21.05.2024, meniny má
1. októbra 2018

Ste amatérski fotografi a chcete skúsiť súťažiť? Táto akcia je potom pre vás ako stvorená

reklama

So súťažami sa v našom meste a okolí ako keby roztrhlo vrece. Tento krát je súťaž zameraná na amatérskych fotografov, ktorí chcú skúsiť adrenalín zo súťaženia alebo túžia po tom, aby si ich talent a vášeň k fotografovaniu všimla široká verejnosť. O čo sa teda jedná?

Tento ročník amatérskej fotosúťaže bude už v poradí piaty a vždy sa tešil veľkej účasti. Tento rok bude súťažnou témou KVET. Organizátormi sú obec Vinohrady nad Váhom a občianske združenie Lepšie Vinohrady. S organizáciou súťaže taktiež pomáha skvelý fotograf, ktorý pochádza priamo z tejto obce, Majo Chudý. Ak by ste sa chceli o ňom dozvedieť trošku viac, kliknite na tento článok. Súťaž sa vždy nesie v príjemnej atmosfére, kde ide v prvom rade o radosť z fotenia a čakať na vás budú aj symbolické ceny.

Ako sa dá zapojiť do tejto súťaže?

Súťaže sa smie zúčastniť každý amatérsky fotograf bez ohľadu na vek alebo bydlisko. Fotografie môžu byť vytvorené ľubovoľnou fotografickou technikou. Nezabudnite, že fotografie musia byť vytlačené na papier formátu A4.

reklama

Taktiež nezabudnite napísať na zadnú stranu fotografie svoje osobné údaje, ako meno a priezvisko, adresu, vek a kedy ste fotografiu vyhotovili. Tieto údaje môžete priložiť k fotografii aj na ďalšom papieri.

Každý fotograf môže do súťaže prihlásiť 3 svoje najlepšie fotky.

Termín odovzdania fotografií sa blíži

Vaše fotky je možné prihlásiť do 4.10.2018 a fotografie je nutné priniesť na obecný úrad vo Vinohradoch nad Váhom. O finálnych výsledkoch rozhodne odborná porota a divácke hlasovanie priamo na mieste.

Súťažné zábery budú vystavené v miestnom kultúrnom stredisku vo Vinohradoch n/Váhom, v dňoch 5. októbra od 10:00 – 17:00 a 6. októbra od 14:00 – 17:00. Odovzdávania cien prebehne v sobotu 6. októbra o 15:00.

Návštevníci sa taktiež môžu tešiť na výstavu fotografií od Lucie Sivoňovej a Stana Klačanského. Zároveň sa na mieste podujatia budú konať aj jesenné trhy, ktoré zaujímavou formou spestria celý program a budete si môcť kúpiť rôzne a hlavne lokálne výrobky.

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním

Zdieľať na Facebooku