16.05.2022, meniny má
9. decembra 2021

Takto sa robí reklama! Majiteľ AB-čka Vladimír Tomčányi prespieval známu slovenskú pieseň k prezentácii e-bicyklov CRUSSIS

Takto sa robí reklama! Majiteľ AB-čka Vladimír Tomčányi prespieval známu slovenskú pieseň k prezentácii e-bicyklov CRUSSIS
Zdroj: FB AB Sereď - Autosklo HD Bicykle
reklama

Predajňu bicyklov AB Sereď a jej majiteľa Vladimíra Tomčányiho asi zrejme poznáte. V Seredi pôsobia už 30 rokov. Pán Tomčányi nedávno napísal a naspieval milú pieseň k prezentácii českej značky elektrobicyklov, ktoré idú v dnešnej dobe čoraz viac do popredia.

Veselá pieseň od majiteľa AB-čka

Táto milá pieseň vznikla priamo od majiteľa seredského AB-čka Vladimíra Tomčányiho, ktorého možno poznáte aj vy. Podnet k napísaniu tejto piesne prišiel na prezentácii e-bicyklov CRUSSIS, ktorej sa zúčastnil v septembri tohto roku.

E-bicykle CRUSSIS Vladimíra očarili krásnym dizajnom a žiarivými farbami až natoľko, že sa rozhodol ich spropagovať takýmto milým spôsobom. Napísal a naspieval pieseň.

Novú pieseň vytvoril na základe prespievania známej piesne „Jááj Zuzka, Zuzička“, ktorej melódiu v piesni určite zachytíte. Text piesne je chytľavý, vtipný aj výstižný. Opisuje elektrobicykle, značku CRUSSIS. Posúďte sami, vypočujte si pieseň od Vladimíra Tomčányiho.

reklama

Elektrobicykle CRUSSIS

Pod značkou CRUSSIS pôsobí český výrobca elektrobicyklov a kolobežiek. Snahou tejto značky je, aby produkty CRUSSIS poskytli tie najlepšie možné jazdné vlastnosti, a preto sú a budú vždy precízne konštruované a osadené kvalitnými komponentmi tak, aby spĺňali nároky športovej jazdy, ale i celodenného výjazdu.

Pritom musia ponúknuť ľahkú, pohodlnú a bezpečnú jazdu. Výrobcovia preto používajú iba značkové komponenty svetových výrobcov, ktoré zaručujú vysokú kvalitu a dlhodobú životnosť.

Všetky elektrobicykle či kolobežky sú v ich výrobnej hale najprv kompletne odborne zmontované s preskúšaním funkcie bŕzd, všetkých ostatných pohyblivých častí a funkcií elektrosúčiastok. Až potom sa rozložia a obalené ochranným materiálom vložia do prepravného boxu, aby mohli byť bezpečne doručené svojmu novému majiteľovi.

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: FB AB Sereď - Autosklo HD Bicykle
Zdieľať na Facebooku