01.10.2022, meniny má
21. septembra 2022

Tím Jána Jankulára pozýva Seredčanov na diskusiu spojenú s programom. Môžete sa tešiť na živú hudbu, guláš aj maskotov pre deti

Tím Jána Jankulára pozýva Seredčanov na diskusiu spojenú s programom. Môžete sa tešiť na živú hudbu, guláš aj maskotov pre deti
Zdroje: Party s maskotom/FB Ján Jankulár - kandidát na primátora mesta Sereď/seredsity.sk

„Milí spoluobčania, pozývame vás s tímom na našu spoločnú tlačovú besedu, ktorá sa bude konať už túto sobotu 24. septembra od 9:00 do 12:00 v Seredi na Námestí slobody. Chceme sa vám s našimi kandidátmi na poslancov osobne predstaviť, porozprávať sa s vami o spoločných prioritách pre naše mesto Sereď,“ píše kandidát na primátora Serede Ján Jankulár na svojom Facebooku.

Zaujímavými sprievodnými aktivitami na stretnutí s kandidátmi bude cielená pomoc pre OZ Tulák, ktoré pomáha opusteným a týraným zvieratám. Na akcii vás čaká poctivý guláš, živá hudba, rozprávkoví maskoti pre deti, ale aj bezplatné meranie cukru, cholesterolu a tlaku.

Predstaví sa celý tím kandidátov na poslancov, ktorí podporujú Jána Jankulára

„V tíme máme skúsených Seredčanov, ktorí úspešne pôsobia v rôznych profesiách. Bohatý výber ľudí z rôznych oblastí, ktorí vedia prispieť k dôležitým témam, ktoré mesto potrebuje a to z prvej ruky – v tíme je profesor a pedagóg, technik v oblasti cestnej dopravy, architekt, v tíme máme ekonómov, príslušníka ozbrojených síl SR, športovcov, právnikov, manažérov, ľudí z verejnej sféry a ďalší.“ napísal Ján Jankulár.

Tím Za Jankulára 2022 je najširší tím poslancov v tohtoročných komunálnych voľbách Z celkových 36 kandidátov na poslancov je v ich tíme 15 kandidátov v troch rôznych volebných obvodoch.

reklama

Všetci sa verejnosti osobne predstavia aj na tejto akcii už túto sobotu. V ich tíme je profesor a pedagóg, technik v oblasti cestnej dopravy, architekt, v tíme sú ekonómovia, príslušník ozbrojených síl SR, športovci, právnici, manažéri a ľudia z verejnej sféry.

Zdroj: FB Ján Jankulár – kandidát na primátora mesta Sereď

„Z môjho tímu je jasné, že prinášame do zastupiteľstva nové tváre, aktívnych, úspešných a odborných Seredčanov, ktorí chcú zmeniť svoje mesto k lepšiemu. Som toho názoru, že aj naše zastupiteľstvo si zaslúži čerstvú, novú posilu, ktorá nie je zbytočne zahltená starými a dlhodobými spormi. Zároveň sme stavili na doležité a cenné skúsenosti poslancov súčasného mestského zastupiteľstva.“ tvrdí kandidát na primátora mesta Sereď.

Zdroj: FB Ján Jankulár – kandidát na primátora mesta Sereď

Na akcii nebude chýbať živá hudba a rozprávkoví maskoti pre deti

Chystá sa pre vás poctivo uvarený guláš, podávať sa bude kofola a na akciu prídu tie najkrajšie rozprávkové postavičky – Mickey a Minnie, ktoré vyčarujú úsmev všetkým deťom.

Môžete sa tiež tešiť na živú hudbu, o ktorú sa postará Miro Tomančík s kapelou Čibuk. Pozvite teda svojich priateľov, rodinu, zoberte vaše milé ratolesti a vybehnite v sobotu 24. septembra na Námestie slobody, akcia sa koná od 9:00. 

Podporte OZ Tulák krmivom pre psíkov a nechajte si zmerať tlak, cukor či cholesterol

Pozvanie na akciu prijalo aj OZ Tulák Sereď, ktoré nezištne pomáha zachraňovať opustené a týrané zvieratá v Seredi a okolí. „Roky robia záslužnú prácu a som rád, že na akcii budú spolu s nami. Rozhodli sme sa združenie podporiť tým, čo dobrovoľníci najviac potrebujú – krmivom, konzervami, granulami, piškótami alebo pamlskami. Vieme, že v Seredi žije veľa ľudí, ktorí pomáhajú/chcú pomôcť, a preto na akcii môžete podporiť OZ Tulák aj vy,“ uzatvára Ján Jankulár vo svojom statuse.

Sprievodnou aktivitou bude bezplatné meranie tlaku, cukru a cholesterolu, čo môžu využiť nielen návštevníci tlačovej besedy, ale aj okoloidúci občania. Ide o základnú prevenciu, aby ľudia vedeli, aký majú aktuálny zdravotný stav vybraných telesných hodnôt. Odborníčky vám tiež vhodne poradia, čo môžete zlepšiť.

Zdroj: OZ Tulák

Harmonogram podujatia

  • 9.00 10.00 hod. – voľná diskusia s kandidátmi
  • 10.00 11.00 hod. – tlačová beseda pre občanov a médiá, predstavenie kandidátov a priorít
  • 11.00 12.00 hod. – hudobný program, rozprávkoví maskoti

zdroj: FB Ján Jankulár – kandidát na primátora mesta Sereď

zdroj: FB Ján Jankulár – kandidát na primátora mesta Sereď

Článok vznikol v spolupráci s kandidátom na primátora Jánom Jankulárom.

Objednávateľ: Mgr. Ján Jankulár, Garbiarska 51/55, 92601 Sereď
Dodávateľ: IN:SITY s.r.o., Kukučínova 4441/26, 926 01 Sereď, IČO: 51747448

Zdroje: Článok vznikol v spolupráci s Jánom Jankulárom

Objednávateľ: Mgr. Ján Jankulár, Garbiarska 51/55, 92601 Sereď
Dodávateľ: IN:SITY s.r.o., Kukučínova 4441/26, 926 01 Sereď, IČO: 51747448
Zdieľať na Facebooku