebooku