21.10.2021, meniny má
26. augusta 2021

Už zajtra štartuje v Trnave tretí ročník charitatívneho podujatia Rally Radosti 2021, ktorý je plný superšportových áut

Už zajtra štartuje v Trnave tretí ročník charitatívneho podujatia Rally Radosti 2021, ktorý je plný superšportových áut
Zdroj: FB Rally Radosti
reklama

Podujatie s názvom „Rally Radosti“ je charitatívnou akciou. Ide o jazdu superšportových áut cez celé Slovensko, respektíve cez viaceré veľké a významné mestá. Prvý ročník tejto krásnej akcie sa konal už v roku 2019.

Cieľom bolo vyzbierať čo najviac peňazí pre deti s onkologickými ochoreniami. Po ukončení predošlých ročníkov sa organizátori tešili z toho, že sa pre detičky vyzbierala nemalá suma peňazí. Pre obrovský úspech akcie sa koná aj v roku 2021, tentokrát sa peniaze zbierajú pre deti s nefrologickými ochoreniami.

Kde autá uvidíte?

Zajtra, čiže v piatok, štartuje celá akcia v Trnave (Trojičné námestie) od 10.00 do 12.00 hod. Následne pokračuje do Banskej Bystrice (Námestie SNP) od 13.30 do 15.30 hod. a navečer sa všetky presunú do mesta Košice (príchod do hotelu Hilton) medzi 19.00 – 20.00 hod.

V sobotu si ich môžete ešte pozrieť v Košiciach (Hlavná ulica) od 9.30 do 11.30 hod. Potom smerujú do Popradu (Námestie svätého Egídia) od 13.30 do 15.30 hod. a do Žiliny (Námestie Andreja Hlinku), kde budú v čase od 17.30 do 19.30 hod.

Koniec akcie bude v nedeľu, kedy môžete superšportové autá ešte vidieť v Piešťanoch (Námestie SNP) od 11.30 do 13.30 hod. a v Pezinku (zámok Šimák) od 15.30 minimálne do 17.30 hod.

Časy sú však orientačné, preto organizátori prichádzajú s novinkou Active tracking, vďaka ktorej ich budete môcť neustále vidieť na mape v reálnom čase. Link na Active tracking zverejnia zajtra na svojej facebookovej stránke. 

Aké autá budú tvoriť Rally radosti?

Tretí ročník bude unikátny aj čo sa týka skladby superšportových áut v kolóne. Ako píšu organizátori na svojom Facebooku, bude ich takmer 40 a nemusíte sa obávať, že by kvantita prevážila nad kvalitou. Budú tam stroje talianske, nemecké, britské, americké aj japonské. A tie top na námestiach, samozrejme, uvidíte na vlastné oči.

Komu sa zberajú peniaze tento rok?

Tento rok sa zbierka koná pre deti s nefrologickými, čiže obličkovými ochoreniami. Práve ochorenia obličiek, aj keď sa o nich nerozpráva tak často ako o iných, sú tiež nemálo vážne ochorenia. Veľká časť liečby malých pacientov stojí a padá na financiách. Pomôžme preto spolu správnej veci!

Pomôcť môžete aj vy, a to príspevkom na transparentný účet, SMS v tvare „DMS RR21“ na číslo 877 (hodnota 2 eurá) alebo vložením vami zvolenej sumy do kasičky priamo na námestí v tom-ktorom meste.

Merch Rally Radosti bude k dispozícii na každom z námestí. Každý artikel má svoju hodnotu, tú stačí vhodiť do kasičky a šiltovka, tričko či kľúčenka budú vaše.

Pre viac informácií vám odporúčame sledovať facebookovú stránku Rally Radosti.

zdroj: FB Rally Radosti

zdroj: trnavskeradio.sk

zdroj: FB Rally Radosti

zdroj: FB Rally Radosti

zdroj: FB Rally Radosti

zdroj: FB Rally Radosti

Podporte udalosť zdieľaním.

Zdroje: FB Rally Radosti
trnavske.radio.sk
Zdieľať na Facebooku