24.06.2024, meniny má
20. mája 2024

V júni ožije seredský amfiteáter. Čakajú nás piesne skupiny Abba aj spojenie Radošinského naivného divadla a SĽUKu

V júni ožije seredský amfiteáter. Čakajú nás piesne skupiny Abba aj spojenie Radošinského naivného divadla a SĽUKu
Zdroje: seredsity.sk/amfiteater.sered.sk
reklama

Veľa z nás si už plánuje program na letné mesiace. Dovolenky, koncerty domácich či zahraničných umelcov, festivaly… Ešte pred touto letnou sezóna nás čakajú v  našom amfiteátri dve zaujímavé vystúpenia.

V sobotu 22. júna 2024 o 20.30 hod. v Mestskom amfiteátri v Seredi odštartujú svoju hudobnú šou Abba symfonic show.

O deň neskôr, v nedeľu 23. júna o 20.30 hod., sa môžu fanúšikovia Radošinského naivného divadla a SĽUKu tešiť na netradičný muzikálový počin Ako som vstúpil do seba od Stanislava Štepka.

Hity skupiny Abba

ABBA SYMFONIC SHOW je koncertné spojenie najväčších hitov svetoznámej a legendárnej skupiny ABBA so symfonickým orchestrom v ich jedinečnom prevedení. V hudobnej show účinkujú HAPPYBAND ORCHESTRA a Filharmónia Bohuslava Martinu Zlín (ČR).

reklama

Táto výnimočná show spája štyroch skvelých speváckych sólistov, sprievodnú hudobnú skupinu a symfonický orchester, čo spolu robí viac ako 45 výborných umelcov na jednom pódiu.

Všetky použité aranžmány v show sú vytvorené priamo pre toto spojenie symfonickej a rockovej zložky a profesionálne výkony spevákov a podčiarkujú tak výnimočnosť celého projektu.

Dĺžka vystúpenia je 120 minút a je vhodné pre všetky vekové kategórie. Vstupenky v cene 25 eur si môžete zakúpiť aj na tomto odkaze.

ZDROJ: AMFITEATER.SERED.SK

Ako som vstúpil do seba

Ide o nezvyčajný javiskový projekt RND a SĽUK-u. Spoločne pozývajú všetkých na spoločenské, scénické a fantazijné vandrovanie i uvažovanie o nás, o sebe a čase.

Pod spoľahlivým vedením režiséra Ondreja Spišáka, s pôvodnou hudbou Jána Melkoviča, v choreografii Ladislava Cmoreja sa RND spolu so SĽUK-om vydá na nie ľahkú, no iste krásnu a dobrodružnú cestu.

„Autor sa rozhodne v jeden deň – len tak doslova vstúpiť do seba, zoznámiť sa s vlastným vnútrom, teda Jazykom, Zubmi, so Slinami, ktoré ho dopravia do Žalúdka, kde by stretol ubolený žalúdočný Vred v prítomnosti vyhrávajúcej rómskej kapely, prepadli by ho Parazity a ochránili Krvinky, vystrašili by ho nervózne Nervy, privandroval by aj do Srdca, kde by stretol tých, ktorých má v Srdci. Pamätlivá Pamäť by mu ukázala to, čo pozabúdal a na čo by zabudnúť nemal. Celou cestou by ho mala sprevádzať kamarátka Fantázia, ktorá cestujúcemu v sebe ponúkne od začiatku do konca nevídané a nečakané príležitosti,“ opisuje pozvánka.

Vstupenky na toto zaujímavé predstavenie si môžete kúpiť v predpredaji v kine Nova a na tomto odkaze v cene 27 eur alebo na mieste v deň konania za 30 eur.

amfiteátri

Zdroj: amfiteater.sered.sk

Zdroje: seredsity.sk, amfiteater.sered.sk, domkultury.sered.sk
Zdieľať na Facebooku