15.01.2021, meniny má
9. septembra 2020

V Campingu Sereď sa bude konať Guláš Cup. Príďte podporiť 7. ročník tohto podujatia

V Campingu Sereď sa bude konať Guláš Cup. Príďte podporiť 7. ročník tohto podujatia
Zdroj: FB Camping- Sereď/novaline.sk
reklama
Camping Sereď je oddychový areál ideálny nielen pre pobyt v prírode, ktorá je všade vôkol. Návštevníci vyhľadávajú Camping čoraz viac ako možnosť zabaviť sa na nejakej akcii pri dobrom pivku a chutnom jedle. Areál je umiestnený mimo Sereď, priamo v prírode a pár metrov od rieky Váh, čo len umocňuje zážitky z podujatí alebo posedenia pri pive. Najnovšie si pre vás prichystal Guláš cup.

Ideálne miesto na akcie

Súčasťou Campingu v Seredi je aj jedálenská miestnosť s barom a kapacitou 70 miest a letná terasa s kapacitou 80 miest. Zamestnanci vám radi ponúknu jedlá slovenskej kuchyne. Pečené kolená, klobásky alebo pečené rebierka sa stali obľúbenými špecialitami miestneho kuchára. Ponuka mäsitých alebo bezmäsitých jedál poteší všetkých návštevníkov. Jedlá sa dajú pripraviť aj na požiadanie podľa typu akcie.

Pre tých najmenších je v Campingu k dispozícii ihrisko, šmykľavka, detsky bazén a pre tých náročnejších tobogan na spríjemnenie letných mesiacov. Hudobne festivaly, živé vystúpenia, rôzne súťaže alebo výstavy sú priam žiadúce v tejto lokalite. Preto sa tento rok bude konať už 7. ročník Guláš Cupu v tomto areáli.

Čakajú na vás zaujímavé ceny

7. ročník tejto akcie sa uskutoční na začiatku októbra, a to 3. 10. 2020. Začína sa ráno a vyhodnotenie súťaže je o 15.00 hod. poobede. Počas celého dňa na vás čaká program v podobe zábavných súťaží pre malých aj veľkých. Vstup je zdarma a čaká na vás tombola, živá kapela, chutné občerstvenie a dobré pivo. Po súťaži bude nasledovať veselá zábava. Ak by ste chceli súťažiť, štartovné je 10 eur.

zdroj: Camping Sereď

Podporte podujatie zdieľaním článku.

Zdroje: FB Camping- Sereď
Zdieľať na Facebooku