03.03.2021, meniny má
12. decembra 2020

SÚŤAŽ UKONČENÁ. Poznáme výhercu 125-centimetrovej Smart TV v Satina Elektro

SÚŤAŽ UKONČENÁ. Poznáme výhercu 125-centimetrovej Smart TV v Satina Elektro
Zdroj: Seredsity.sk

VYŽREBOVANIE SÚŤAŽE

 

 

Pomaly, ale isto sa blížia Vianoce a s nimi spojené všetkými obľúbené nákupy vianočných darčekov. No vedeli ste, že vďaka jednému nákupu môžete vyhrať novučičkú 125-centimetrovú LED Smart televíziu? Predajňa Satina Elektro v Seredi vám totiž ponúka jedinečnú príležitosť, ako si spríjemniť blížiace sa sviatky.

Vedeli ste, že táto predajňa funguje v našom meste už 27 rokov? Seredčania si túto predajňu elektroniky, ktorá sa nachádza v obchodnom dome Jednota, obľúbili a v dobe eshopov si stále drží veľkú priazeň našich obyvateľov.

V predajni Satina Elektro nájdete jednu z najširších ponúk eletroniky v Seredi. V podstate si tu dokážete zariadiť celý byt od kuchynských spotrebičov až po moderné bytové doplnky či iné moderné vychytávky. Na svoje si tu prídu aj milovníci záhradnej techniky, nakoľko táto predajňa spolupracuje so značkou Šupa Technika, ktorá je na Slovensku jednou z lídrov v tomto odvetví.

Ako sa zapojíte do súťaže o televíziu?

Podmienky pre účasť v súťaži sú veľmi jednoduché a stačí vám k tomu jediný nákup. Do súťaže sa zapojíte tak, že v predajni Satina Elektro urobíte aspoň jeden nákup v minimálnej hodnote 150 eur a váš bloček bude automaticky zaradený do losovania. Po odovzdaní kontaktných údajov vám zostáva už len čakať.

Súťaž prebieha od 12. októbra a trvá až do 12. decembra 2020, kedy bude vyžrebovaný nový majiteľ 125-centimetrovej LED Smart televízie, ktorú budete môcť vidieť na predajni. Súťaž je zaujímavá aj v tom, že máte veľkú šancu vyhrať. Na rozdiel od súťaží na sociálnych sieťach, v ktorých sú zapojené tisíce ľudí, ide totiž o lokálnu súťaž.

A teraz si dobre premyslite, čo v blízkej dobe potrebujete kúpiť do domácnosti. Ak by to bola vec v hodnote 150 eur, skúste nakúpiť v tejto predajni a možno sa na Vianoce budete z novej televízie tešiť práve vy. Budeme vám všetkým držať palce.

V Seredi už kúpite aj matrace

Radi by sme vás informovali aj o tom, že Satina Elektro plánuje rozšíriť svoje služby o predaj kvalitných matracov značky MATRATEX vyrobených na Slovensku. Ak sa nemýlime, tak v Seredi momentálne žiadna predajňa matracov nie je, a tak budú mať Seredčania onedlho možnosť kupiť nový matrac priamo v meste.

Nová predajňa matracov vznikne v Jednote na prvom poschodí hneď vedľa predajne elektroniky a o ponuke matracov sa môžete informovať už teraz.

 

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Článok vznikol v spolupráci s predajňou Satina Elektro.

Zdroje: Článok vznikol v spolupráci so Satina Elektro.
Zdieľať na Facebooku