27.06.2022, meniny má
7. januára 2019

Tanečná škola LY Dance United ukončila rok 2018 vo veľkom štýle

reklama

V tomto článku sa vrátime ešte do posledného mesiaca minulého roka. 21. decembra 2018 sa na vianočnom večierku tanečnej školy LY Dance United spojili dve podoby umenia – fotografovanie a tanec. Pýtate sa ako? Jednoducho čítajte ďalej.

Tanečné súťaže, vystúpenia a tréneri

Ak ste sa na tejto akcii zúčastnili, mali ste možnosť vidieť takzvané tanečné bitky (dance battles), v ktorých sa proti sebe postavia dvaja tanečníci. Tí improvizujú na hudbu, ktorú im pustí hudobný DJ. Výber tanečných štýlov je iba na danom tanečníkovi, ktorý sa snaží zatancovať lepšie ako jeho súper. O jednotlivých víťazoch rozhodovala odborná porota a toto sú jej víťazi.

Svoje kvality divákom predstavili aj všetky deti od 5 do 18 rokov a pridalo sa k nim aj fantastické zoskupenie mamičiek. Ďalej sa diváci mohli zoznámiť so skúsenými tanečnými trénermi na rok 2019, ktorými sú Alena Krivosudská, Dominika Miháliková a František „Ferdžo“ Haar.

reklama

Súťaž o najkrajšiu fotografiu

Teraz sa dostávame k vyššie spomínanému fotografovaniu. Na akcii prebiehala aj súťaž o najkrajšiu vianočnú fotografiu v spolupráci s Lukášom Klčom. Zapojilo sa mnoho súťažiacich, no víťaz mohol byť len jeden. Stala sa ním Diana Adel, ktorá okrem prvého miesta získala aj hodnotnú cenu vo fotoštúdiu Klčo. Lukáš sa postaral aj o krásne fotky, ktoré nájdete nižšie v článku a naozaj stoja za to. Lukáša môžete sledovať aj na jeho FB alebo IG stránke.

Ďalšia súťaž prebiehala na Facebookovej stránke LY Dance United, kde fanúšikovia mohli taktiež hlasovať za ich najobľúbenejšiu fotku. Víťazom sa stal Kamilko Oplt, ktorý vyhral 50% zľavu na školnom do konca školského roku. Spolu s jeho mamičkou sa však rozhodli spraviť krásne gesto a túto cenu darovali dievčatku, ktorému pomôže viac.

Celú akciu sprevádzalo aj viacero prekvapení. Prvým bola veľká torta, ktorá sa rozkrájala pre všetkých zúčastnených. Tým druhým bola speváčka alebo skôr raperka Aless, ktorú poznajú hlavne mladšie ročníky. Tanečnej škole LY Dance United prajeme aj v roku 2019 veľa úspechov, o ktorých budeme určite písať.


Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním

Zdieľať na Facebooku