24.06.2024, meniny má
11. júna 2023

Termálne kúpalisko Vincov les otvára svoje brány už o niekoľko dní. Pozrite sa, čo všetko je pre vás pripravené

Termálne kúpalisko Vincov les otvára svoje brány už o niekoľko dní. Pozrite sa, čo všetko je pre vás pripravené
Zdroj: Seredsity.sk

Seredčania si pod názvom Termálne kúpalisko Vincov les okamžite predstavia leto a všetko to krásne s ním spojené. Osviežujúca voda, priatelia, prázdniny, tobogány, zmrzlina či langoše.

Toto je však len krátky zoznam toho, čo vám náš dobre známy Vincák“ ponúka. Ak aj vy rozmýšľate nad návštevou Termálneho kúpaliska Vincov les, tak vám ju môžeme len odporučiť.

Pre Seredčanov je to najbližšie kúpalisko, na ktoré sa autom dostanete približne za 10 – 15 minút a kvalitné osvieženie máte zaručené. Svoje brány otvárajú už tento piatok 16. júna 2023 a pripravený je pre vás zaujímavý letný program. Taktiež vás potešia aj veľmi prijateľné ceny služieb, ktoré si môžu dovoliť využiť všetky vekové skupiny.

Pred návštevou si môžete pozrieť ich prehľadný web www.vincovles.com, kde nájdete napríklad rozpis letného programu, cien, zliav a otváracích hodín.

reklama

Určite vám odporúčame sledovať aj ich sociálne siete Facebook a Instagram, na ktorých bavia svojich divákov vtipnými či edukačnými videami, ktoré majú tisícky lajkov. Pre viac informácií môžete využiť aj telefónne číslo 0911 499 666 alebo emailovú adresu kupalisko@vincovles.com.

Zdroj: Termálne kúpalisko Vincov les

Zdroj: Seredsity.sk

Zábavný letný program nielen pre rodiny s deťmi

Na Vincáku môžete každý deň vidieť desiatky usmiatych ľudí, ktorí si pobyt jednoducho užívajú. Kúpalisko navštevujú rôzne vekové kategórie od malých detičiek, tínedžerov, študentov, mladých párov, rodín s deťmi až po seniorov.

A práve to je výhodou tohto kúpaliska. Každý si tu nájde niečo, prečo sa sem opäť rád vráti. Okrem toho ponúkajú aj rôzne zľavové akcie, napríklad pre držiteľov kariet ISIC, ITIC a EURO<26 platí tento rok zľava až 25 % zo základnej ceny vstupného. Držitelia karty MultiSport majú počas letnej sezóny vstup v rámci otváracích hodín bez doplatku.

V prípade, že milujete športové plávanie a využívate tento druh pohybu na zlepšenie vašej telesnej a mentálnej pohody, tak vám určite odporúčame využiť permanentku na 10 vstupov alebo zaujímavú novinku v podobe Vincovej Hodinovky.

Kompletný cenník nájdete po kliknutí na tento odkaz alebo na webe www.vincovles.com.

Zdroj: Seredsity.sk

Veľmi pozitívne hodnotíme aj nový letný program. Počas mesiacov júl a august 2023 sa môžete tešiť na každotýždňové Vincove (nielen) oldies párty, ktoré budú vždy v piatok od 20.00 do 24.00 hod. Každú sobotu budú pre vás pripravené hudobné večery, vďaka ktorým váš pobyt v bazéne nadobudne úplne iné rozmery.

Vincov tanečný víkend ponúka každú sobotu a nedeľu zábavné aktivity pre deti aj dospelých priamo v bazénoch. Zatancujete si, zasúťažíte si, ale hlavne sa perfektne zabavíte s rodinou či priateľmi.

Ak s vašou rodinou radi vyhľadávate detské akcie, tak si určite zapíšte do kalendára dátum 22. júl 2023. V tento deň sa bude konať podujatie Deň na Vincáku 2023, ktoré je ako stvorené pre všetky deti, ktoré milujú leto, vodu a dobrú zábavu.

Celá akcia sa bude konať pri bufete Laci Báči, kde bude pre vaše ratolesti pripravených niekoľko zábavných aktivít. Taktiež bude pripravená obrovská detská nafukovacia atrakcia a od 15.00 hod. budú pripravení maskoti, maľovanie na tvár, detská diskotéka, ale aj poriadna penová párty. Večerné hodiny budú venované hudobnému programu.

Zdroj: Termálne kúpalisko Vincov les

Zdroj: Seredsity.sk

Termálne kúpalisko Vincov les zlepšuje kvalitu služieb

Na ploche sedem hektárov sa momentálne nachádza celkovo šesť exteriérových bazénov – dva relaxačné bazény, oddychový bazén, plavecký bazén, detský bazén a dopadový bazén k tobogánu, ktorý bol doplnený o novú šmykľavku, ktorá sa teší veľkej obľube.

Termálne kúpalisko Vincov les vás prosí o zhovievavosť v rámci rekonštrukcie jedného z dvoch relaxačných bazénov. Jeho zmodernizovanie bude ukončené do konca júna a tešiť sa môžete na výmenu kachličiek za bazénovú fóliu, ktorá je na dotyk oveľa príjemnejšia.

Tie sú ohrievané alebo priamo plnené termálnou vodou s teplotou od 24 °C do 40 °C, ktorá má priaznivé účinky hlavne pri ťažkostiach pohybového ústrojenstva.

Zdroj: Termálne kúpalisko Vincov les

Súčasťou sedacej časti oddychového/kľudového bazéna s horúcou vodou je perličkový kúpeľ. Prekrvuje pokožku, spomaľuje srdcovú činnosť, znižuje krvný tlak a zaťaženie svaloviny srdca. Pre plavcov je k dispozícii veľký 50 m plavecký bazén. Jeho siluetu dopĺňajú relaxačné bazény s rôznymi teplotami, ktoré uspokoja každého návštevníka.

Súčasťou relaxačného bazéna sú masážne trysky, ktoré dokážu vodou masírovať šiju, ale aj ramenné a chrbtové svalstvo. Návštevníci sa tak môžu uvoľniť a zrelaxovať v pokojnom a príjemnom prostredí areálu, ktorý je plný stromov a zelených plôch.

V rámci kúpaliska môžete využiť aj ponuku ubytovania, ktoré je poskytované formou kempingu. V susedskej Chatovej osade Vincov les je možnosť ubytovania aj v chatkách apartmánového typu.

Určite vám odporúčame aspoň raz toto miesto zaradiť do vášho letného programu. Ďalšie informácie nájdete na webe www.vincovles.com, kde je aj celý rozpis cien, zliav a otváracích hodín.

Sledovať ich môžete aj na sociálnych sieťach Facebook a Instagram, na ktorých bavia svojich divákov vtipnými či edukačnými videami, ktoré majú tisícky lajkov. Pre viac informácií môžete využiť aj telefónne číslo 0911 499 666 alebo emailovú adresu kupalisko@vincovles.com.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Článok vznikol v spolupráci s Termálnym kúpaliskom Vincov les.

Zdroje: Článok vznikol v spolupráci s Termálnym kúpaliskom Vincov les.
Zdieľať na Facebooku